zachmurzenie duże
16°
15°
środa
KPP w Kłobucku
Śmiertelny wypadek w Zamłyniu
02 stycznia 2017 r. | 10:42
1

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę około 19.30 w Zamłyniu. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że kierująca fiatem po wyminięciu się z jadącym z przeciwka innym samochodem, potrąciła 56-letniego pieszego, który szedł środkiem jej pasa jazdy. Niestety mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Oględziny miejsca wypadku drogowego
Do zdarzenia doszło w sobotę, około 19.30 w Zamłyniu. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że kobieta jadąca osobowym fiatem w kierunku miejscowości Kuleje, po wyminięciu się z jadącym z przeciwka innym samochodem, potrąciła 56-letniego pieszego, który szedł w tym samym kierunku. Mężczyzna poruszał się środkiem pasa jazdy i nie posiadał na sobie żadnych elementów odblaskowych. Samochodem kierowała 20-letnia mieszkanka naszego powiatu, w chwili zdarzenia kobieta była trzeźwa. Niestety potrącony mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok pieszego. Szczegółowe okoliczności zdarzenia badają teraz śledczy z Kłobucka i częstochowska prokuratura.

Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji. /KPP w Kłobucku/Jedna odpowiedź do “Śmiertelny wypadek w Zamłyniu”

  1. Jacek Kwiatek pisze:

    Ale się rok zaczął 🙁

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *