zachmurzenie umiarkowane
16°
15°
środa
Grodzisko: Podczas libacji alkoholowej ugodził nożem 23-latka
22 sierpnia 2020 r. | 08:22
4

Policjanci z kłobuckiej komendy zatrzymali 41-letniego mieszkańca gminy Wręczyca Wielka, podejrzanego o ugodzenie nożem 23-letniego mężczyzny, podczas libacji alkoholowej. Prokurator przedstawił podejrzanemu zarzut, a sąd aresztował go na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo sprawcy grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Dyżurny kłobuckiej komendy policji otrzymał informację, że w jednym z mieszkań w Grodzisku doszło do ugodzenia nożem. Na miejsce pojechali mundurowi z komisariatu we Wręczycy Wielkiej, którzy potwierdzili zgłoszenie. Jak wynikało z ustaleń policjantów, podczas zakrapianej alkoholem imprezy, pomiędzy jej uczestnikami doszło do kłótni w wyniku, której 41-letni mężczyzna ugodził nożem 23-letniego mieszkańca gminy Wręczyca Wielka. Trzecim uczestnikiem libacji była 36-letnia partnerka napastnika, która po zdarzeniu odprowadziła rannego mężczyznę do jego domu, przekazując go pod opiekę matce. Dopiero mama rannego wezwała na miejsce pomoc. Mężczyzna został zabrany do jednego z częstochowskich szpitali, gdzie przeszedł operację.

41-latek w chwili zatrzymania przez policjantów miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Podejrzany usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia. /KPP w Kłobucku/4 odpowiedzi na “Grodzisko: Podczas libacji alkoholowej ugodził nożem 23-latka”

 1. Paweł pisze:

  A gdzie była Jasia I jej narzeczony Andrzej P.?

  4
  0
 2. Obserwator pisze:

  Moze tez byli nawaleni

  2
  0
 3. Krzysztof pisze:

  A co robi gminna komisja alkoholowa? Pod siebie…, najważniejsze to wziąć parę złotych i problemów nie widzieć, a pod jednym ze sklepów w Grodzisku piją, rzna się a później leżą, nawet umierają i dzieci to widzą i tego policja, gmina nie widzi. ..Odebrać koncesję to się patologia skończy

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *