zachmurzenie umiarkowane
wtorek
Google Street View
Bez fachowców od kultury w komisji, która wybierze nowego dyrektora GOK we Wręczycy Wielkiej
25 lipca 2022 r. | 12:21
6

Wójt, jego zastępca, skarbnik, sekretarz i podinspektor wybiorą dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej. Szkoda, że w komisji nie ma żadnego fachowca od kultury... Czy to oznacza, że zwycięzcę znamy już przed konkursem?

Zarządzenie w tej sprawie znajduje się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Bez fachowców od kultury w komisji, która wybierze nowego dyrektora GOK we Wręczycy Wielkiej”

 1. Yurillj pisze:

  Konkurs ewidentnie pod kogoś ustawiony

  7
  0
 2. Mario pisze:

  Tutaj nic mnie już nie zdziwi. Szkoda bo kiedyś miałem dużą nadzieję na zmiany w związku z p. Osińskim

  5
  0
 3. Wręczycowianka pisze:

  Wiadomo, że wygra ulubienica wójta pani Agnieszka Brodziak
  Konkurs ewidentne ustawiony, żeby podstawowym wymogiem nie było doświadczenie na stanowisku kierowniczym tylko 3 lata w oświacie to jest tak żenujące, że szkoda gadać.
  Pan Osiński jest następcą Krawczyka i nie wiem kto miał w związku z nim nadzieje na zmiany, skoro to człowiek, który kryje machlojki poprzednika i radnych, w tym Prubanta

  8
  2
 4. Ja3 pisze:

  Krawczyk robił matactwa, Osiński i każdy kto będzie następny. Jak się ludzie dostają do władzy to władza przesłania im cały świat. Oczywiście że wiadomo kto wygra na dyr GOK. Przecież ta pani jest dobra znajoma wójta. Wymagania na dyrektora GOK aż śmieszne. Ewidentnie ułożone pod daną osobę…..jak tak można. Czemu nikt z tym nic nie robi. Na wszystko przymykanie jest oko.
  Ta sama sytuacja z koloniami z GOK. Dlaczego nie było informacji żeby dzieciaki się mogły zapisać?? Bo zawsze jeżdżą te same osoby. Dzieci rodziców które pracują w gminie. Dla nich są te kolonie a nie dla Wszystkich dzieci które chodzą na warsztaty artystyczne. Śmiech na sali. Wydają nasze publiczne pieniądze.

  4
  2
 5. Pedro pisze:

  A po co w takiej komisji spec od kultury? Tak pytam bo serio nie widzę takiego powodu
  To jak sprzatwczkebeda zatrudniać to ma być w komisii specjalista od mycia podłóg?

  2
  1
 6. Zbyszek pisze:

  Proszę zapoznać się z ustawą o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej (z dnia 25 października 1991 r.) w szczególności z rozdziałem drugim, wtedy zostaną rozwiązane wątpliwości “po co?” w komisji “ktoś” związany z kulturą.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *