zachmurzenie duże
14°
13°
czwartek
Aż sześć dziewczyn z gminy powalczy o tytuł Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej 2020
26 sierpnia 2020 r. | 10:39
9

Gmina Wręczyca Wielka ma swoje przedstawicielki w finale Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej 2020, który odbędzie się w najbliższy piątek w Hotelu Arche w Częstochowie.

Pierwsza z nich to 21-letnia Wiktoria Ptak z Kalei (możecie na nią oddać swój głos TUTAJ), druga to 21-letnia Patrycja Przybylska z Wręczycy Wielkiej (możecie na nią oddać swój głos TUTAJ), trzecia 19-letnia Klaudia Kobis z Wręczycy Wielkiej (możecie na nią oddać swój głos TUTAJ), czwarta to 20-letnia Natalia Grzelak z Węglowic (możecie na nią oddać swój głos TUTAJ), piąta to 18-letnia Natalia Werner z Truskolas (możecie na nią oddać swój głos TUTAJ), a szósta to 19-letnia Nikola Totoń z Wręczycy Wielkiej (możecie na nią oddać swój głos TUTAJ).

By zagłosować na swoją kandydatkę, wystarczy dać "lubię to" pod jej zdjęciem. Głosowanie zakończy się w piątek 28 sierpnia o godz. 17:00. Każdy głos się liczy!

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego obecny kształt i misja zostały oparte na blisko 90-letniej tradycji organizacji wyborów najpiękniejszej Polki. Kiedy literat Tadeusz Boy-Żeleński wymyślał nazwę „Miss Polonia”, nie mógł przypuszczać, że będzie częścią wydarzenia, które osiągnie międzynarodowy sukces, a także skupi na sobie uwagę milionów obserwatorów z całego świata. Konkurs Miss Polonia szczyci się bogatą i wieloletnią tradycją. „Miss Polonia posiada ogromną dozę wdzięku. Ma jasną, polską twarz i zgrabną dziewczęcą postać. Bądźmy pewni, że wzbudzi zachwyt w Paryżu”. To werdykt jury podczas pierwszych wyborów Miss Polonia odbywających się w 1929 roku w Warszawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Aż sześć dziewczyn z gminy powalczy o tytuł Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej 2020”

 1. bylekto pisze:

  Dla mnie nr. 9 najładniejsza ze wszystkich łącznie z tymi nie podanymi tutaj.

  7
  4
 2. Anna pisze:

  Obiektywnie patrzeć … najładniejsza jest dziewczyna z nr.2

  1
  1
 3. Anna pisze:

  Bardzo ładna również dziewczyna z nr 6 i 9

  1
  1
 4. Obserwator pisze:

  Dziewczyna 10 jest extra. zycze sukcesu i pozdrawiam

  1
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *