bezchmurnie
12°
12°
czwartek
Czołowe zderzenie BMW i Audi we Wręczycy Wielkiej
12 lutego 2020 r. | 10:25
1

Kłobuccy kryminalni wyjaśniają przyczyny i dokładne okoliczności groźnego wypadku, do którego doszło w miniony piątek, 7 lutego, na ul Częstochowskiej we Wręczycy Wielkiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 20-letni kierujący bmw nie dostosował prędkości do panujących warunków i doprowadził do czołowego zderzenia z audi, którą kierował 60-letni mężczyzna. Starszy z mężczyzn, z obrażeniami ciała trafił do częstochowskiego szpitala.

W miniony piątek, 7 lutego, około godziny 9.00 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie dotyczące zderzenia bmw i audi, do którego doszło na ul. Częstochowskiej we Wręczycy Wielkiej.

Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 20-letni kierowca bmw nie dostosował prędkości do panujących warunków i doprowadził do czołowego zderzenia z audi, którym kierował 60-letni mężczyzna. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na skutek zderzenia obrażeń ciała doznał starszy z mężczyzn, który z miejsca zdarzenia został zabrany do częstochowskiego szpitala.

Na miejscu czynności wykonywali policjanci z drogówki, natomiast z uwagi na policyjne czynności na drodze odbywał się wahadłowy ruch pojazdów.

Szczegółowe okoliczności tego wypadku sprawdzają teraz śledczy z Kłobucka pod nadzorem częstochowskiego prokuratora. Na temat zdarzenia wypowiedzą się również biegli sądowi, którzy sprawdzą i ocenią stan techniczny pojazdów oraz zrekonstruują przebieg wypadku. Opinie biegłych zostaną wykorzystane w toczącym się postępowaniu. /KPP w Kłobucku/Jedna odpowiedź do “Czołowe zderzenie BMW i Audi we Wręczycy Wielkiej”

  1. Kame Sennin pisze:

    BMW w rejonie SKL. A raczej „BMW”. Kolejny młodociany „wiem wszystko najlepiej” kogucik, który nie opanował „mocy” trzydziestoletniego trupa dziadka…

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *