zachmurzenie małe
-5°
-5°
środa
Fatalne warunki na drogach w gminie
02 stycznia 2017 r. | 19:12
10

Władze chyba zapomniały o odśnieżaniu. Drogi gminne wyglądają fatalnie, całe białe, jest na nich strasznie ślisko. Gmina oszczędza jak może, niestety, kosztem Mieszkańców. Biorąc pod uwagę temperaturę na zewnątrz, i na przemian padający śnieg i deszcz, rano warunki będą fatalne.

Uważajcie na siebie!

PAWEŁ GĄSIORSKI
10 odpowiedzi na “Fatalne warunki na drogach w gminie”

 1. Piotr Gulczewski pisze:

  Naszymi drogami nikt się nie interesuje, chyba że trzeba zbierać podatki. Wstyd!

  0
  0
 2. mieszkaniec pisze:

  Prawda.Taka ponoć bogata gmina niestety chyli się ku upadku.Kredyty na początku roku by spłacić stare, a drogi po staremu zwłaszcza gminne

  0
  0
 3. Mieszkaniec pisze:

  Proponuję wszystkie mandaty i rachunki za naprawę samochodów kierować na adres gminy . Nikt nigdy się tym nie interesował, droga główna droga do przedszkola i do szkoły najgorszymi w gminie ,,,, szkoda słów

  0
  0
 4. oloskl pisze:

  wszedzie tak jest, nie tylko na gminnych drogach ale na wojewodzkich tez. liczy sie jeszcze czestotliwosc przejazdu pojazdow, ktore rozbijaja ten snieg. niemasz gosciu jakiejs trzody zajol bys sie czyms pozytecznym….

  0
  0
  • polaczek pisze:

   no obyś się nie zdziwił, nie liczy się żadna częstotliwosć, tylko oszczędności aby dać kolejne premie dla wójta i “przyjaciół” w naszej gminie drogi w zimie są fatalne nie odśnieżone, śliskie, dziś wracając około 21 z pracy tylko jechał ten mały ciągniczek firmy która to wygrała przetarg i odgarniała śnieg ale z chodników, co do posypania dróg w naszej gminie jest najgorzej, śnieg jest ubity na drogach i jest ślisko, w ciągu kilku dni ma być -10 stopni, a nic do tej pory nie jest robione z tym co już nasypało,

   0
   0
 5. Jacek Kwiatek pisze:

  Jeździ się fatalnie!!

  0
  0
  • oloskl pisze:

   jak nie pasuje lub sa leki ja podwioze za oplata mnie nie przeszkadza
   ta wypowiedz brzmi jak ta “nie ruszaj woda bo nie umie plywac!”

   0
   0
 6. obserwator pisze:

  Jacek to nie jeźdź 😀

  0
  0
 7. xyz pisze:

  3 zdjęcia to nie kompetencja wójta a starosty!!!!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *