zachmurzenie umiarkowane
16°
15°
środa
Cuda w GOPS-ie
27 lutego 2019 r. | 11:25
11

GOPS we Wręczycy Wielkiej ponownie ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze - podinspektora w GOPS. Tym razem dwie osoby przeszły część formalną i zakwalifikowały się do drugiego etapu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dwa tygodnie temu jedna z kandydatek - Agnieszka Ujma - nie spełniała wymogów formalnych GOPS-u. Teraz spełnia, ponieważ zostały zmodyfikowane wymagania. Poprzednio przyjmowane były kandydatki z wykształceniem wyższym - po administracji związanym z pomocą społeczną. Teraz do wykształcenia zostało dopisane "prawo".

Wcześniej tego warunku kandydatki nie spełniały, teraz po modyfikacji już tak.

Warto odnotować, że mąż Agnieszki Ujmy - Krzysztofa Ujma to wielki zwolennik Wójta Tomasza Osińskiego. W kampanii wyborczej, mimo iż sam jako członek rady sołeckiej sołectwa Wręczycy Wielkiej nie popierał kandydatki z Wręczycy Wielkiej, bardzo mocno wspierał Osińskiego.

Wnioski wyciągnijcie sami.

Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko w GOPS na początku marca, ale już dziś składam gratulacje żonie Krzysztofa Ujmy.

PAWEŁ GĄSIORSKI

11 odpowiedzi na “Cuda w GOPS-ie”

 1. Ania pisze:

  Kolejny żenujący artykuł Gąsiorskiego. Człowieku, weź się na normalną pracę a nie piszesz artykuły narzekają na gminę w której nie mieszkasz.

  19
  32
 2. Monia pisze:

  Bardzo dobrze panie redaktorze, musimy znać prawdę jako mieszkańcy. Podobno w najbliższym czasie ma powstać papierowa wersja opisująca życie naszych gminnych bohaterów. W imieniu mieszkańców Borowego dziękujemy

  28
  13
 3. Krzysiek pisze:

  Krzysiu a jak myślisz Aga dostanie te robotę?

  18
  0
 4. Oburzona pisze:

  Zakładam że nie ma innej opcji, A tak na poważnie czy to jest poważne aby w wymaganiach na podrzędne stanowisko w GOPSie wymagać od kandydatów ukończenia prawa? przecież do tej pracy wystarczy spokojnie wykształcenie średnie ! Szkoda że urząd tego nie widzi, a kierownictwo nie widzi swojego bogatego wykształcenia ! Panie redaktorze proszę o wystąpienie do UG o udzielenie informacji co ukończył Pan Osiński (ksero dyplomu) i inni kierownicy naszego UG!!!

  21
  2
 5. Paweł pisze:

  Moim zdaniem Osiński to się już nawet słyszy w sklepach (byłem na zakupach w Kamilu) jest tylko na jedną kadencję

  9
  3
 6. Damian pisze:

  przecież jest to samo co za Krawczyka tylko ten miał doświadczenie, po prostu żadnych zmian. Pewnie planuje rzucić coś ludziom w ostatnim roku jak to zawsze bywa ale będziemy przypominać ulubione zdanie: “nie hasła wyborcze lecz działanie dla was będzie moim priorytetem” Ludzie już się na to nie nabiorą

  13
  3
 7. bezrobotna pisze:

  a gdzie można zapisać się do Unii Samorządowej?

  4
  0
 8. kibic pisze:

  juz to kiedys bylo mowione. osinski to sie nadaje,ale do skubania pierza

  13
  1
 9. Damian pisze:

  pamiętam kibic jak o tym pisałeś, pamiętne słowa

  6
  1
 10. ddd pisze:

  a ja ide o zakład że to pani Kasia jednak wygra. z poparcia Marka wszechmogącego działkowicza

  9
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *