pochmurnie
-4°
-4°
środa
Czy radny Marek Prubant płaci opłatę adiacencką do gminy?
20 maja 2019 r. | 10:56
9

Pytacie mnie, co z wnioskiem o udostępnienie przez gminę wysokości opłaty adiacenckiej, jaką przez ostatnich kilka lat miał zapłacić radny Marek Prubant. No cóż, gmina mi tej informacji nie udzieli. Według gminy, to informacja "prywatna". Pozostaje więc zadać mi publiczne pytanie do Przewodniczącego Rady Gminy Wręczyca Wielka - Marka Prubanta. Czy zapłacił Pan przez ostatnie lata za swoje liczne działki jakąkolwiek opłatę adiacencką? Jeżeli tak, to proszę przedstawić dowód wpłaty.

Patrząc na liczbę działek, przez tych kilka lat uzbierałaby się ładna kwota.

Poniżej odpowiedź z gminy ws. Prubanta.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Czy radny Marek Prubant płaci opłatę adiacencką do gminy?”

 1. Igor pisze:

  Pewnie nie ……

  11
  8
 2. Mieszkaniec pisze:

  A właśnie że płaci

  6
  10
 3. Obiektywna pisze:

  Są inni co mają większe problemy finansowe i jest dobrze i nikt się ich nie czepia

  8
  3
  • do Obiektywnej pisze:

   Pragnąc wyjaśnić Pan Prubant jest jednym z najbogatszych osób w naszej gminie (milioner) i z tego co wiem to problemów finansowych to on niema gdyż majątek swój pomnaża jeśli można by tak powiedzieć okradając gminę a tak naprawdę wszystkich mieszkańców. Przezs swoje cwaniackie działania na swoją korzyść korzystając z piastowanego stanowiska przez tyle lat w gminie.

   24
   7
 4. a pisze:

  A w jaki sposób ją okrada ?

  6
  2
 5. Gienek pisze:

  Osiński i jego wnikliwe analizy, uśmiałem się strasznie :))

  11
  0
  • Mieszkaniec do a pisze:

   Na głupe pytanie głupia odpowidz niewiem ……… Jeśli przed całym zestawem działek akurat ktorych jest właścicielem wysokopostawiony urzędnik naszej gminy gmina z naszych pieniędzy kładzie wodociąg i oświetlenie uliczne aby Pan Prubant mogł z wysokim zyskiem oraz szybko sprzedać te działki to jak to mozna nazwać dobrodziejstwem wspaniałej gminy dla radnego.

   16
   5
 6. Jj pisze:

  https://m.facebook.com/groups/1027227670966237?group_view_referrer=profile_browser

  Zapraszam. Tutaj nie będą usuwane komentarze na temat gminy Wręczyca 😉 wolność słowa.

  0
  0
 7. Kotka pisze:

  Wirus sars z chin powinien wybuchnoc w gminie i może radnych wywieźli by na taczkach za te smieci

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *