zachmurzenie duże
czwartek
8673 zł nagrody dla Andrzeja Kały z GOK-u
07 kwietnia 2021 r. | 11:40
25

Spośród wszystkich dyrektorów szkół, kierowników jednostek organizacyjnych w gminie Wręczyca Wielka, Wójt Tomasz Osiński w 2020 roku nagrodził tylko jedną osobą - dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej.

Andrzej Kała, bo o nim mowa, otrzymał w 2020 roku 8673 zł tzw. nagrodę roczną. Jest to o tyle dziwne, gdyż w trakcie pandemii w GOK-u nie było praktycznie żadnych imprez.

Brawo...

PAWEŁ GĄSIORSKI25 odpowiedzi na “8673 zł nagrody dla Andrzeja Kały z GOK-u”

 1. lwiechu pisze:

  Brak słów

  16
  3
 2. Gienek pisze:

  a jakie nagrody otrzymał starszy Inspektor Działalności Podstawowej w GOK?

  17
  1
 3. Ana pisze:

  Brak słów, przecież w zeszłym roku był covid i ten Pan nic nie robił. A fundusz sołecki zlikwidowali bo podobno gmina zadłużona

  15
  2
 4. herod pisze:

  no tak,ale pani kierownik dostal nagrode za to ,ze po prostu jest,nie za osiagniecia

  12
  0
 5. radny pisze:

  referendum bo to już jest koniec tej gminy, może warto rozpocząć zbieranie podpisów

  33
  4
 6. Polska Ludowa pisze:

  moim zdaniem Osiński wie że to jest jego koniec na tym stołku więc już mu nie zależy na opinii ludzi, byle swoim było dobrze, Kiepura go weźmie na zastępcę

  14
  2
 7. Pisior pisze:

  Jakby byl ten gosciu z wasikiem to by bardzo szybko pozadek zrobil z tym dziadostwem. Przeciez to juz jest nie do wytrzymania. Ludzie Ludzie tylko sie wynagradzac. Ale to jest tylko wina tych zakichanych radnych ze wszystko przyklepuja.

  17
  2
 8. On pisze:

  Bo jemu te pieniądze się po prostu należały 🙂

  12
  3
 9. Obserwator pisze:

  Szukanie taniej sensacji, żenada. To jeszcze o śniegu niech ktoś napisze, że zaskoczył drogowców w gminie Wręczyca

  6
  21
 10. Paweł pisze:

  Skandal w dobie kryzysu i zadłużenia gminy, wstyd, Osiński musi odejść jak najszybszej, a będzie jeszcze gorzej, jeszcze będzie powtórka jak kiedyś z Józefem

  12
  1
 11. Mieszkaniec pisze:

  Ludzie nie oszukujmy się…. co to jest 8673 złote?! Wystarczy mu ledwo na kilka maseczek

  3
  10
 12. Wanna pisze:

  dla Ciebie Karolu wiem że to mało ?

  9
  0
 13. Anonim pisze:

  A co ma do tego fundusz sołecki? Weź człowieku zastanów się dwa razy albo zapytaj kogoś mądrzejszego zanim napiszesz jakąś głupotę.

  3
  13
 14. Ela pisze:

  0,00 zł nagrody dla pseudo redaktorka.
  Gasiorek- pseudo redaktorek chyba przestał być finansowany przez gminy którym na siłę założył strony i żąda kasy za kopiowanie treści z innych stron. Panie, znajdź se pan lepsza i uczciwszą pracę.

  17
  16
 15. Kibic pisze:

  Panie redaktorze gdyby nie Pan to nigdy byśmy nie wiedzieli o poczynaniach kominiarza. A ty Ela idź lepiej do roboty bo dupa ci rośnie od siedzenia w domu, otworzą pałacową to sprzątaczki będą potrzebne

  12
  7
  • Ela pisze:

   Akurat pracę mam i to całkiem dobrą. Powiem Ci jeszcze że ją lubię i zarabiam też nieźle. I sama sobie szefuję. Ale co może wiedzieć biedny bezmyślne internauta, którego głównym zajęciem jest szkalowanie w internecie. Gdybyście połowę energii przeznaczyli, nie na słabe komentarze, ale na działanie to nie musielibyscie dupy zwierać przy każdym gownianym artykule na tej stronie i nie bolało by to ile kto zarabia.

   10
   12
  • Wierna pisze:

   Ela, Ela ! Nie przechwalaj się wszak to nie przystoi osobie tak dobrze postawionej! No i … sama sobie przeczysz- też czytasz te artykuliki i komentujesz . A po co? Bądź ponad to i zachowaj klasę !

   8
   4
 16. Kibic pisze:

  Sama sobie szefujesz? Masz spożywczak i uważasz że po marketingu w Częstochowie masz patent na mądrość? Nic nie zmyje poczynań idola z Puszczewa!

  9
  3
 17. Anna pisze:

  Nikogo tutaj nie bronię, ale nagrodę roczną dostaje się za rok poprzedni. Skoro Kała w 2020 roku dostał nagrodę to logicznym jest że za 2019. A w 2019 z tego co wiem to covida nie było, a GOK funkcjonował w normalnych warunkach. Tak to jest czytać bez zrozumienia. Z ciekawości sięgnąłem do zarządzenia. Wam też polecam.

  8
  7
 18. Z Kłobucka pisze:

  Z tego co wiem Anno to za tamten rok też dostał nagrodę, mylę się? Niech redaktor to sprawdzi co za problem. Nagroda nagrodę pogania a inwestycji nie widać wcale… i nie będzie wbrew temu co zapowiadał menager z Puszczewa podczas kampanii

  6
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *