słabe opady deszczu
poniedziałek
Ciała dwóch mężczyzn znaleziono w jednym z domów w Czarnej Wsi
03 kwietnia 2022 r. | 15:37
1

W sobotę 2 kwietnia około godziny 23:25 oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zgonu mężczyzny, do którego miało dojść w miejscowości Czarna Wieś w gminie Wręczyca Wielka.

Na miejsce skierowano mundurowych z komisariatu policji we Wręczycy Wielkiej, którzy potwierdzili zgłoszenie i ustalili, że zmarły mężczyzna to 55-letni mieszkaniec tej miejscowości.

Niestety w trakcie czynności realizowanych przez policjantów okazało się, że w budynku znajdowało się także ciało drugiego, 62-letniego mężczyzny, również mieszkańca Czarnej Wsi. Wobec takich okoliczności, na miejsce skierowano kryminalnych wraz z technikiem kryminalistyki. Oczywiście o zdarzeniu poinformowano częstochowskiego prokuratora, który również przyjechał na miejsce i kierował czynnościami realizowanymi przez śledczych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyźni przed śmiercią przez kilka godzin spożywali razem alkohol. Decyzją prokuratora ciała mężczyzn zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok, która pozwoli precyzyjnie ustalić stężenie alkoholu w ciałach zmarłych oraz określić dokładną przyczynę ich śmierci. Dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśniane w toczącym się śledztwie. /KPP w Kłobucku/Jedna odpowiedź do “Ciała dwóch mężczyzn znaleziono w jednym z domów w Czarnej Wsi”

  1. czytelnik pisze:

    Szkoda chlopow, ale tego co handluje takim gnojem to bym zapakowal na minimum 10 lat

    6
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *