zachmurzenie umiarkowane
sobota
Bezpieczny przedszkolak z Węglowic
24 października 2022 r. | 12:48
2

Mundurowy z kłobuckiej drogówki spotkał się z przedszkolakami w Węglowicach. Policjant opowiedział o swojej pracy oraz przypomniał podstawowe zasady bezpiecznego zachowania w przedszkolu i w domu. Ponadto, najmłodsi dowiedzieli się, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych, które zwiększają nasze bezpieczeństwo na drodze, a nawet mogą uratować życie.

Policjant ruchu drogowego z kłobuckiej komendy, spotkał się wczoraj, 20 października, z przedszkolakami w Węglowicach. Na spotkaniu najmłodsi dowiedzieli się czym zajmuje się Policja oraz usłyszeli o najważniejszych zasadach, które wpływają na ich szeroko rozumiane bezpieczeństwo. Podczas krótkiej prelekcji maluchy uczyły się, czego nie wolno robić na drodze, jak prawidłowo należy przechodzić przez przejście dla pieszych i którą stroną drogi iść, gdy nie ma chodnika.

W trakcie spotkania przedszkolaki dowiedziały się, jak ważne jest noszenie przez nich elementów odblaskowych, które zwiększają nasze bezpieczeństwo na drodze, a nawet mogą uratować życie. /KPP w Kłobucku/2 odpowiedzi na “Bezpieczny przedszkolak z Węglowic”

 1. Rodzic pisze:

  Pani Anetka świetny nauczyciel 😍 Dzieci z pod jej pieczy są świetnie przygotowane do szkoły 😍

  3
  2
  • Kasia pisze:

   I te piękne kolorowe gazetki 😃 Dobrze, że te dzieci już w budynku szkolnym. Tutaj chociaż miła atmosfera 😊

   3
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *