zachmurzenie duże
poniedziałek
shutterstock
COVID-19: Pierwsza ofiara śmiertelna we Wręczycy Wielkiej
13 października 2020 r. | 14:22
3

Sanepid w Kłobucku poinformował o czterech nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w gminie Wręczyca Wielka. Osoby te przebywają w izolacji domowej. Niestety, jest też pierwsza ofiara śmiertelna we Wręczycy Wielkiej. To 80-letni mężczyzna, który miał choroby współistniejące oraz stwierdzony COVID-19.

W gminie obecnie jest 20. przypadków koronawirusa.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “COVID-19: Pierwsza ofiara śmiertelna we Wręczycy Wielkiej”

 1. Bata Niezgoda pisze:

  Łzy powoli wysychają. To był mój Teść . Nazywał się STEFAN NIEZGODA . Wspaniały człowiek , nie zasłużył na taką śmierć . Chorował , przebywał w szpitalu w Kłobucku .Tam został zarażony . Przewieziony do szpitala w Raciborzu , za dwa dni zmarł … W samotności , bez bliskich , bez świecy , bez trzymających za rękę synów i Żony . Na cmentarzu tylko urna , kilku oddanych bliskich nie bojących się zarażenia . Brak wielu innych , takich ” ostrożnych ” , kiedyś bliskich przyjaciół , rodziny ? Czasy się zmieniają , a może tylko ludzie są inni . Co jeszcze przed nami ?

  1
  0
  • obywatel wreczycy pisze:

   Składam kondolencje, ale nie sądzi Pani że to kiepsko wygląda wylewanie żali na forum publicznym?

   3
   2
 2. obywatel wreczycy pisze:

  wow, 80-letni mężczyzna zmarł na ostre zapalenie płuc, leżąc wcześniej w szpitalu w Kłobucku? Straszliwa jest pandemia skoro od lutego umarła tylko 1!!! osoba w naszej gminie i to jeszcze w podeszłym wieku. Zamykajcie dalej szkoły, biznesy ludziom i napędzajcie tą karuzele dalej, śmiech na sali.

  6
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *