bezchmurnie
29°
29°
poniedziałek
fot. Magazyn Square
Cztery komitety wyborcze w gminie Wręczyca Wielka i co najmniej czterech kandydatów na wójta?
13 lutego 2024 r. | 11:06
11

224. komitety wyborcze zostały zarejestrowane w naszym okręgu. W gminie Wręczyca Wielka zarejestrowano łącznie cztery komitety wyborcze.

Do tego dojdą komitety zgłoszone na całe województwo i partie polityczne.

Kandydatami na wójta gminy Wręczycy Wielkiej jest jak na razie Adam Olczyk, który jako jedyny ogłosił swój start. Według moich informacji, do wyborów wystartuje jeszcze co najmniej trzech kandydatów.

Wybory odbędą się 7 kwietnia 2024 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Cztery komitety wyborcze w gminie Wręczyca Wielka i co najmniej czterech kandydatów na wójta?”

 1. zenek pisze:

  OLCZYK na prezydenta .

  2
  0
 2. Ziom pisze:

  Słyszałem o takich kandydatach:
  Adam Olczyk
  Daniel Mańczyk
  Jakub Wineci

  3
  4
 3. Jarek pisze:

  Moim zdaniem najpoważniejszą kandydatką jest sołtyska z Wręczycy Wielkiej Maria Polak. Przez ostatnie pięć lat wygrała wszystkie możliwe smsowe plebiscyty, od KGW przez sołeckie, a na strażackich kończąc. Jest najbardziej rozpoznawaną osobą w naszej gminie i kandydatką PSL Trzecia Doga. Bez problemu pokona każdego kontrkandydata, a szczególnie obecnego wójta.

  8
  8
  • Anna pisze:

   Super informacja! Znam bardzo dobrze Marysię. Na pewno bez problemu poradzi sobie jako wójt naszej gminy. Zobaczcie tylko, jak pięknie wygląda Wręczyca Wielka, odkąd Marysia została sołtysem! Gratuluję Marysiu odważnej decyzji i trzymam kciuki za Twoje zwycięstwo!

   7
   5
 4. Jerrysen pisze:

  Czyli nie ma.wyboru .
  Nie wiecie może czy ta Pani. Pietrulewicz startuje

  2
  2
 5. Waldemar pisze:

  Pani Marysia Polak to bardzo sympatyczna i kontaktowa kobieta. Bardzo jest aktywna społecznie. Podziwiam ją, zastanawiam się skąd u niej tyle energii. Jest zawsze i wszędzie, wszystkim się interesuje. Do mieszkańców to prawdziwy skarb. Trzymam kciuki za powodzenie!

  9
  1
  • Jo pisze:

   startuje ale nie na wojta tylko na radnego powiatu kłobuckiego. ubolewam nad tym bo byla by super wojtem.

   0
   1
  • Jo pisze:

   to miała byc odpowiedź odnoanie P.Piertulewicz do posta wyzej.

   0
   1
 6. o la la pisze:

  Na pewno merytorycznie sobie poradzi.

  5
  1
 7. Ap pisze:

  komentować każdy może jak coś nie pasuje to na wójta kandydować czy radnego wtedy hejt się wyleje

  0
  0
 8. Artprawda pisze:

  Osiński wstydu za grosz,znowu się pcha by czesc,a na radnego gminnego to już dla niego za niskie progi,Probant do Rady Powiatu bo tu raczej oblowiony i spalony,a Osiński na prawie wszystkie fronty ustawiony,a z Kiepurka dogadamy.Niech ucieka z tej Gminy,tyle długów i dziadostwo narobił.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *