zachmurzenie małe
-5°
-5°
środa
fot. Szkoła Podstawowa im. Synów Pułku w Węglowicach
Agata Trzepizur ponownie dyrektorem SP w Węglowicach!
03 czerwca 2019 r. | 10:03
38

Nie ma jeszcze oficjalnych wyników konkursu na dyrektora Szkoły Podstawowej w Węglowicach. Po moim newsie dotyczącym tego konkursu i planowanej zmianie dyrektora, w gminie nastąpiła konsternacja. Decyzja zapadła, dyrektor pozostaje ten sam. Pomimo trojga kandydatów, dyrektorem ponownie została Agata Trzepizur.

Gratulację.

PAWEŁ GĄSIORSKI38 odpowiedzi na “Agata Trzepizur ponownie dyrektorem SP w Węglowicach!”

 1. Nauczyciel pisze:

  Dziękujemy Panie Redaktorze za wsparcie.

  23
  11
 2. Jan Kominowski pisze:

  całe to zamieszanie to wina wójta bo kolanem chciał przepchać według swojej wizji inną osobę

  14
  6
  • Rodzic pisze:

   Janie Kominowski jakie zamieszanie, ubzduraliście sobie teorie i dalej ją rozdmuchujecie. To jest wolny kraj i wolność wyboru, a poza tym trochę świeżego powietrza w tej szkole by się przydało, pokazał to ostatni festyn szkolny który się “bardzo udał”.

   14
   13
  • Rodzic pisze:

   Jeszcze raz gratuluję sukcesu. To był trudny czas dla nas wszystkich. Może być Pani dumna z siebie. Zawsze wygrywa najlepszy.

   5
   6
 3. Jan Kominowski pisze:

  teorie ? taka teoria że o niej było głośno w gminie i poza nią? i wszyscy mówili o ratowniku z Pierzchna

  13
  2
  • Rodzic pisze:

   Janie Kominowski i tu właśnie błyszczysz, czy już żaden znajomy Wójta nie może brać udziału w konkursie bo zostanie obsmarowany błotem i on i Wójt. Jest wolność wyboru, ale jak widać nie wszyscy wiedzą co znaczą te słowa. A ta Wasza teoria nie wypaliła jakoś, nie wiadomo na czym była oparta, a Wy dalej w nią brniecie po prostu żałosne.

   9
   14
 4. Do Rodzica pisze:

  Rodzicu a co ci się zaś festyn nie podobał oczekiwałeś czego? Czego zabrakło ? Zmysłowego tańca na rurze? Mogleś iść w tany …………………

  10
  10
 5. Obiektywna pisze:

  Zawsze wierzyłam w mądrość, rozsądek naszego wspaniałego Wójta – to wyjątkowy człowiek, mąż stanu. Gmina nigdy nie miała takiego wójta i już nie będzie miała. Jesteśmy z Pana dumni, uwielbiamy Pana Wójta to Nasz wielki człowiek z Puszczewa.

  9
  33
 6. Jan Kominowski pisze:

  chyba Petru z Puszczewa hahahahahahaha

  20
  6
  • Obiektywna pisze:

   Ja mam swoje zdanie – jesteśmy dumni z naszego pana wójta on tak wiele dla nas zrobił a ile jeszcze zrobi wszystko przed nami,

   6
   23
 7. Nikodem pisze:

  tak tak wszystko zrobi … znamy tego pana …

  17
  2
 8. xyz pisze:

  kto pozwolił żeby to straszydło było dalej dyrektorem szkoły – PORAŻKA PORAŻKA PORAŻKA 🙁 🙁 🙁

  10
  16
 9. Obiektywna pisze:

  Zazdrościcie mu bo młody, inteligentny, przystojny, bardzo dobry człowiek i tyle w życiu osiągnął tak wysokie stanowisko wszyscy udzie go szanują i podziwiają.

  7
  22
 10. Edek pisze:

  Zapomniałaś się podpisać “Blondynka z Puszczewa”. A co ten wójt takiego wielkiego zrobił? Ba, nawet małego co zrobił? Podniósl sobie wypłatę, dotacje do kolektorów zawalił, Próbantowi dalej działki przygotowuje do sprzedaży. Drogi jak nie były zrobione tak nie są dalej, kanalizacji ani gazu nie robią, o dotacjach nie słyszę. Co zrobił przez prawie rok? Poza oczywiście obsadzaniem stołków swoimi?! Myśl i odpowiedz.-Mieszkaniec Edek.

  25
  4
 11. Olo pisze:

  Buhahahhaa Tak tak po twoim newsie:D
  To tylko twoje teorie spiskowe, imaginacje i podjudzanie.
  “Panie Jacku ja sam, ja sam to zrobilem” 😀 hahahahaha rozbiawiles mnie

  5
  23
  • Obiektywna pisze:

   Olo nie w temacie jesteś 🙂

   16
   4
  • Olo pisze:

   Odniosłem się do tresci artykułu.
   “Po moim newsie dotyczącym tego konkursu i planowanej zmianie dyrektora, w gminie nastąpiła konsternacja.”
   Autor portaliku przecenia swoje wplywy i to mnie rozbawilo
   Zamiast napisać że poprzedni artykuł był błędem, niepotrzebnym zamieszaniem i niesprawdzoną plotą stwierdził że bez jego artykułu byłaby zmiana dyrektora. Czy teraz jest w temacie?

   8
   21
  • Rodzic pisze:

   Olo właśnie jest w temacie, napisał komentarz do artykułu bardzo trafny, popieram

   5
   14
  • Kominiarz pisze:

   Ehhhhhh Olo, Olo może ty i jesteś inteligentny, może i dobrze czasem piszesz ale jesteś strasznie naiwny !

   23
   4
  • Olo pisze:

   Nie, nie jestem naiwny. Wiem na tyle że nie mam złudzeń. Ta władza mnie nie urzeka.
   Natomiast nie lubię dziennikarstwa niskich lotów człowieka który poziomem artykułów pluje nam w twarz traktując nas jako ciemną masę. Czytając komentarze, nawet zakladajac ze polowę z nich pisze sam autor artykulu, niestety staierdzam że trafił na podatny grunt i trafnie oszacował poziom naszego społeczeństwa

   10
   45
 12. Jan Kominowski pisze:

  piłeś coś Olo ?

  16
  4
 13. Miejscowa pisze:

  Do Obiektywna moim zdaniem trzeba mówić tylko w swoim imieniu nie wszyscy mieszkancy Puszczewa i okolic są zadowoleni z wójta i jego poczynań 🙂 pozdrawiam

  19
  3
  • Olo pisze:

   Wydaje mi się że Obiektywna pisze swoje komentarze prześmiewczo, jej post raczej nie jest chwaleniem wojta tylko nabijaniem sie z was;) Czy tylko ja to widzę?

   11
   6
 14. Ekwitania pisze:

  Jeśli chodzi o kompetencje to strasznie są wielkie,informatyk + zarządzanie !!!! Liczy się podejście do człowieka,dziecka i ludzkie dobro.W tym przypadku to tylko duma i pycha i oczywiście Ja Ja Ja…
  Wszystko to sama ,a wspaniałe grono to robole do roboty za motywacyjne i nagrody od dyrektora!!! To zwykła manipulantka nie dyrektor z kompetencjami.Do tego doprowadziła cała kadencja A.T. Nasze dzieci to jakiś, ktoś nie istotny w tej szkole!!!!

  14
  12
  • Do Ekwitania pisze:

   Czytam i oczom nie wierzę!!!!! Ekwitania ty masz amnezję czy co??? Jeszcze nie tak dawno szukałyście w całym powiecie dyrektora po to by dobrał się do niektórych nauczycieli, nie chcę tu wymieniać kto znalazł się na waszej liście, buntowałyście rodziców, wydzwaniałyście i jeździłyście po domach, pisałyście i prowadziłyście agitację między półkami z makaronem a kaszą gryczaną w przyszkolnym sklepiku ( że dyrektor z zewnątrz będzie dobry … bo jest obcy) a teraz rozpływasz się w zachwycie nad gronem myślisz, że to chwyci? N. to mądrzy ludzie, nie łykną tego wierz mi…. Raczej będą się z tego śmiać.

   14
   7
 15. Rodzic II pisze:

  Ekwitania to nauczyciele w Węglowicach nie dostają pensji ???? Pracują tylko za motywacyjny i nagrodę dyrektora??? A o dzieciach to mów w swoim imieniu bo widocznie czujesz się niedoceniona i wyraźnie coś ci dzwoni tylko nie wiesz w którym kościele. Kobiety muszą mieć pasje!!!

  13
  7
 16. Uśmiechnięta pisze:

  Dajcie już spokój. Po konkursie i nie ma co ogrzewać starych kotletów. Wygrał najlepszy. Była komisja z mądrych ludzi więc chyba wiedzą jak wypadli tamci kandydaci. Widocznie zaprezentowała się najlepiej i proste ! A ciągle żale wylewaja przeciwnicy. Czepiacie się kompetencji -Ekwitania zapomniała dodać że oprocz informatyki i zarzadzania to A.Tma jeszcze nauczanie wczesnoszkolne. Cóż widocznie jest bardzo rozzalona i biedna nie wie co pisze ?.

  8
  6
 17. kaja pisze:

  i nikt z Was nie widzi roli Zdzisi w tej układance?

  10
  5
 18. kaja pisze:

  do xyz. podzielam opinię! i ten straszny makijaż jak na Hallowen!! aż strach się bać!!!

  10
  9
  • ASIK pisze:

   Kaja daj spokój bo to słabe, nawet się tego nie chce czytać. Odpuście kobiety i zajmijcie się swoimi pasjami.
   Żenada !!!!

   5
   8
  • Obserwator pisze:

   Kurcze a tyle razy mówiłem żeby przestała kupować te marnej jakości kosmetyki od tych wiejskich przedstawicielek handlowych bo te ich mazidła to tylko na Hallowen się nadają no i teraz ma ocenę. 🙂 Ale ona chciała wspierać, żeby sobie zarobiły na handlu. Przede wszystkim pognić te łażące z kuframi, walizkami i reklamówkami, wysiadujące po różnych katach w szkole z katalogami wielkie ” przedstawicielki handlowe”

   21
   1
 19. ASIK pisze:

  Zgadzam się całkowicie z Obserwatorem – gnać te wiejskie konsultantki bo to szkoła a nie SPA i zrobić porządek z tymi kawiarniami. Mam nadzieje, ze od września będzie z tym zrobiony porządek.

  17
  2
 20. Małgosia pisze:

  Jeszcze pani dyrektor powinna zrobić porządek w starym sekretariacie. Mnie się zawsze wydawało że kawiarnia, kawa ciasteczka, bułeczki, deserki i ploteczki są w kawiarni a nie w sekretariacie.

  11
  3
 21. Obserwator pisze:

  Zagnić wreszcie to towarzystwo sekretariatowo – kawiarniane do roboty !!!! A jak nie to jest dużo chętnych do pracy.

  10
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *