bezchmurnie
19°
19°
poniedziałek
29-letni kierowca na Szkolnej w Czarnej Wsi miał ponad promil alkoholu!
15 lutego 2024 r. | 08:00
0

W poniedziałek policjanci z kłobuckiej komendy przeprowadzili akcję „Trzeźwość”. W czasie działań, w różnych miejscach na terenie powiatu, mundurowi skontrolowali ponad 400 kierowców. Niestety okazało się, że trzech z nich prowadziło pojazdy w stanie nietrzeźwości, natomiast jeden po użyciu alkoholu.

Wczoraj 12 lutego, mundurowi z kłobuckiej komendy przeprowadzili akcję „Trzeźwość”, której podstawowym celem jest uniemożliwienie dalszej jazdy pijanym kierowcom stanowiącym bardzo duże zagrożenie nie tylko dla swojego życia i zdrowia, ale także dla innych uczestników ruchu drogowego. W trakcie działań mundurowi skontrolowali ponad 400 kierowców, w różnych miejscach na terenie powiatu. Niestety okazało się, że trzech z nich prowadziło pojazdy w stanie nietrzeźwości, natomiast jeden po użyciu alkoholu.

O godzinie 5:10 na drodze wojewódzkiej 494 w Praszczykach policjanci zatrzymali do kontroli mazdę, którego 39-letni kierowca miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Około godzinę później na ulicy Szkolnej w Czarnej Wsi, stróże prawa sprawdzili stan trzeźwości kierowcy poruszającego się fordem. 29-letni mężczyzna miał w organizmie prawie 1 promil alkoholu. W tym samym czasie w Podłeżu Szlacheckim mundurowi zatrzymali do kontroli audi, którego 31-letni kierowca miał w organizmie ponad 1 promil alkoholu. Mniej, bo poniżej 0,5 promila miał w organizmie 36-letni kierowca renault, którego policjanci zatrzymali do kontroli o 6:35 na ulicy Muznerowskiego w Krzepicach.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *