bezchmurnie
19°
19°
poniedziałek
Dwie kolejne skargi na Osińskiego
20 września 2019 r. | 11:00
3

W piątek 27 września w Urzędzie Gminy Wręczyca Wielka odbędzie się sesja Rady Gminy Wręczyca Wielka, podczas której radni ponownie odrzucą dwie kolejne skargi na Wójta Tomasza Osińskiego.

Co się dzieje w urzędzie, że na wójta są ciągle skargi?

Początek sesji o godz. 12:00.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Dwie kolejne skargi na Osińskiego”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Ciekawe ! punkt 16. 15) w sprawie zwolnienia z części opłat ………………………… Przykładowo ja nie mam kompostownika a obecnie w pojemniku mam zbierać popiół zatem kiedy będą pojemniki na odpady bio ? Tak jak jest to w innych gminach.

  7
  1
 2. ASIK pisze:

  Nasz Super Wójt ! Kto odważył się składać na niego skargi ?

  5
  1
 3. Adam Przybysz pisze:

  Skargi nie dotyczą obecnego Wójta Pana Tomasza Osińskiego. Skargi są na działalność Zespołu Interdyscyplinarnego i Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za rządów poprzedniego Wójta Pana Henryka Krawczyka. Dotyczą okresu od 2 lipca 2015 r do 30 stycznia 2018 r. Radca prawny Urzędu Gminy wydała opinię prawną,która ewidentnie potwierdza zasadność skarg i potwierdza zarzuty skarżącego, Rada Gminy podjęła uchwałę ,że skargi są bezzasadne. Wszystkie uchwały pod względem prawnym podlegają kontroli wojewody.Wojewoda wszczął na wniosek skarżącego postępowanie sprawdzające. Skargi rozpatrywała Komisja Skarg i Petycji. Pytanie dlaczego teraz nie rozpatruje tych skarg. Skargi rozpatruje i przygotowuje projekt uchwały Komisja Budżetowa i Komisja Spraw Społecznych. Czy Komisja Budżetowa ma policzyć ile przepisów prawnych zostało naruszonych w toku prowadzenia procedury ” Niebieskie Karty” i kierowania bez żadnych podstaw prawnych na leczenie odwykowe. ? Gdzie jest Komisja , która jest do tego powołana ? Dlaczego została schowana ?

  5
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *