zachmurzenie duże
poniedziałek
Cztery osoby zatrzymane “za narkotyki” w gminie Wręczyca Wielka
03 marca 2022 r. | 11:48
0

W lutym 2022 roku kłobuccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali kilka osób, które posiadały przy sobie zabronione substancje. W trzech przypadkach zatrzymani, poza tym, że posiadali narkotyki, to również prowadzili samochody znajdując się pod ich działaniem. Przypominamy, że zgodnie z obowiązującym prawem posiadanie jakiejkolwiek ilości narkotyków jest zabronione i stanowi przestępstwo!

W piątek 4 lutego, w rejonie stacji paliw we Wręczycy Wielkiej policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn: 44-latka oraz 43-latka (oboje mieszkańcy gminy Wręczyca Wielka), którzy posiadali przy sobie ponad 80 porcji dilerskich amfetaminy. Aktualnie ich sprawą zajmują się kryminalni z Komisariatu Policji we Wręczycy Wielkiej.

Następnie, w dniu 8 lutego, kłobuccy kryminalni zatrzymali 28-letniego kierowcę dostawczego opla, który prowadził samochód pod działaniem narkotyków oraz posiadał przy sobie amfetaminę.

18 lutego na ul. Śląskiej we Wręczycy Wielkiej, kryminalni kontrolowali osobowego opla, którym kierował 25-letni mieszkaniec tej miejscowości. W trakcie policyjnych czynności okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie marihuanę, a także prowadził samochód znajdując się pod jej wpływem. Ponadto, mężczyzna był poszukiwany. Został zatrzymany, a po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzuty karne.

W piątek 25 lutego, kłobuccy kryminalni uniemożliwili dalszą jazdę kolejnemu kierowcy, który prowadził na ul. 3-go Maja we Wręczycy Wielkiej prowadził audi znajdując się pod wpływem narkotyków. Ponadto, mężczyzna – mieszkaniec tej samej miejscowości, posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Aktualnie jego sprawą zajmują się policjanci z wręczyckiego komisariatu.

Wszystkim zatrzymanym grożą surowe konsekwencje, o ich dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *