bezchmurnie
19°
19°
poniedziałek
Czereśniowa we Wręczycy Wielkiej z szansami na ponad 1,1 mln zł dofinansowania!
16 listopada 2017 r. | 10:01
7

Jest ogromna szansa, że ulica Czereśniowa we Wręczycy Wielkiej zostanie zakwalifikowana do dofinansowania programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019 i w przyszłym roku zostanie wybudowana.

Na wstępnej liście rankingowej ulica Czereśniowa znalazła się na 17. miejscu. I jeżeli nic złego się nie stanie i Wojewoda nie stwierdzi, że są bardziej potrzebne inwestycje drogowe w innych gminach i powiatach, to jest ogromna szansa na dofinansowanie w wysokości 1 120 766 zł.

Czy Czereśniowa dostanie dofinansowanie, przekonamy się pod koniec stycznia. Wtedy też zostanie zatwierdzona lista dróg, które otrzymają pieniądze z tego naboru.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Czereśniowa we Wręczycy Wielkiej z szansami na ponad 1,1 mln zł dofinansowania!”

  1. ® pisze:

    Budowa super drogi na Czereśniowej super pomysł tym bardziej że chyba nikt tam nie mieszka natomiast ulica Jabłoniowa zaraz obok jest prawie cała zamieszkana nowym budownictwem i normalnej drogi dojazdowej brak. Zadam proste pytanie kto jest właścicielem działek do sprzedaży przy ulicy Czereśniowej i będzie wszystko jasne. Jak będzie następne postępowanie to pewnie będzie brana pod uwagę ulica Brzoskwiniowa tam tez trzeba sprzedać działki a ci co już kupili na Jabłoniowej to niech się babrzą w błocie.

    2
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *