Do 17 marca można składać oferty w konkursie na nowych dyrektorów Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza we Wręczycy Wielkiej i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Kornela Makuszyńskiego w Kalei.
Ogłoszenie w tej sprawie znajduje się TUTAJ.
PAWEŁ GĄSIORSKI
powinni szczególnie ta ruda franca
No nie mówcie bo jest dobrze, w szkole duzo zmieniło się na lepsze,
mam nadzieję,ze w kalei nie zmieni się dyrektorka.
We Wręczycy wszyscy wiedzą kto będzie następny 🤦.
Więc po co konkursy
temat już dawno załatwiony, nic się we Wręczycy nie zmieni niestety…
A przedszkole w Weglowicach ? Co z dyrektorem?
dokładnie…
W przedszkolu w Węglowicach pani dyrektor nagabuje rodziców, żeby podpisywali pismo w jej obronie. Rodzice nie wiedzą co podpisują! Panie Wójcie – czy pan tego nie widzi co się dzieje? Jak można napuszczać na siebie rodziców jednych i drugich. Czas na zmiany- jak obecna dyrektorka będzie dalej nie będzie co zbierać !
może i się zmieniło dużo dzięki znajomością pani dyrektor z panem Osińskim 🤣 bo inaczej nic by nie dostała jakby wcześniej nie pracowała w gminie . każdy wie za co ma ten stołek. szkoda że dzieci traktuje jak szczury, a przygoda z tą panią to było najgorsze co przeszłam w zyciu
A może by tak zmienić Panią dyrektor ze szkoły z Węglowic? Bo już każdy ma jej dość i pupilka Kamilka. Tylko on się liczy zamiast naszych dzieci. Ciekawe czy Kamilek na koniec roku też odbierze świadectwo ukończenia szkoły? 🤣🤣🤣
Kamilka w szkole już dawno nie ma a ty ciągle drążysz temat ? Weź się ogarnij i odwal ….
Kamilek to szef
Odgrzewane kotlety ogonku 🙂
Nie ma Kamilka w szkole? A to dziwne 🤔 8 marzec dzień kobiet, zdjęcie na stronie szkoły- dzieci i Pani dyrektor trzymająca pieska na rękach. No chyba że to maskotka atrapa😂. Tylko żeby nie znikło zaraz, bo dowody się utylizuje, tak jak w przedszkolu. A z drugiej strony obrońcy się znaleźli🤔 hmmm marionetki i lizusy z rady rodziców? Czy może sama Pani dyrektor sobie odpisuje?
Oho plebs ruszył do ataku! Idę po pocorn!🤣
Nie mierz kogoś swoją miarą.
Smacznego!
Oj ogonku ale w tobie jadu i żalu czyżby z powodu małego ogonka? 🙂 Biedna jesteś ….
Z Archiwum X ….. 8 marzec dzień kobiet, zdjęcie na stronie szkoły- dzieci i Pani dyrektor trzymająca pieska na rękach.
Ogonek wytropił . Brawo ogonie !:):)
Ogonku cóż za postawa prawowitego obywatela! Takich ludzi nam potrzeba! Za takie odkrycie Krzyż Zasłużonych dla Ojczyzny ci się należy i miejsce spoczynku na Wawelu!
Do ogonka duponka. Czlowieku skoncz juz to pajacowanie bo jestes daremny i to jest nudne
I po co stwarzać fałszywe konta i odpisywać samej sobie?🤔 przecież ludzie to czytają i wiedzą doskonale że odpisuje jedna i ta sama osoba zmieniając tylko nick😂😂😂😂 żenada.
W przedszkolu w weglowicach już dawno powinien być zmieniony dyrektor, dzieci ma za nic tylko żeby się nachapać władzy.
Weźcie z tym zróbcie porządek bo kiedyś tu naprawdę dojdzie do tragedii.
Wręczyca Wielka-szkoła uważam ,że osoby w wieku emerytalnym nie powinni być dopuszczani do konkursu tylko należy dać szansę innym najlepiej nie z okolic powiatu kłobuckiego i gminy Wręczyca Wielka.
Taczka dosc duza musi byc i jechac z ta baba na Puszczew. Troche bedzie ciezko bo jest pod gorke
Ciekawe czy istnieje na tym świecie człowiek, który zostałby dyrektorem i po roku kadencji przez wszystkich nie byłby nazywany złodziejem, kolesiem i kimś z układu. aż tak źle jest w gminnych szkołach?
Jakoś w Częstochowie jest stała rotacja dyrektorów i tam widać jak im się chce coś robić a nie tylko ubierać jak na wesele i wygłaszać piekne przemówienia na apelach o naszej małej ojczyznie. Serio? 3/4 nauczycieli ze szkoly by lepiej nią zarządzało, ale oczywiscie boją się pewnie stanąć do konkursu bo jak to tak konkurować z Panią dyrektor.. jeszcze by się mściła pozniej.. współczuje tym normalnym, pełnym pasji pedagogom, którzy utrzymują tą szkole na swoich barkach. Marnujemy ogromny potencjał naszych kompetentnych nauczycieli.. precz z kolesiostwem!