zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Borowe trzecią amatorską drużyną w Polsce!
18 maja 2026 r. | 12:04
0

Reperezentacja Borowego z Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Częstochowie wywalczyła w Poczesnej brązowe medale 15. Drużynowych Mistrzostw Polski Amatorów w tenisie stołowym.

Zespół w składzie: Łukasz Wydmuch, Mateusz Wydmuch i Rafał Żurek przegrał tylko z późniejszym zwycięzcą zawodów, Mesico Loripes z Łodzi.

Turniej odbył sie pod honorowymi patronatami Wójta Gminy Poczesna Artura Sosny, Prezesa Śląskiego Związku Tenisa Stołowego Roberta Wielgosza i Starosty Częstochowskiego Krzysztofa Smeli.

klasyfikacja:
1. Mesico Loripes (Piotr Szepiećko, Piotr Michalczuk, Nikita Kalashnikov)
2. KS Jedność Mykanów (Mariusz Adamus, Krzysztof Juszczyk, Mirosław Warzecha, Bartłomiej Tomaszczyk)
3. Borowe (Łukasz Wydmuch, Mateusz Wydmuch, Rafał Żurek)
4. Kebab GminaBlachownia.pl Cisie (Paweł Gąsiorski, Waldemar Józala, Robert Wielgosz, Wiesław Jagusiak)
5. Pol-Cars (Piotr Gęsiarz, Dariusz Maszczyński, Sławomir Janus)
6. Spartkus Krzepice (Sławomir Pychyński, Mirosław Wydmuch, Leszek Piotrowski)
7. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza (Jacek Migas, Edward Kowal, Dariusz Parkitny)
8. MZC TRZEBINIA-SIERSZA (Jarosław Majda, Artur Zabrzański, Adam Rutana)
9. Złota Piłeczka (Damian Lizurej, Aneta Świtała, Piotr Listwoń)



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *