umiarkowane opady deszczu
poniedziałek
103 km/h w terenie zabudowanym!
08 września 2017 r. | 16:26
1

W środę w ręce policjantów z drogówki wpadł 26-letni mieszkaniec gminy Wręczyca Wielka, który w terenie zabudowanym na ul. Staszica w Kłobucku, jechał audi z prędkością 103 km/h. Mężczyzna otrzymał wysoki mandat i stracił prawo jazdy. Odzyska je dopiero za 3 miesiące.

Wczoraj kilka minut po godzinie 19.00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kontrolowali prędkość na ul. Staszica w Kłobucku. To właśnie tam mundurowi zauważyli jadące z dużą prędkością audi. Urządzenie do mierzenia prędkości wskazało, że pojazd poruszał się w terenie zabudowanym o 53 km/h za szybko. W trakcie kontroli okazało się, że kierowcą był 26-letni mieszkaniec gminy Wręczyca Wielka. Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem, a na jego "konto" dopisano również 10 punktów karnych. Dodatkowo policjanci zatrzymali prawo jazdy nieodpowiedzialnego kierowcy. Zatrzymany dokument odzyska dopiero za 3 miesiące. /KPP w Kłobucku/Jedna odpowiedź do “103 km/h w terenie zabudowanym!”

  1. Rafał pisze:

    Wielkie halo 103km/h Przecież 80-100km/h to normalna prędkość którą większość się porusza po powiecie baa po Częstochowie również

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *