zachmurzenie duże
11°
11°
środa
Grodzisko pechowe dla pijanych kierowców
13 stycznia 2021 r. | 11:48
5

Dziś rano patrol prewencji zatrzymał do kontroli kierującą osobowym oplem, która miała ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Natomiast w miniony piątek dzięki szybkiej reakcji świadka, zatrzymano nietrzeźwego sprawcę kolizji drogowej, który w miejscowości Grodzisko jechał całą szerokością drogi mając ponad 2.5 promila alkoholu.

W poniedziałek, parę minut przed godziną 6 rano, mundurowi zauważyli osobowego opla, który swoją jazdą wzbudził zainteresowanie stróży prawa. Okazało się, że kierującą jest 50-letnia mieszkanka gminy Kłobuck, która podczas przeprowadzenia badania stanu trzeźwości miała w organizmie ponad 1 promil alkoholu.

Natomiast w miniony piątek, w godzinach popołudniowych, oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o obywatelskim zatrzymaniu nietrzeźwego kierującego. Według zgłoszenia kierujący golfem, jadąc ulicą Kłobucką w miejscowości Grodzisko, poruszał się całą szerokością jezdni. Policjanci drogówki udali się we wskazane miejsce.

Niestety podczas przeprowadzonego badania stanu trzeźwości okazało się, że 46-letni mężczyzna, miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Mieszkaniec gminy Kłobuck swoją nieodpowiedzialną trasę zakończył na wysepce rozdzielającej pasy jezdni, uderzając w znak drogowy.

Oboje nietrzeźwi muszą liczyć się z zarzutami karnymi, za które grozi nawet pobyt w więzieniu. /KPP w Kłobucku/5 odpowiedzi na “Grodzisko pechowe dla pijanych kierowców”

  1. opozycja pisze:

    No to ladnie kobitka dmuchnela z samego rana. Jeden promil z rana. No no no ladnie.

    2
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *