bezchmurnie
29°
28°
poniedziałek
Anna Syguda ma zostać nowym wójtem
07 marca 2024 r. | 12:52
19

To jej Tomasz Osiński boi się najbardziej. Anna Syguda z ramienia Trzeciej Drogi startuje na Wójta Gminy Wręczyca Wielka.

Za Osińskim "stoi" Marek Prubant, za Sygudą Henryk Kiepura. Będzie ciekawie.

Oprócz Sygudy i Osińskiego, na wójta wystartuje Adam Olczyk.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 19 odpowiedzi na “Anna Syguda ma zostać nowym wójtem”

 1. Klaudia pisze:

  Powodzenia Aniu!!!

  7
  6
 2. Leydi pisze:

  Ania powodzenia , czas przewietrzyć ten folwark 👍💪

  7
  5
  • Rafikus pisze:

   Niestety nie mamy konkretnego kandydata … szkoda. Znowu ludzie beż doświadczeń lub z koneksjami partyjnymi. Brakuje osoby która miała by doświadczenie w pracy menadżera. Praca na takim stanowisku nie powinna polegać głównie na spotkaniach ze strażakami czy kołami gospodyń. To powinna być osoba która potrafi pracować na dużych budżetach i zarządzać ludźmi. A nie tylko ładnie się uśmiechać. Brakuje osoby która ma doświadczenie w obszarze prywatnych działalności, gdzie organizacją, wydatkowanie i planowanie musi być w pełni racjonalne. Osoby z doświadczeniami w jednostkach publicznych niestety mają lekkość do wydatkowania naszych pieniędzy. Brakuje kandydata który nie będzie powiązany znajomościami z pracownikami gminy. Może wreszcie zagonił by to całe towarzystwo do “roboty”.

   4
   0
 3. Psl pisze:

  I tak źle i tak niedobrze

  8
  0
  • Folwark to będzie jak wygra pisze:

   folwark to będzie jak ona wygra kiepura wbrew zapowiedzią jego szefów , swoja rodzinę i znajomych obstawia na wszystkich możliwych stanowiskach

   24
   1
 4. robuś pisze:

  Jedynie co zrobi dla gminy to będzie organizować darmowe wycieczki do sejmu razem z p.posłem

  16
  4
 5. Mieszkaniec pisze:

  Wykapani rodzinni politycy wielce działający dla mieszkańców a prawda jest taka że jedyne co potrafią to żyć na garnuszku podatnika i to CAŁY psl. Skoro to tacy zaradni ludzie to dlaczego nikt z nich nie prowadzi własnej firmy ale po co lepiej iść na gotowe.

  17
  1
 6. Wojtek pisze:

  Ej Ludzie przecież to jest ustawka starosta jest dogadany i z osińskim i z tą panią niby walczą między sobą o gminę a prawda jest taka że nie chcą dopuścić aby gmina weszła w inne ręce. Jeśli chcecie zmian to Nie głosujcie na nikogo z tej dwójki!!!

  13
  0
 7. Jerrysen pisze:

  Pewnie nic nie zrobi ale na razie jedyny kandydat oficjalny chyba

  1
  0
 8. o la la pisze:

  A co z panią Marysia?

  1
  0
  • Zofia pisze:

   Marysia na 100% potwierdziła swój udział. To będzie czarny koń tych wyborów!

   7
   0
 9. Apasch pisze:

  Tylu jest tu wybitnych komentatorów i recenzentów politycznych, czemu nie utworzycie komitetu i wystawicie swojego bezstronnego niepowiązanego z gminą kandydata? Gadać że jest źle, że wszyscy powiązani i wszyscy kradną jest najprościej… Załóżcie komitet niezależny, pan z Cisia poprowadzi kampanię medialną i przejmiecie stery, wywalicie wszystkich i zatrudnicie najwyższej klasy specjalistów za kwotę pensji urzędnika na te prestiżowe stanowiska, będą walić drzwiami i oknami…

  9
  9
  • ÌArtprawda pisze:

   Szkoda że nikogo z Pis nie wystawiono na wójta ,byłoby ciekawiej.,a tak trochę jak by to powiedzieć,,sami swoi,,

   3
   0
 10. artprawda pisze:

  Prawdopodobnie Osiński, któremu sodówka już uderzyła i chce chapać więcej i więcej może być dogadany z Kiepurką i może startować na większe pieniądze i stanowisko do Rady Powiatu lub za starostę, albo jakieś jeszcze lepsze ciepłe krzesełko Kiepura mu już szykuje. W Gminie już narobił bigosu, układów i układzików oraz zadłużył Gminę. Może nie będzie już wystawiony jako kandydat na wójta. Prawdę mówiąc nie zasluguje na żadne stanowisko. Ludzie nie dajcie się zwieść, od nas dużo zależy, głosujcie rozsądnie.

  7
  2
 11. Jmmm pisze:

  Czas do 14 marca jest. Można się zgłosić. Nikt nie broni. Skwara z klepaczki też startuje, ludzie już zacieraja ręce. Ale co on pokaże , bez ludzi co go do tego namówili? Kolorowe dresy i walkę z Osińskim?

  3
  0
 12. Bolo pisze:

  czyli do walki z osinskim staje czlowiek kiepury? Nie wiem kto gorszy. Ale wybór

  4
  1
 13. Dotyczy sformułowania pisze:

  “Ma zostać “?

  0
  1
 14. zborowego pisze:

  Ustawka 😉 Osiński jest juz dogadany z Kiepurą, bo i tak wie że nie ma szans że dostanie 2 kadencje. Oddadzą władze p. Sygudzie a ta bedzie pod butem Kiepury. Tak jak ktoś wyżej napisał, jeżeli chce ktoś zmiany to zagłosujcie na inna opcje niż ta dwójka.

  3
  1
 15. Jaro pisze:

  Niestety kandydatura nie wnosząca powiewu świeżości do.gminy. Dalej układy i koneksje. Główny “oseł” sterujący w cieniu za tą kandydatura..

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *