zachmurzenie umiarkowane
14°
14°
środa
Urząd Miasta Częstochowy
Ekologiczny transport MPK we Wręczycy Wielkiej?
10 lutego 2017 r. | 13:09
4

Dostałem wczoraj kopię mejla wysłanego na adres redakcyjny, w którym zaniepokojony Mieszkaniec Borowego zadał pytanie Urzędowi Gminy Wręczyca Wielka dotyczące ekologicznego transportu MPK i konsultacji społecznych.

Treść mejla, wraz z załącznikiem, poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Witam
Podczas wykonywania konsultacji społecznych "Strategia Rozwoju Gminy Wręczyca Wielka na lata 2016-2025" Wpłynął wniosek o wprowadzenie na terenie naszej gminy ekologicznego transportu MPK na połączenia pomiędzy miejscowościami Częstochowa - Puszczew przez Wręczyce Wielką. Proszę o informację czy cos się dzieje w tym temacie w ramach celu operacyjnego 3.4. Poprawa dostępności komunikacyjnej środkami transportu zbiorowego. W załączeniu sporządzony protokół z przebiegu konsultacji społecznych z dnia 12.02.2016 r.

Pozdrawiam
Rafał Kocik4 odpowiedzi na “Ekologiczny transport MPK we Wręczycy Wielkiej?”

 1. Igor Kis pisze:

  Pewnie nic nie odpowiedzą…

  0
  0
 2. Piotr Gulczewski pisze:

  a do Kłobucka coś będzie?

  0
  0
  • Rafał Kocik pisze:

   A czy mieszkańcy Kłobucka walczą o przywrócenie takiego transportu jak chodzby był kiedyś?

   0
   0
 3. Rafał Kocik pisze:

  Właściwie to nie robią żadnej łaski z odpowiedzią na moje zapytanie, tylko co odpowiedzą?. Tak jak sami podali w protokole z dnia 12.02.2016r. Przedmiotowy wniosek mieści się w ramach działań przewidzianych do realizacji z celu operacyjnego 3.4. na lata 2016-2025 Pytanie jest jedno czy został zapisany w uchwale budżetowej zabezpieczającej środki na ich realizację. W końcu podpisał to sam Wójt Henryk Krawczyk oraz Inspektor Maciej Buchliński od pozyskiwania środków unijnych na takie cele. Jeśli ktoś jest w stanie to sprawdzić czy zostało to dopełnione było by wspaniale. Mam nadzieję iż Pan Inspektor zaczął działać w temacie pozyskiwania środków UE na ten cel.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *