słabe opady śniegu
niedziela
I Dni Gminy Wręczyca Wielka już za nami
12 czerwca 2017 r. | 11:20
4

Pierwsze Dni Gminy Wręczyca Wielka przeszły do historii. Można mówić o sporym sukcesie organizatorów i przede wszystkim potrzebie organizacji takich impreza. Gmina pomogła w minimalnym stopniu, a samą organizacją zajęły się różne stowarzyszenia, radni (Anita Toborek, Tomasz OsińskiMarcin Zomerfeld), jak i sami Mieszkańcy. Każdego dnia było wiele atrakcji dla każdego. Od biegów, zawodów wędkarskich, pokazów sportów walki, breakdance, po badania profilaktyczne, występy teatralne i muzyczne. Bawiła się cała gmina, a imprezy odbywały się w kilku sołectwach. Liczba osób biorąca udział w tym święcie pokazuje, że będzie warto zorganizować za rok drugie Dni Gminy Wręczyca Wielka.

Gratulacje dla organizatorów!

PAWEŁ GĄSIORSKI

Posted by Gmina Wręczyca Wielka on Saturday, June 10, 2017

 

Mix - Team na Dniach Wręczycy Wielkiej walka seniorów.

Posted by Nowiny Kłobuckie on Saturday, June 10, 2017

 

4 odpowiedzi na “I Dni Gminy Wręczyca Wielka już za nami”

 1. Dtoborek pisze:

  Wsparcie Gminy, radni Zomerfeld, Toborek oraz Osiński wykonali świętną pracę. Gratulacje dla wszystkich,wszystkich podmiotów, które przyczyniły się do stworzenia wydarzenia w każdym stopniu???? Pozdrawiam ????

  0
  0
 2. Marcin Zomerfeld pisze:

  To chyba potrzeba tutaj mojego komentarza. Sukces I Dni Gminy Wręczyca Wielka to właśnie sukces GMINY, ja osobiście nie czuje się jakimś wielkim zasłużonym organizatorem, komitet organizacyjny jest znany i tak jak we wcześniejszym wpisie składał się z radnych – Anita Toborek, Tomasz Osiński, Marcin Zomerfeld oraz Dyrektor GOK Andrzej Kała, to wydarzenie nie mogło by się odbyć bez wsparcia i ciężkiej pracy – pracowników GOK Wręczyca Wielka, Wójta Gminy Henryka Krawczyka, przewodniczącego Rady Gminy Marka Prubanta oraz wielu zaangażowanych ludzi, trudno jest tu wymienić wszystkich, ale podczas podsumowania byli oni wszyscy wymienieni ! Sukces tej imprezy to praca Wielu Stowarzyszeń, Firm i ludzi którym po prostu zależało na Wspólnym sukcesie. Zapewne popełniliśmy kilka błędów podczas organizacji, ale uczymy się na błędach – jednakże stwierdzenie że było małe wsparcie Gminy jest moim zdaniem sporym nadużyciem.

  0
  0
 3. Marcin Zomerfeld pisze:

  Tak na marginesie ja byłem organizatorem głównie jednej imprezy któa toczyła się w Truskolasach więć nie bardzo wiem skąd autor tej notki wyciąga tak daleko idące wnioski.

  0
  0
 4. mieszkaniec pisze:

  hmm była jakaś impreza ?
  jakoś nie odczułem i nie wiedziałem że w naszej gminie będzie jakaś impreza, długie “tanie banery” pojawiły się tuż przed samą imprezą, czy aby na pewno nie można było tego ogłosić i nagłośnić wcześniej ?

  z tego co czytam na fanpage wreczycawielka.pl to były same zawody sportowe, dla jednych i tych samych uczestników fajna zabawa i kolejny medal, dla innych powiało nudą,

  jeżeli ma być to cykliczna impreza, już szukał bym jakąś znaną gwiazdę wieczoru w jeden dzień a na drugi kabaret, pamiętam jak organizowane były festyny w Węglowicach, ludzie ściągali z całego śląska, to chyba był festiwal Złota miejscowość radia Katowice, pojawiały się kabarety, pojawił się Ś.P. Zbigniew Wodecki to były czasy,

  Ściągnijmy na nasze tereny ludzi z innych miejscowości, i zapewnijmy atrakcje do wypoczynku ludziom którzy zjeżdżają z miast do nas chociaż by na weekendy

  Pozdrawiam

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *