zachmurzenie duże
poniedziałek
Bogusław Głąb został wicewójtem Gminy Wręczyca Wielka!
04 lutego 2019 r. | 10:09
14

Zgodnie z naszymi informacjami, w piątek 1 lutego Wójt Tomasz Osiński powołał zarządzeniem swojego zastępcę. Został nim Bogusław Głąb z Kłobucka. Głąb jest związany z Prawem i Sprawiedliwością.

Poniżej zarządzenie w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI14 odpowiedzi na “Bogusław Głąb został wicewójtem Gminy Wręczyca Wielka!”

 1. Eugeniusz pisze:

  Podobno był związany z PiS, już nie jest obecnie. Teraz jest związany z Unią Samorządową.

  6
  0
 2. Marek pisze:

  A jakie zarobki dla Pana Gląba ustanowił Wybawca z Puszczewa??

  10
  0
  • Mieszkaniec pisze:

   Jak możesz pytać 2250 brutto , Nic więcej

   5
   0
  • Marek pisze:

   Nadwyżkę tego wynagrodzenia Wybawca powinien płacić ze swojej skromnej (zalatwionej oszustwem przez Wiadomo Kogo) pensji.

   3
   0
 3. strażak pisze:

  Obowiązki na połowę to i pensja na pół

  15
  0
 4. Jerrysen pisze:

  Śmiech na sali gmina wiejska i zastępca wójta. Jeszcze może zastępcę sekretarza gminy, skarbnika i dozorcy. No a na pewno zastępcę swojego kolegi z Kalei przecież taki zapracowany. No i wszystkich znajomych się wiśnie. Narzekalismy na Henryka teraz wypada zaplakac i powiedzieć “Henryk wracaj”

  14
  4
 5. Janusz Nosacz pisze:

  Pisior kurła?

  6
  5
 6. kibic pisze:

  przeciez to bylo do przewidzenia. gosciu[obecny wojt] na spotkaniach przedwyborczych nie przejawial jakiegos zrozumienia tematu zarzadzania gmina,wrecz przeciwnie.czasami bylo wrazenie,ze pytania sa ustalone. nic dziwnego ,ze potrzebuje kogos kto bedzie doradzal w podjeciu jakiejkolwiek decyzji. on tylko podpisik i z glowy.

  17
  4
 7. Mecenas pisze:

  A moim zdaniem to dobrze. Co w sytuacji których wiele się zdarza (losowych również) takich jak choroba, zatrzymanie i aresztowanie wójta ? Przecież z tego powodów UG nie może być pozbawiony decyzyjnej. Jeszcze raz pochwalam, dobra decyzja …

  9
  12
  • Mieszkaniec pisze:

   Nie jestem ekspertem ale w takiej gminie jak nasza jak już ma być zastępca wójta to powinien być wybrany z etatowych pracowników gminy. Powinno się mu dać jakiś dodatek płacowy a w razie ewentualnej konieczności i sprawowania zastępstwa PO za wójta przykładowo dwa tygodnie, podniesienie za ten okres zastępstwa jego wynagrodzenia np. 80% wynagrodzenia wójta.

   20
   0
  • Marek pisze:

   W wielu gminach stanowisko zastępcy (jakże niezbędnego w mniemaniu Pana Mecenasa) łączone jest ze stanowiskiem sekretarza na zasadzie 2 x 1/2 etatu. Uważam, że to bardziej rozsądne rozwiązanie, które w przypadku ww. choroby lub zatrzymania nie zablokowałyby funkcjonowania urzędu.

   13
   0
 8. Ala pisze:

  Szkoda słów , to w niektórych miastach nie ma wice wójtów a u nas kasa leży chyba na chodniku ? Skoro stać podatników na utrzymywanie wice wójta, to stary wójt nie miał zastępcy przez 40 lat a ten nie daje rady po 3 miesiącach, żenada….

  6
  1
 9. Henryk pisze:

  srututu nasz wójt jest wykształcony wiele uczelni skończył i dodatkowo jeszcze jest kominiarzem, łyso ci?

  4
  0
 10. Ala pisze:

  Jak przebiegają wybory? Kocik górą!!!!

  1
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *