zachmurzenie duże
poniedziałek
fot. Szkoła Podstawowa im. Synów Pułku w Węglowicach
Będzie zmiana dyrektora w Węglowicach?
10 maja 2019 r. | 09:09
122

Jak już zapewne wiecie, Wójt Tomasz Osiński ogłosił dwa konkursy na stanowiska: Dyrektora Szkoły Podstawowej w Borowem oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej w Węglowicach. Dowiedziałem się nieoficjalnie, że szykuje się zmiana dyrektora w Węglowicach.

Dotychczasową dyrektor - Agatę Trzepizur ma zastąpić mieszkaniec Pierzchna, nauczyciel wuefu z Częstochowy.

Dlaczego Wójt chce zmiany dyrektora w Węglowicach? Odpowiedzcie sobie na to pytanie sami.

PAWEŁ GĄSIORSKI122 odpowiedzi na “Będzie zmiana dyrektora w Węglowicach?”

 1. Elasa pisze:

  A na Facebooku pisze ze Dyrekcja otrzymała medal Zasłużona dla woj śląskiego. To jak to?

  30
  4
  • Mieszkanka pisze:

   Co w tym dziwnego ze ogloszono konkurs i zglaszają się kandydaci? Normalna procedura.Jeśli ktos czuje się na silach by zajac stanowisko i posiada do tego kwalifikacje nic nie stoi na przeszkodzie aby wystartowal w konkursie.W czestochowskich szkolach dyrektorzy zmieniają się czesto co piec lat,co w tym szokującego? Moze wlasnie czasem jest z korzyscia dla placowki pojawienie się osoby z zewnątrz?Moze czesciej dyrektorzy powinni się zmieniac zeby nie zapomnieli jak to jest byc szeregowym nauczycielem? To nie sa stanowiska dozywotnie.Ostudzcie emocje.Faktem jest,ze dyrektora z taką klasą,kulturą,umiejętnoscią przedsiębiorczosci jak pani Kall ta szkola juz nie bedzie miala,ale zmiany są wszędzie potrzebne.Dla zdrowszej atmosfery.

   19
   12
  • Kominiarz pisze:

   Droga Mieszkanko znawczyni oświaty i socjologii Pani Trzepizur powinna się cichutko usunąć na kasę do Biedronki i zrobić miejsce koledze Osińskiego. Przecież tyle lat w tej szkole była dyrektorem już jej wystarczy, tyle lat miała zaszczyt pracować dla tej szkoły a teraz sio… do Biedronki. A sio a sio !!!!! Kominiarz wyciorem ja wymiecie

   18
   8
  • Wyborca pisze:

   Biedna, naiwna A.T. Osiński już od dawna kopał pod nią i obrabiał a ona mu promocje w szkole robiła. Kobiety są jednak strasznie naiwne.

   19
   6
  • Rodzic pisze:

   Obecna Pani Dyrektor jest wspaniałym Dyrektorem. Po co zmiany. W naszym środowisku mamy ludzi wykształconych. Nie potrzebujemy Pana Ratownika. W szkolew Węglowicach nie trzeba nikogo ratować. A jeśli już, to doraźnie w wakacje przy basenie. Dzieci z tej szkoły mają bardzo dużo osiągnięć, a wszystko dzięki wspaniałej Pani Dyrektor i bardzo dobrej KADRZE PEDAGOGICZNEJ. GRATULUJEMY OSIĄGNIĘĆ.?????

   13
   10
 2. Yes pisze:

  Tak otrzymala i to bez niczyjej pomocy. Proszę link poniżej https://www.facebook.com/666840976685239/posts/2186840164685305/

  25
  5
  • Rodzic pisze:

   Gratulacje dla Pani Dyrektor srebrnej odznaki dla Zasłużonych Województwa Śląskiego. To bardzo duże osiągnięcie.

   14
   3
 3. Małgorzata pisze:

  ja już nic z tego nie rozumiem ….

  20
  6
  • Rodzic pisze:

   Naprawdę chca zniszczyć dyrekcję. Wszystko jest ustawione!!! Szkoda jej… A gdzie jest Zdzisława???? Kiedyś tak mocno popierala szkole A teraz milczy ?????

   28
   8
  • WWW pisze:

   Zdzisława? Długi spłaca !

   18
   9
  • Baranina pisze:

   A dziwisz sie ze Zdzislawa milczy? Mało dla tej szkoły zrobiła? Ile hej tu na nią wyslaliscie na tym śmiesznym portaliku w trakcie kampanii wyborczej? Mało?
   Lejecie na nią pomyjami jak wam redaktorek zagra a jak przyjdzie co do czego to gdzie jest Zdzisława? Hipokryto dwulicowy przebrzydly

   20
   13
 4. Antek pisze:

  kim jest ten wuefista?

  15
  1
  • Elasa pisze:

   Pierzchno. Żona startowała na wybory z ….. Nauczyciel wf w Czewie, ratownik WOPR. Ciekawe czy wie gdzie są Węglowice – chyba nie. I takiego chcecie na dyrektora??

   24
   7
  • Rodzic pisze:

   Ludzie dajcie spokój tylko hejt, jest konkurs są kandydaci uczepiliście się jednego. Co on Wam jest winien?? Jak by tylko on zgłosił się jako kandydat. Nawet go nie znacie, nie znacie sytuacji, domysły, które mogą porządnym ludziom zaszkodzić, żal.. Tylko szukacie dziury w całym.

   18
   18
  • Z Pierzchna pisze:

   Tamten pan jest z PiSu.Dlatego go nie chcą… Ja bym na waszym miejscu pogrzebał o nim.Zapytajcie w Częstochowie o niego . Oj wiele się dowiecie. Weglowice opamoetajcie się!!!! Jestem ciekaw opinii ludzi którzy go tak promowali na Facebooku czy już im zapłacił czy jeszcze czy już ich zniszczył.? Bo jakoś tutaj nikt go nie broni już…..Uuu…

   23
   11
 5. Adam pisze:

  kolegą p. wójta

  22
  5
  • Mieszkaniec pisze:

   pan z Piechna nigdy nie był z Pisu, a jego żona startowała tylko z poparcia tej partii ostatni raz w 2010 r. Pis ziemii klobuckiej nie ma nic z tym wspólnego.

   11
   12
 6. Elasa pisze:

  Zasłużona dla woj śląskiego – ale już dla Gminy i społeczności Węglowic nie – to trzeba Ją zmienić. Gratuluję podejścia do tematu władz Gminy i społeczności Węglowic i okolic!!! Lepszy byle kto, byle lojalny władzy. Nic innego się nie liczy. A w Borowym co? Też zmiana? Tam kto jest lojalny władzy???

  27
  9
  • OBIEKTYWNY pisze:

   Borowego Osiński nie rusza bo tam nie miał poparcia. W Węglowicach na swoim terenie odpłaca się i dziękuje ludziom za poparcie:) bo z tego co wiem to szkoła aktywnie go promowała, Czy ten Pan od wf nie ma teraz pracy czy to tylko zwykłe parcie na szkło i chęć zdobycia cieplej posadki na wsi.?

   29
   5
 7. OSA pisze:

  Ten pan startował razem z wójtem w wyborach w 2014 z koalicji samorządowej. Ale co tam najważniejsze że dzisiaj jest impreza w Nowinach

  25
  7
 8. Ola pisze:

  Co to za impreza? Czyżby na cześć nowego dyrektora Osiński robi bankiet ? Jeszcze raz powtarzam po co ten konkurs?

  22
  8
 9. OBIEKTYWNY pisze:

  No cóż szkoła ładna, zadbana, po remoncie- dobra posadka dla kolegi. Ciekawe kogo zwolnią z pracy żeby obsadzić Ratownika a dyrektorki – no cóż żal…… Puszczew i okolice już powinny przepraszać za swojego Wójta obawiam się że jego rządów gmina nie przetrwa. Kto będzie następny do odstawki?

  27
  7
 10. Magda pisze:

  Szkoda kobiety bo jest dobra w tym co robi. A że nie da sobą manipulować… to musi przegrać…

  27
  10
 11. Rodzic pisze:

  Po co KONKURS. My ma mamy BARDZO DOBREGO DYREKTORA. Wystarczy tylko bardziej wnikliwie
  poznać osiągnięcia szkoły i Pani Dyrektor Agaty Trzepizur. Osiągnięcia uczniów nie biorą się z powietrza. To zasługa bardzo dobrże przygotowanej kadry pedagogicznej, no i oczywiście bardzo dobrze kierowanej przez Panią Dyrektor. Dlatego po zapoznaniu się z tymi osiągnięciami wystarczy tylko przedłużyć kadencję na następne 5 lat. Za 5 lat będzie zapóźno znaleźć takiego dyrektora jaką jest Pani Agata Trzepizur..

  27
  11
  • Rodzic pisze:

   Czytam i szeroko otwieram oczy, mam wrażenie, że wszystkie komentarze wychodzą spod jednej ręki. Do tej pory słyszałam, że dzieci wypisują się z tej szkoły ale, że nie chcą się zapisać?? Nie ma wogóle obiektywizmu, są kandydaci to i dobrze niech wygra, ten który pokaże się z najlepszej strony, aby ta szkoła była pozytywnie postrzegana

   22
   14
 12. Magda pisze:

  Zgadzam się z Rodzicem. Nie mam dziecka tutaj w szkole. Ale pójdzie za rok do pierwszej klasy. Nie dam go tutaj jak patrzę co się dzieje. W przedszkolu już mam dość cyrku z nowym dyrektorem, który ludzi ma za nic. Jeśli wójt nie wspiera tej placówki. Szok!!! Chodziłam do tej szkoły i jest mi żal . Pani Agato nie uczyła Mnie pani nie znam pani. Ale widzę że ta szkoła żyje! Ciągle coś się dzieje! Piękna jest ta szkoła. Niech pani walczy! Tylko przykro mi że rodzice mają klapki na oczach. Sama jestem jedna z nich.

  28
  7
 13. Małgorzata pisze:

  Będzie nowy dyrektor to zobaczą. Nie potrafią szanować tego, co mają. Sam przykład sprzątaczki tak im źle. Skończy się chodzenie po sklepach, powinny pracować do 22 jak mają w grafiku. Trzeba im dokupić szmat i jazda !

  18
  7
  • Kominiarz pisze:

   Czyli pani dyrektor sama jest sobie winna skoro pozwoliła sprzątaczkom łazić po sklepach w godzinach pracy i robić to co chcą. Mogła wziąć towarzystwo w ryzy i zagonić do roboty. Chciała być dobra to teraz ma ale nowy je pogoni i może wszystkie zaczną pracować w swoich godzinach pracy te z Blachowni też

   19
   6
 14. Miecio pisze:

  Wojcik i tak o wszystkim decyduje

  14
  5
  • Rodzic * pisze:

   Małgorzato co Ty piszesz, po 1 nie sprzątaczki, po 2 dziewczyny wykonują kawał dobrej roboty, po 3 nigdy ale to nigdy nie odmówiły pomocy, jeśli dziecko czy ktoś potrzebował. Po 4 spójrz na siebie zanim kogoś obrzucisz hejtem Pani idealna, w każdej pracy należy się przerwa i nic Ci do tego kto na co ją wykorzystuje. Zazdrościsz to się zatrudnij, nie to zajmij się swoimi sprawami a nie zaglądaj komuś “do ogródka”.

   12
   16
 15. Rodzic pisze:

  Nie ładnie, brak kultury i wychowania powiem po prostu zwykłe chamstwo. Za czasów gdy Dyrektorem była Pani Zdzisława Nasza szkoła była poważana w okolicy jako najlepsza, dalej Pani Zdzisława się udziela i jak może to pomaga, więc zachowuj się osobo WWW bo zwyczajnie hejt tu wprowadzasz i nawet nie na temat, nie masz gdzie pisać napisz do przyjaciółki.

  10
  15
 16. Rodzic pisze:

  Pani Agato jest Pani wspaniałym człowiekiem. Głowa do góry, proszę się nie poddawać. Osiągnęła Pani bardzo dużo, nie może Pani tego zaprzepaścić i dać się wciągnąć w manipulacje Rodziców nieznających specyfiki pracy Szkoły. Prosimy stanąć do Konkursu i pokazać swoją klasę.

  19
  11
 17. Olo pisze:

  Ochy i achy pod adresem obecnej Pani Dyrektor. Może jest dobrym dyrektorem tego nie wiem. Wiem natomiast że Zdzislawę Kall też chwalono jak to szkołę rozwinęła a teraz widzę jak jest mieszana z błotem. Tak więc wasze poparcie dla obecnej dyrektor jest g…o warte. Tak jak pamięć o tym ile poprzednia dyrektor zrobiła dla tej placówki.

  14
  13
  • Miecio pisze:

   zobaczymy czy konkursy i przetargi będa jak za Krawczya? Osiński jak z tym będzie?

   11
   11
  • Olo pisze:

   Miecio kmieciu wracaj pod GS i zapłać dług co na zeszyt nabrales, wątpię by Osiński tu zaglądał więc daruj sobie mONdre wypociny bo śmierdzi

   6
   18
  • Baranina pisze:

   Mietek chlopino jakie ty możesz mieć pojęcie o przetargach i konkursach. Jedyny przeTARG z jakim miałeś do czynienia to sobotni targ w Kłobucku a konkurs to co najwyżej krzyżowkowe z telemagazynu, ewentualnie kolo fortuny w tvpis. Mietek daj spokój

   7
   14
  • Do Baranina pisze:

   Tak czytam i czytam – Baranina Twoje PSEUDO NIC mowi o tobie wszystko oddaje cały twój obraz Pozdrawiam cię Baranina 🙂

   7
   2
 18. Janek pisze:

  Widzę, że niektórzy frustraci potrafią na tej stronie tylko wylewać swoje żale i oczerniać innych. Weź się jeden z drugim za uczciwą pracę a wówczas braknie wam czasu na głupoty.
  I tak czczym pisaniem nic nie zdziałacie?

  9
  10
 19. Ekwitania pisze:

  Zacznijcie ludzie od siebie,oceńcie swoje postępowanie,a później dopiero analizujcie resztę świata!!!!
  Zawiść ludzka to największe zło jakie spotyka wszystkich nas w około.
  Naturalna rzeczą jest że coś ma swój początek i koniec, nikt nie urodził się dyrektorem i nie będzie nim do końca swojej kariery zawodowej
  Sami sobie jesteście wrogami to najgorsze co można tu zaobserwować

  16
  13
 20. Miecio pisze:

  wejdź na komin jak ci się coś nie podoba i popatrz z góry na eldorado gminne, a jutro nie zapomnij leć zaraz do kościoła i siadaj za swoim panem, hau hau

  13
  10
 21. Miecio pisze:

  zgadzam się Ekwitania, drugiego Krawczyka już nie będzie dlatego Osiński będzie tylko na jedną kadencję 🙂

  15
  8
 22. MIŚ pisze:

  Olo i Baranina, a może reaktywujecie ze swoją idolką ZOO ??? To byłby pomysł na miarę waszych możliwości !!!, Trzymam kciuki za zmiany ku lepszemu !!! Niech turyści masowo zjadą się do tej części gminy … i rozsławią ją na lata. Powodzenia

  10
  6
  • Olo pisze:

   W swoim poście pokazałem tylko waszą krótką pamięć i hipokryzję wsioku. A twój post tylko potwierdza moją tezę. Pierwszy nadalbys się do tego zoo jako jeden z okazów do oglądania. Okazów glupoty. Miś glupotek z oklapnietym uszkiem

   6
   13
 23. MIŚ pisze:

  Wsiokiem jestem bo mieszkam tu ale mam więcej rozumu niż ty i twój bohater razem wzięci dlatego że widzę co się tu wyprawia

  13
  6
 24. MIŚ pisze:

  ale dawaj na argumenty! diety ? uważasz że to ok ?

  13
  4
  • Olo pisze:

   A co ma Pani Zdzisława do diet radnych? Ty i argumenty buhahahhaa.
   Od dyskusji o dyrektorze przeszedles frustracie do diet radnych co ma jedno do drugiego? Za chwilę zaczniesz ki tu z Trumpem wyjezdzac albo Putinem? Czy może NWO?
   Jesteś jednocześnie śmieszny i żałosny. Belkoczesz coś o argumentach jak na pierwszy rzut oka widać że intelektualnie nie jesteś e stanie temu podołać. Rzucasz kilka postów, jeden glupszy od drugiego, zamiast spokojnie napisać jeden. A wsiokiem jesteś nie z racji zamieszkania tylko swojego zachowania

   9
   13
 25. MIŚ pisze:

  wicestarosta nauczyciel z długami które nie spłaca, a które inni muszą spłacić, ok?

  14
  6
  • ASIK pisze:

   Dlaczego ludzie nie spłacają swoich długów? Kto ma je splacać ? Państwo? Nie rozumiem tego – biorę kredyt to go spłacam. To przerażające i straszne !!!! To wprost żenujące

   12
   5
  • OSA pisze:

   Zdzisia nie była za zwiększeniem diet????? nie ???

   12
   5
  • Olo pisze:

   Naprawdę potrzebujesz wyjaśnień że Pani Kall jest w powiecie a to co innego niż gmina? Mówiłem że intelektualnie niepodołacie ale nie sądziłem że będzie aż tak źle….. A moze sobota i promile są? 😉

   11
   10
  • Monia36 pisze:

   Olo daj spokój tym biedakom bo żółć niedługo będą wiadrami wylewać 🙂

   7
   11
  • Do Olo pisze:

   Pamiętam plakat wyborczy i dwie twarze , razem ramie w ramię do wspólnego koryta oj sorry rządu. 🙂

   11
   5
  • Młody byku pisze:

   Czytając wasze wypociny dziwię się radnym że bardziej was nie doją. Zwykły motłoch tu się wypowiada.masakra co za poziom. Olo że też ci się chce im wszystkim odpisywać. Daj tym biednym ludziom się wyżyć, w poniedizalek znowu na druga zmianę za 2,5 tyś 😀

   4
   9
 26. MIŚ pisze:

  najwyższe uposażenie wójta chociaż nic jeszcze nie zrobił?

  12
  5
 27. MIŚ pisze:

  mam dalej wymieniać… zastępca, sekretarz, skarbnik, kierownictwo starego wójta, a co najważniejsze gdzie ten audyt zapowiadany w kampanii? gdzie? ja wiem on był na potrzebę chwili … co jeszcze ? awans sekretarki w przedszkolu?

  15
  5
  • Mieszko pisze:

   Misiu z oklapnietym uszkiem Olo wyraźnie napisał o Pani Zdzisławie że była dobrym dyrektorem a ty tu jakieś frustracje dotyczące wójta. Gdzie tu związek bo nie wiem jak się w dyskusję włączyć?

   7
   10
 28. MIŚ pisze:

  a i jeszcze jedno, dlaczego w konkursach na pracę nie dodaje się punktów za znajomość z wójtem? to byłoby przecież przynajmniej czytelne? nie uważacie ?

  13
  5
  • ASIK pisze:

   Nie wiem czy w regulaminie konkursu nie powinien pojawić się wymóg pokonywanie torów przeszkód, siłownia i bieg przełajowy 🙂

   15
   5
 29. do ola pisze:

  hipokryzja wsioku olo jest u ciebie w głowie, zastanów się skąd się wywodzisz i na kogo szczekasz

  10
  7
  • Olo pisze:

   1. Szczekają takie kundelki jak ty
   2. A coś konkretniej dlaczego uważasz mnie za hipokrytę? Wiesz co znaczy to słowo?
   Prawda boli? Pluliscie i wysmiewaliscie była dyrektor w tamtym roku na tym portaliku a teraz kwiczycie jak wieprze dlaczego nic nie robi w związku z konkursem? To nie jest hipokryzja?

   9
   9
  • OSA pisze:

   hau hau hau nie biadole ja tylko uważam hau hua że będzie transparentnie hau hau

   9
   5
 30. OSA pisze:

  babcia niech idzie wnuki bawić a nie kierować powiatem, ciekawe w czym? chyba nie w doradztwie kredytowym?

  13
  5
  • Olo pisze:

   Ależ proszę bardzo, nie chce się czytać wątku ale zdanie zabierasz?
   “Naprawdę chca zniszczyć dyrekcję. Wszystko jest ustawione!!! Szkoda jej… A gdzie jest Zdzisława???? Kiedyś tak mocno popierala szkole A teraz milczy ?????”
   To jak jest: chcecie pomocy Zdzislawy czy tylko jęzorami memlacie?

   Co do kredytów to powiem tak: ja nikomu do portfela nie zaglądam, nie wiem czy jest to kwestia kultury, wychowania czy po prostu przyzwoitości. Ile kto ma na koncie czy ile kto ma długów naprawdę w ogóle mnie nie obchodzi. Natomiast wiem że ci którym się nie chce i tylko wyciągają rączki krzycząc “DAJ DAJ” lubią patrzeć kto ile ma. Jak ma za dużo to złodziej trzeba mu zabrac a jak ka długi to nieudacznik.

   9
   6
 31. Do Olo pisze:

  Olo obrońco babci ja tylko che wiedzieć czemu w tym kraju nie spłaca się kredytów? A pomocy od babci nikt tu nie chce bo ona już nic nie może 🙂

  11
  4
  • Olo pisze:

   Ależ proszę bardzo, nie chce się czytać wątku ale zdanie zabierasz?
   „Naprawdę chca zniszczyć dyrekcję. Wszystko jest ustawione!!! Szkoda jej… A gdzie jest Zdzisława???? Kiedyś tak mocno popierala szkole A teraz milczy ?????”
   To jak jest: chcecie pomocy Zdzislawy czy tylko jęzorami memlacie?

   Co do kredytów to powiem tak: ja nikomu do portfela nie zaglądam, nie wiem czy jest to kwestia kultury, wychowania czy po prostu przyzwoitości. Ile kto ma na koncie czy ile kto ma długów naprawdę w ogóle mnie nie obchodzi. Natomiast wiem że ci którym się nie chce i tylko wyciągają rączki krzycząc „DAJ DAJ” lubią patrzeć kto ile ma. Jak ma za dużo to złodziej trzeba mu zabrac a jak ka długi to nieudacznik.

   5
   6
  • Do Olo pisze:

   Olo nie irytuj się i wierz mi babcia już nic nikomu nie pomoże a nawet jeśli ktoś wczesniej apelował to o tym nie wiedział. Powtarzam jeszcze raz Nie irytuj się bo babcie już tak naprawdę nic nie może.

   10
   4
  • Olo pisze:

   Oczywiście że nic nie może, nigdzie nie napisałem że jest inaczej:)

   9
   2
  • Do Olo pisze:

   No widzisz Olo ale mimo wszystko uważam ze skoro pelni taka funkcje publiczna to długi trzeba płacić – honor, bank i urząd skarbowy tego nakazuje.

   9
   3
  • Olo pisze:

   Tego także nie neguję. Znam ludzi którzy splacaja takie długi i robią to tylko z pobudek honorowych bo nikt jakich do tego nie zmusił (sp z oo). Sądzę że Pani Kall również by tak zrobiła gdyby miała możliwości, być może tak robi?
   Nie wiem tego, nie interesuje się jej życiem czym jeździ gdzie mieszka ile zarabia. Mogę tylko współczuć takich długów. Natomiast miałem okazję poznać Panią Kall gdy chodziłem do gimnazjum w którym była wówczas dyrektorem i nie mogę powiedzieć nic złego na jej temat w tamtym okresie. Zapewne się to także niektórym nie spodoba ale z tego co się orientuję to w powiecie jest jednym z bardziej zaangażowanych radnych. Z jakim skutkiem nie wiem bo na ten powiat położyłem lache już dawno temu i nie spodziewam się tam niczego dobrego dopóki włada tam kiep.ura. z jednej strony chciałbym żeby doszedł do euriparlanentu bo trochę dałby odsapnac powiatowi od swojego “zarzadzania” a z drugiej jeżeli tacy ludzie mają nas w Brukseli reprezentować …..
   Wracając do temat długi należy spłacać, pamietajcie zawsze splacajcie:D

   11
   2
 32. Obiektywny pisze:

  jak ktoś się pcha na świecznik to jest inna sprawa Srolo, szkoda że tego nie rozumiesz, wszystko się wtedy liczy bo będzie nas reprezentował a w tym przypadku p. Kall jest niewypłacalnym dłużnikiem co nie przeszkadza jej mieszkać w wypasionym domu i jeździć dobrym wozem

  12
  5
  • Bazyl 666 pisze:

   Sami sobie taka reprezentacjewybraliście czyz nie? ;D

   11
   4
  • Olo pisze:

   Nie srolo tylko Olo. Pomyliłeś się…
   Ale bardziej boli cię ten wypasiony dom czy dobry wóz? 😀

   10
   6
 33. Obiektywny pisze:

  tak to prawda przynajmniej w części

  10
  2
 34. MW pisze:

  Przeszliście na inne tematy, a jesli konkurs jest ustawiony, jesli poparcie rodzicow nie wszystkich, bo siostry R. rządzą gminą!!! jest ustawione,??? to gruba sprawa jest. Prokuratura, sąd i wyrok i tyle w temacie. Można zmieniać dyrektora, ale nie jak jeżdżą po ludziach i szukają kandydata na sile, Janusz, nie byłeś pierwszy!!!! szukali u innych, ale nikt się nie chciał zgodzić, byłeś w Węglowicach, czy tylko w Puszczewie u Wojta?

  16
  5
  • Grzegorz pisze:

   A może szkoła wreszcie zacznie robić zakupy w innym sklepie niż do tej pory. Jak widac nie ma sentymentow. Wtedy zobaczymy ile przetrwa ten sklepik. A w duzym stopniu utrzymywać sie ze szkoły która w skali miesiąca niezłą sumkę tam zostawia. ?

   12
   2
  • Ola pisze:

   Siostry R. rządzą gminą ????? !!!! Jestem tym wszystkim oburzona. Wszyscy wiedzą o poszukiwaniu dyrektora i namawianiu to się dzieje już od dawna. Oburza mnie też wiadomość, że kolega Wójta twierdzi, że czuje sie pewnie bo ma też poparcie kuratorium że tam już wszystko jest załatwione. Czy to może być możliwe żeby wikłać w ten spisek aż takie poważne instytucje??? Tutaj chyba potrzeba naprawdę innych rozstrzygnięć !

   18
   3
  • Olo pisze:

   Jeżeli posiadacie taka wiedzę to waszym obowiązkiem jest zgłoszenie tego faktu organom ścigania a nie tylko pisanie na forum.

   12
   2
  • Obiektywna pisze:

   Jedna siostra drugiej siostry z pracy się pozbyła. O czym my tutaj mówimy!

   19
   1
  • Ola pisze:

   Olo i tak zrobimy bo jest to bo jest to oburzające i karygodne !

   11
   3
  • Rodzic pisze:

   MW skoro jesteś z nim na Ty to może to Twój kolega?. Jeśli tak to po co się PYTASZ? Pewnie nic o nim nie wiesz, ani go nie znasz tylko lubisz hejt puścić. Szanuj człowieka żeby Cię inny szanował.

   5
   9
 35. Grzegorz pisze:

  Niech szkoła przestanie robić zakupy w Lewiatanie. Zobaczyny ile przetrwa ta sklepina. Bo z tego co wiem od lat solidarnie się zaopatrują.

  13
  1
  • Ola pisze:

   Tak stołówka szkolna chyba się tam zaopatruje bo w przeciwnym razie bankructwo przecież tam niewiele ludzi chodzi po zakupy- menager jest strasznie opryskliwy ! Sama omijam ten sklepik z kilometra jakas zła atmosfera tam panuje to się wyczuwa wyraźnie.

   13
   3
  • ASIK pisze:

   Szkoła utrzymuje ten sklepik bo jest solidarna wobec babci Zdzisławy .

   12
   3
 36. Obiektywna pisze:

  Jedna siostra drugiej siostry z pracy się pozbyła. O czym my tutaj mówimy!

  13
  1
 37. Ciekawa pisze:

  Kim są siostry R.??

  11
  3
  • Ola pisze:

   Ciekawa już ci udzielam informacji, pierwsza siostra R. jest znaną działaczka oświatową w Węglowicach najpierw rewolucjonizowała przedszkole a teraz szkołę bliska koleżanka O. Druga siostra R. trzęsie gminą nowo powołana sekretarka pana wójta a trzecia robi chyba gdzieś w Biedronce i trzęsie Biedronką to tyle na razie:) Jest tego więcej ….

   21
   4
  • Kozanostra pisze:

   Trzęsie biedronką:D

   14
   2
  • Rodzic pisze:

   Jaka działaczka oświatową. Na OŚWIACIE to trzeba się znać. A, aby się
   znać to należy osiągnąć solidne wykształcenie. W dzisiejszym świecie, to nawet w sklepie przyjmują ludzi po studiach.

   10
   1
 38. Ciekawa pisze:

  Po tym wyczerpującym opisie chyba kojarzę 🙂

  9
  1
 39. Kominiarz pisze:

  Generalnie wszystkie 3 to sklepowe bo robią albo robiły w sklepie …. dopowiem ..

  18
  1
  • Z Wręczycy pisze:

   Jak wam się mówiło przed wyborami to wy nie!!! Broniliscie jak ognia swojego kandydata. To teraz macie. Nie może rządzić ktoś kto zadaje się z plewami. Pani dyrektor też go popierala i Niestety rachunek musi za to zapłacić, zresztą nie tylko ona. Przykre .

   25
   3
 40. Do z Wręczycy pisze:

  Niestety muszę przyznać ci rację. Myślę ze powinniście już przygotowywać kandydata na następne wybory bo te
  ” plewy” już nie wystarczą żeby wygrał a nikt inny już go od nas nie poprze. A pani dyrektor jak była głupia trudno niech teraz płaci a cała szkoła razem z nią.

  17
  4
 41. Rodzic * pisze:

  Jest mi żal bo ludzi nie znacie ani sytuacji, jedna MW nakręciła sytuację którą sobie stworzyła, bo się boi o swóje “prestige image” a Wy się daliście wciągnąć, może ławeczkę Wam pod blokiem wystawić to obgadacie sprawę jak stare plotkary. Co kogo obchodzi gdzie kto pracuje i co robi?? A poza tym macie przeterminowane informacje. Po prostu żal….

  6
  15
  • Do rodzica pisze:

   Jakie przeterminowane informacje rodzicu??? Czyżby wszystkie siostry R. były już w gminie???? bo ze jedna jest to pewne na bank a reszta???

   14
   3
 42. Do Rodzica pisze:

  Sęk w tym ” Rodzicu” że wszystkich znamy i sytuacje tez doskonale znamy !

  11
  6
 43. Ola pisze:

  Reszta w najbliższym czasie będzie w gminie albo w jakiejś szkole. Ciekawe co to za MW z „prestige image” ??? śmiechu warte jak odciągacie uwagę od waszego spisku wstyd !

  15
  6
 44. Karolina pisze:

  Słuchajcie. Ja myślę że wójt by tego pani dyrektor nie zrobił. Przecież ona wydaje mi sie ze zawsze dobrze z nim żyła. Zawsze go zapraszała na szkolne imprezy. On tam zdobyl swoja renomę. Przy stołach Bożonarodzeniowych tak ładnie się wypowiadał o Szkole, że wszytsko na wysokim poziomie. Myślicie, że by Nie poparł pani dyrektor????? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

  21
  1
  • Wyborca pisze:

   Bo to taki człowiek o dwóch twarzach. Stoły Bożonarodzeniowe ? owszem całkiem całkiem ale Murzyn zrobił swoje Murzyn może odejść

   17
   6
 45. ze Slawkowa pisze:

  znam dobrze Osinskiego on jest zmienny

  13
  5
 46. Gienek pisze:

  dzień strażaka dzisiejszy to straszna lipa, większość działaczy Pslu, jeden były poseł, nikt z rządzących, widać po tym jaki mają stosunek do wspaniałego wójta którego nawet zaproszeni goście w większości nie witali

  18
  5
 47. Wyborca pisze:

  Widocznie na taki szacunek sobie zapracował.

  16
  5
 48. Rodzic pisze:

  Pani Dyrektor – Wielkie wyrazy uznania za medal Zasłużona dla województwa śląskiego . Jeszcze raz – GRATULACJE. Osiągnięcia, to bardzo ważne w życiu każdego człowieka, który chce być osobą publiczną. Tylko ten kto na nie solidnie zapracował doceni u innych.

  21
  8
 49. Kominiarz pisze:

  Powiadam wam – będzie zmiana !!!

  6
  4
  • Wyborca pisze:

   Skąd ta pewność? Już wiadomo? Kurczę, widzę dzisiaj po zebraniu, że różne zdania, a tu taki tekst? To po co to wszystko, jakieś wybory…

   4
   0
 50. ASIK pisze:

  Taka oto gierka polityczna 🙂

  6
  2
 51. K. pisze:

  Wiadomo już coś? Jak to w koncu wyglada?

  5
  0
 52. Janusz pisze:

  do jasnej cholery …

  6
  0
 53. kaja pisze:

  a gdzie Zdzisia, kibicuje Osińskiemu- następcy kominiarza?

  8
  1
 54. janusz pisze:

  podobno zamiar jest unieważnienia konkursu …

  9
  0
 55. Janusz pisze:

  wiem ale nie powiem

  5
  0
 56. Rodzic pisze:

  Nie Zdzisia to nie jest Twoja koleżanka, ale widocznie taka Twoja kultura czyli żadna. Jak byś wiedziała ile Pani Zdzislawa zrobiła dla szkoły to byś inaczej śpiewała i na pewno front zmieniła i nie obrażała bezpodstawnie. Wstyd mi za takie komentarze

  0
  4
 57. do Rodzica pisze:

  uważasz że Zdzisia wszystko dobrze robiła w życiu? nie popełniła błędów? dla mnie jest to Zdzisia ponieważ sama się pcha na świecznik to czemu jej mamy nie oceniać ?

  P.S.
  z takim doświadczeniem czekam aż jej kolega z SLD Marek Balt po wygranych wyborach do parlamentu europejskiego weźmie ją do europarlamentu no i może ta Bruksela w końcu będzie miała porządne meble w szkołach?

  7
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *