zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
fot. https://www.facebook.com/HenrykKiepuraPoselRP
Henryk Kiepura najwięcej pieniędzy wydał na wynajem swojego Lexusa
22 maja 2026 r. | 10:23
17

Kancelaria Sejmu RP opublikowała sprawozdanie z wydatkowania kwoty ryczałtu przeznaczonego na prowadzenie biura poselskiego. Ile nas - podatników, oprócz wynagrodzenia, kosztuje utrzymanie biura posła Henryka Kiepury? Dużo, bardzo dużo.

Kiepura wykazał, że wydał w 2025 roku na swoje biuro 259 260,22 zł.

Na wynagrodzenia pracowników poszło 45 200 zł. 31 865,56 zł poszło na korespondencję i ogłoszenia w mediach (ciekawe w których?). Na wynajem Lexusa, w którym widywana jest jego żona, poszło 55 370 zł, a na koszty przejazdów poselskich, mimo iż Kiepurze przysługuje ministerialna limuzyna, wydał 43 320,50 zł.

Kiepura posłem będzie do przyszłorocznych wyborów. Później, po przegranych wyborach, najpewniej zasiądzie we władzach urzędu marszałkowskiego.

PAWEŁ GĄSIORSKI



17 odpowiedzi do “Henryk Kiepura najwięcej pieniędzy wydał na wynajem swojego Lexusa”

  1. Mieszkaniec pisze:

    Złodzieje w Białych Rękawiczkach. Jak Wam nie WSTYD

    14
    0
    • Wyborca z Wręczycy pisze:

      Posła nie stać na samochód wiec musi wynajmować auto widywane pod gminą we Wreczycy .

      4
      0
    • Ja pisze:

      Poseł ma samochód służbowy z kierowcą więc kiedy jeszcze zdąży wyjeździć tyle kilometrów wynajmowanym autem

      3
      0
  2. Brzeczekztruskolas pisze:

    To jest poseł? Daj pan spokój

    12
    0
  3. Osp pisze:

    To jest Sprytny przedsiębiorca żerujący na podatnikach.

    9
    0
  4. Pracownik pisze:

    To pracownicy są bardzo słabo opłacani skoro na swoje wynajem samochodu. w którym widywana jest żona paliwo wydał dużo więcej.☘️💪☘️

    10
    0
    • OSP pisze:

      Kiepura I Witek z Lublinca są liderami w wydawaniu pieniędzy z kancelari Sejmu.. Ttzeba mieć trochę przyzwoitości No ale skoro się da po co się powstrzymywać znowu będą znani nasi posłowie

      3
      0
    • Wyborca pisze:

      A to przypadek że kolega poseł PSL jest z Lublińca 💪☘️💪

      3
      0
  5. Ala pisze:

    Nawet Kwiatki którymi potem wszystkich częstuje Nie kupuje za swoje : )

    6
    0
  6. Ktoś tam pisze:

    Zarabiamy, nie gadamy hahaha

    7
    0
  7. Emeryt pisze:

    Malo ,mało I zawsze będzie im mało🤬

    9
    0
  8. Emeryt pisze:

    Nie nażarte zielone dziadostwo.. Załadować go razem ze swoją Anetką na taczkę i wio z nimi na gnojowisko. To są pasożyty które należy tępić.

    14
    0
  9. Jan pisze:

    Kolejne 100 000 tyś przejeżdżone przez posła w rok to naprawdę wyczyn ☘️💪☘️

    5
    0
  10. Remigiusz Machura pisze:

    Apple IPhone 17 Pro Max.
    Ciekawe w jakim kolorze?

    4
    0
    • Ja9 pisze:

      Ile się da tyle wydał, dobrze że to już tylko rok i pożegnamy PSL I Kiepure w Sejmie a żone w spółkach skarbu państwa. I powiecie ☘️

      8
      0
  11. Ja pisze:

    Niedługo bańka pęknie i poseł dowie się co ludzie sądzą o nim i jego parti

    7
    0
  12. Wyborca pisze:

    Poseł zamiast spełnić obietnice to.jezdzi po kraju wynajmowanym leksusem.
    1 mieszkania dla młodych ludzie nie mogą pracować całe życie aby dorobić się mieszkania.

    2.Akademik za złotówkę obiecywał Pan to solennie razem z premierem Kosiniakiem w Częstochowie.

    2. Koniec kolejek do lekarzy jeżeli w ciągu 60 dni nie dostaniesz się do lekarza pójdziesz prywatnie a państwo za to zapłaci.

    3.Dobrowolny ZUS

    TO OBIETNICE POSŁA KIEPURY I jego PSL
    Oczywiście nie wszystkie

    4
    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *