bezchmurnie
19°
19°
poniedziałek
Danuta Lamik dyrektorem SP we Wręczycy Wielkiej jeszcze przez pięć lat!
13 sierpnia 2018 r. | 10:17
11

Wójt Henryk Krawczyk "na odchodne" powierzył stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza we Wręczycy Wielkiej Danucie Lamik na kolejne pięć lat! Lamik będzie dyrektorem szkoły co najmniej do 31 sierpnia 2023 roku.

Poniżej zarządzenie w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Danuta Lamik dyrektorem SP we Wręczycy Wielkiej jeszcze przez pięć lat!”

 1. herod pisze:

  oczywiscie. jak by moglo byc inaczej. klika musi trzymac sie razem,nawet w razie konca kadencji,kolesiostwo swoje funkcje utrzyma… stare nawyki partyjne ,z czasow prl .

  5
  10
  • z borowego pisze:

   Witam. Akurat jeśli chodzi o panią dyrektor Lamik to uważam że jest ona bardzo dobrym dyrektorem. Za moich czasów pracowała jako dyrektor SP w Borowem i wiele dobrego dla tej szkoły zrobiła. We wreczycy podobnie szkołę prowadzi bardzo dobrze, uważam że nie można jej niczego złego zarzucić.

   7
   2
 2. herod pisze:

  zyjemy podobno w wolnym demokratycznym kraju. kazdy ma prawo do swojego zdania. mam swoje powody ,zeby takie wpisy zamieszczac,bo skolei znam dzialalnosc z innej strony. kazdy kij ma dwa konce

  4
  2
 3. jerry pisze:

  Nie chodzi tutaj czy jest ktoś dobry czy zły .
  Nieprawidłowe jest to że wybiera się osobę która będzie następna kadencję dyrektorem a za 2 miesiące wybory i nowa władza która może mieć inne plany co do funkcjonowania SP, niekoniecznie zgodne z wizją obecnej dyrektor i władzy .
  Można było dać aneks do umowy która przekłada wybór dyrektor na powiedzmy początek przyszłego roku.
  Niech nowa władza wybiera . Jest to bardziej transparentne . Teraz wyszło to tak że pod koniec kadencji ktoś po znajomości załatwia dalsza prace . Mimo że nie wątpię ta Pani jest dobrym dyrektorem .

  1
  4
 4. ja pisze:

  Czyli rozumiem że decyzja kto będzie dyrektorem to decyzja polityczna i powinna należeć do nowego wójta ? Sam osobiście chodziłem do tej szkoły i jak najbardziej mam pozytywne wrażenie co do pani Lamik i na pewno nie tylko ja mam takie zdanie

  5
  2
 5. jerry pisze:

  To nie chodzi o osobe . Musimy wprowadzac pewne standardy . Na koncu kadencji nie podejmuje sie takich decyzji . Teraz wyobraz sobie co zrobilby nowy wojt np stary podejmuje decyzje ze wybuduje powiecmy aquapark gminy na to nie stac ale stary wojt powie ja chcialem zrobic ze kasy nie ma to problem nowego. Jest czas na podejmowanie decyzji i to dyrektor w konkursie powinna przedstawic juz nowym wladza

  0
  4
 6. z borowego pisze:

  No tak trzeba było zaczekać na nowego wójta by mógł wsadzić na to stanowisko swojego przydupasa. Nie ważne czy ktoś ma odpowiednie kompetencje ważne by to był swój człowiek. Strategia PO i PiS widze nadal w modzie. Nowy wójt to niech najpierw zrobi porządek w urzędzie z tą niekompetentną ekipą leserów a szkoły niech pozostawi sprawdzonym ludziom.

  5
  0
 7. kibic pisze:

  ludzie w szkole to ludzie wojta. wiec od nich tez powinno sie zrobic porzadek,sprawdzeni czy nie, jednakto jego ekipa kolesiow. to samo w przedszkolu[nowym czy starym],w gok-u,ze o urzedzie nie wspomne.jak cokolwiek w tym kraju mamy zrobic lepiej i inaczej ,skoro kumplostwo panuje. teraz przynajmniej dyrektor szkoly dociagnie do emerytury,i to dyrektorskiej, trzeba pomoc przyjaciolom

  1
  2
 8. z borowego pisze:

  widzę, że wszyscy uważacie Panią dyrektor D. Lamik za “kolesia” wójta. To przykre, bo to naprawdę bardzo dobry pedagog i dyrektor (wiem co mówię bo mnie w SP w Borowem) też uczyła. Życzyłbym, by wszyscy młodzi nauczyciele byli tak kompetentni jak ona. I z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że tyle co ta Pani zrobiła jako dyrektor dla naszej szkoły, nikt inny nie zdziałał. I wierzę, że nadal jest uczciwym i kompetentnym dyrektorem, aczkolwiek co pochwalam, również bardzo wymagającym od swej kadry pedagogicznej. A skoro ktoś dobrze zarządza placówką oświatową to po co to zmieniać. Częste zmiany dla młodzieży szkolnej nie są za dobre. Proboszcz na parafii jest przez kilkanaście lub więcej lat i nikomu to nie przeszkadza – chociaż “dojiiii” od wiernych ile wlezie, ale dyrektor szkoły według niektórych to już musi się zmieniać z każdą nową władzą w gminie.

  6
  0
 9. kibic pisze:

  w sumie nie chodzi o dyrektor szkoly,tylko o sposob zalatwienia sprawy. to samo byko w przedszkolu czy gok-u. cos takiego rozstrzyga sie w drodze konkursu,niezaleznie,czy ktos jest sprawdzony czy nie. takie sa zasady deokracji podobno..

  0
  0
  • Kiss pisze:

   Przecież był konkurs bodajże w maju tego roku. Ogłoszenie o konkursie również było, każdy mógł startować.

   5
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *