zachmurzenie duże
10°
10°
poniedziałek
Janina Kluba - dyrektor GOPS
GOPS szuka pracownika!
13 lutego 2019 r. | 09:38
17

Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wręczycy Wielkiej ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - podinspektor. Wymagania są duże, pensja niska, ale praca praktycznie dożywotnia.

Zainteresowanych odsyłam do ogłoszenia poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI17 odpowiedzi na “GOPS szuka pracownika!”

 1. Leszek pisze:

  podpowiem, pani Marianna ostatnio ma dżo czasu o się nudzi

  8
  2
 2. w pisze:

  W urzędzie gminy powinni nowy etat stworzyć w referacie gospodarki komunalnej i inwestycji bo jak widać Ci pracownicy którzy tam są mają za dużo obowiązków i się nie wyrabiają. Drogi gminne dziurawe jak ser szwajcarski (np. w klepaczce, pile drugiej czy borowym) ale państwo z gminy czeka sobie aż się zima skończy i wtedy ogloszą przetarg na łatanie a firma która wygra wejdzie na robotę w maju a do tego czasu barachlo z okolicznych wsi niech sobie jeździ po dziurach i niech sobie radzi potem u mechanika. Nic się nie zmieniło po tych całych wyborach – kompletnie nic.

  11
  0
 3. kibic pisze:

  gops szuka pracownika,bo sie nie wyrabia ze swoimi podopiecznymi,przepijajacymi swoje zasilki w licznych monopolach naszej wspanialej gminy. podobno walka a alkoholizmem jest. wlasnie widac teraz po 10 kazdego miesiaca,po zasilkach co poniektorych .brawo

  4
  0
 4. Mieszkaniec Wręczycy pisze:

  Ta Pani na zdjęciu do domu. Niech zwolni miejsce młodym. Już czas!!!

  7
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *