zachmurzenie duże
10°
10°
poniedziałek
Gmina szuka dyrektorów w Borowem i Węglowicach
03 maja 2019 r. | 09:12
33

Gmina ogłosiła konkursy na nowych dyrektorów szkół w Borowem i Węglowicach. Aplikacje można składać do 15 maja, a nowych dyrektorów powinniśmy poznać jeszcze w maju.

Poniżej ogłoszenie w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI33 odpowiedzi na “Gmina szuka dyrektorów w Borowem i Węglowicach”

 1. Nony pisze:

  Szukają??? Śmieszne!!! Szukali już dawno i mają! Po co ta szopka z konkursem w Węglowicach

  18
  3
 2. Krzysztof pisze:

  Będzie tak samo jak w przedszkolu. Ustawka! Będzie ten kogo chce władza gminy

  22
  4
 3. Nony pisze:

  Nieważne kto byle swój! Wojt i rodzice już ustalili i się dogadali. Pan redaktor już wie kto to?

  18
  3
 4. Ola pisze:

  Pan Osiński już wybrał dyrektora szkoły?????? Na pewno kolegę ratownika, Basen jest więc będą wspólnie obstawiać a potem wspólnie dyrektorować. Gratulujemy nominacji na stanowisko dyrektora. Odwołać ten konkurs.

  19
  2
 5. Z Pierzchna pisze:

  Gmina szuka i szuka…. W Węglowicach będzie Pan Janusz mąż (?) Pani Małgosi – przyjaciele naszego Pana wójta, o tym niech redaktor napisze 🙂

  14
  2
  • JA pisze:

   A czy Pan Janusz mąż(?) Pani Małgosi chociaż wie gdzie jest szkoła w Węglowicach? W takim razie po co Wójt ogłasza konkurs?

   15
   2
  • JA pisze:

   Czyli w Pierzchnie też już o tym wiedzą podobnie jak w Węglowicach

   14
   1
 6. Krzysztof pisze:

  Ogłasza konkurs bo wie jaki będzie wynik. Jego 5 lat też szybko zleci.

  17
  1
 7. OSA pisze:

  już 4,5 roku i niech wraca do tego na czym się najlepiej zna

  18
  2
  • Ola pisze:

   Czyszczenie komina???

   17
   3
  • Rodzic pisze:

   Obecna Pani Dyrektor jest wspaniałym Dyrektorem. Po co zmiany. W naszym środowisku mamy ludzi wykształconych. Nie potrzebujemy Pana Ratownika. z Częstochowy. W szkole w Węglowicach nie trzeba nikogo ratować. A jeśli już to doraźnie w wakacje przy basenie. Dzieci z tej szkoły mają bardzo dużo osiągnięć, a wszystko dzięki Pani Dyrektor i bardzo dobrej KADRZE PEDAGOGICZNEJ. GRATUKLUJEMY OSIĄGNIĘĆ.

   20
   10
 8. Nony pisze:

  Jeśli prawda jest, że rodzice z Węglowic szukają dyrektora na zlecenie Wójta, to skandal na cały powiat i dalej!!!! A nowy dyrektor szkołe widział czy tylko o niej słyszał?

  17
  3
 9. Jacek pisze:

  To nie rodzice szukają dyrektora. Tylko władza, bo obecna pani dyrektor nie robi tego, co chce wójt. Może zdania na jej temat są podzielone, każdy jest człowiekiem. A to, że ma swoje zdanie to się powinno chwalić. Nie można jej zarzucić, że da się nią manipulować.

  18
  2
 10. Rodzic pisze:

  Przykro, że nie są brane pod uwagę osiągnięcia SZKOŁY. Manipulacje garstki RODZICÓW. Czy te KOBIETY mają sumienie tak niszczyć lata ciężkiej pracy tego zespołu. Może ze swoim wykształceniem same chcą się zająć edukacją naszych dzieci. Po co tak dobrze wykształcona im KADRA NAUCZYCIELI. Najważniejszy sport,- karate itd. Nasze dzieci nie muszą zdobyć solidnego wykształcenia – wystarczą zajęcia z wychowania fizycznego 5 razy w tygodniu po dwie a nawet 4 godziny dziennie. Drodzy Rodzice, czy naprawdę chcecie zmian DYREKTORA ? Zastanówcie się, póki nie jest za późno.

  18
  3
  • Rodzic * pisze:

   Przepraszam, a co ma grono pedagogiczne do zmiany dyrektora, jeśli nawet zmieni się Dyrektor to co oni zaczną gorzej uczyć????? , nie ośmieszaj i nie poniżej ich bo Ci co są dobrzy w tym co robią to tacy zostaną bez względu na sytuację i z jakiej racji miałyby się zwiększyć godziny w-fu, jest program i się go przestrzega rodzicu broniący “kadry nauczycieli”

   7
   9
 11. Do rodzica pisze:

  Mają sumienie niszczyć. To jest bezwzgledność, zawodowo kariery nie zrobiły to niszczą innych. Od dawna było zaplanowane wszystko. Nic się już nie da zrobić. Oni mają układ Ale spokojnie. Na każdego przyjdzie kara .

  13
  3
 12. WWW pisze:

  Czy to prawda ze Wójt ustawił ten konkurs ???? Jak to jest możliwe???? To pani Trzepizur go nie wspierała podczas kampanii wyborczej? A czy to prawda że zona Wójta pierwsza pracę podjęła w szkole w Węglowicach i była zatrudniona przez obecnego dyrektora?

  15
  3
 13. WWW pisze:

  I jeszcze jedno pytanie czy to Osiński przyczynił się do zdjęcia ze stanowiska dyrektora przedszkola panią Witt?

  14
  4
 14. Kkk pisze:

  Pomijając fakt rzekomego ustawienia konkursu (nawet jeśli to prawda nic w tym dziwnego,to nasza szara rzeczywistość, liczą się wyłącznie układy, uczciwe wybory zdarzają sie raz na tysiąc albo rzadziej) to funkcja dyrektora nie jest dożywotnią a czasową. Wybory to sprawa normalna, w każdej szkole są co 5 lat i afery nie ma. A czy Pani Agata jest tak świetnym dyrektorem jak piszą, opinie są różne. Szkoła ma edukować a niestety w dużym stopniu stała się placówką świadczącą usługi lokalowo-gastronomiczne ( spożywanie alkoholu na imprezach na terenie szkoły !) Wiele osób ma negatywne zdanie na temat szkoły, dyrekcji i części grona pedagogicznego ale lepiej nic nie mówić, bo jak to w tak małym środowisku strach się odezwać żeby nie odbiło się to negatywnie na dziecku. “Świeża krew” i obiektywne spojrzenie jest potrzebne żeby rozbić skostniałe układy. No bo przecież posada nauczyciela w naszej szkole “po znajomości” to mniejsze zło niż dyrektor z mianowania……

  8
  14
  • Rodzic * pisze:

   Do KKK
   Świetnie napisane, dyrektorem się bywa a nikt nie powiedział, że jest to funkcja dożywotnia, jeśli dyrektor nie ma poparcia to coś musi być na rzeczy i jakiś powód, opinie są różne….

   5
   7
  • Rodzic II pisze:

   Drogi Rodzicu a skąd ta pewność żer pani dyrektor nie ma poparcia- ach jakże się mylisz własnie ma.

   8
   1
 15. Wyborca pisze:

  Ale przecież pani Agata kontynuuje obrany plan pracy szkoły poprzedniego dyrektora, wtedy było znacznie więcej imprez ( alkoholu) n iż jest teraz a kadra pedagogiczna też w całości przejęta i co wtedy się podobało a teraz nagle nie?

  16
  4
 16. Bambi pisze:

  Oj pamiętam wtedy to były imprezy, szaleństwa do białego rana, zoo, lamy ……

  14
  2
 17. Kasia pisze:

  Strusie nawet po rogatce latały ? A teraz tylko pokrzywy!

  16
  2
 18. Bambi pisze:

  Ogniska, śpiewy, alkohol lał się strumieniami ach to były czasy nie to co teraz

  14
  3
 19. Zainteresowana pisze:

  Szanowny Panie redaktorze, czy posiada Pan informacje ile jest kandydatów na stanowisko dyrektora w Węglowicach?

  16
  1
 20. Z Kłobucka pisze:

  Jak wy się dajecie nakręcac. Wygra ta pani z Dobrodzienia . Polityka PiSu narobili hałasu wokół Pana kandydata A przepchna panią z Dobrodzienia bo przeprowadza się do Klobucka.

  7
  1
 21. Rodzic II pisze:

  Czy ja dobrze rozumiem, że kandydaci do konkursu już są podani do publicznej wiadomości, ich liczba też?????? Czy znowu wieś już wie wszystko????

  9
  0
 22. Do Rodzica pisze:

  Widocznie gdzieś wpłynęły informacje. Za słaba szczelność. Ktoś widocznie wie więcej niż ci powinni.

  11
  0
 23. trolx pisze:

  Dawno powinni wypie****** dyrektorke z Węglowic, kompletnie nie kompetentna osoba 😉

  3
  9
  • Do trolx. pisze:

   Po 1 to dyrektor we właściwym miejscu !!!!! A po 2 analfabeto niekompetentna piszemy łącznie. Pogrążyłeś się tym komentarzem. 4???jak ktoś taki jak ty może wyrażać się o kimś jak podstawowych zasad pisowni nie zna . ????

   9
   2
  • Do trolx pisze:

   Mądrego dobrze posłuchać. Ja słyszałem że ona nie ma żadnego wykształcenia, jest po zawodówce, żadnego obycia, na niczym się nie zna, polska pisze z małej litery a na dodatek kapie się tylko raz dziennie . Nie to to ty trolx- sie 🙂 Kapiesz się w ogóle???????

   6
   2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *