zachmurzenie duże
poniedziałek
33-latek z gminy Wręczyca Wielka jechał o 57 km/h za szybko. Właśnie stracił prawo jazdy na trzy miesiące
16 marca 2022 r. | 12:17
0

Policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali kolejne dwa prawa jazdy za znaczne przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Obaj kierowcy, którzy na trzy miesiące stracili swoje dokumenty zostali zatrzymani do kontroli na ul. Wieluńskiej w Popowie. Pierwszy z nich, 29-letni mieszkaniec powiatu pajęczańskiego jechał suzuki z prędkością 103 km/h, natomiast drugi kierowca, 33-letni mieszkaniec gminy Wręczyca Wielka, przejeżdżał przez Popów mercedesem o 57km/h za szybko.

W minioną niedzielę 13 marca, policjanci z kłobuckiej drogówki kontrolowali prędkość na ul. Wieluńskiej w Popowie. Kilka minut przed godziną 10.00 mundurowi zauważyli jadące z dużą prędkością osobowe suzuki. Podczas pomiaru prędkości wykonanego za pomocą laserowego miernika typu TruCam okazało się, że pojazd poruszał się w terenie zabudowanym z prędkością 103 km/h. Samochodem kierował 29-letni mieszkaniec powiatu pajęczańskiego, który stracił prawo jazdy na trzy miesiące za znaczne przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym, otrzymał mandat karny w wysokości 1500 złotych oraz 10 punktów karnych.

Podobny los spotkał w poniedziałek w tym samym miejscu 33-letniego mieszkańca gminy Wręczyca Wielka, który przejeżdżał przez Popów mercedesem o 57 km/h za szybko. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *