zachmurzenie duże
czwartek
Henryk Kiepura zarabia 20 130 zł miesięcznie, 261 690 zł rocznie!
04 lutego 2022 r. | 14:05
5

Mieszkaniec gminy Wręczyca Wielka, starosta kłobucki Henryk Kiepura jest najlepiej zarabiającym samorządowcem w powiecie kłobuckim. Kiepura, który otwarcie krytykuje działania PiSu, bardzo chętnie korzysta z ustaw, które PiS przygotowuje. Jedną z nich są podwyżki dla samorządowców. Niektórzy z nich skorzystali "w stopniu lekkim", inni "w maksymalnym". Idealnym przykładem jest właśnie Kiepura, który za styczeń otrzymał 20 130 zł. I tak trzynaście razy w roku.

Kiepura dotychczas zarabiał 10 620 zł miesięcznie. Wynagrodzenie Kiepury zostało zmienione na grudniowej sesji Rady Powiatu Kłobuckiego.

Warto dodać, że Kiepura jako starosta pozyskuje dla powiatu najmniejsze środki ze wszystkich powiatów Subregionu Północnego (powiaty subregionu: częstochowski, myszkowski, kłobucki i lubliniecki).

Tego nie przeczytacie w opłacanych przez starostwo mediach!

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Henryk Kiepura zarabia 20 130 zł miesięcznie, 261 690 zł rocznie!”

 1. Dzban pisze:

  Jedyna inwestycja to hala w Kłobucku na ktorej co tydzień się fotografuje. Ma też swoją rezimowke Kłobucka.pl. Nic niepozyskije bo najważniejsze są same pierdoły na które traci się pieniądze i czas typu przegląd orkiestr, przeglądy śpiewów. Obchody non stop jakieś na pokaz. Drony dla straży. Przez partyjniackie najeżdżanie na PiS wszyscy cierpimy bo powiat dostaje ochłapy z obligu a nic ponad program. Czasem trzeba się spouchwalic i nie pisać publicznie obrażając PiS. Na efekty wystarczy spojrzeć na powiaty gdzie nie zabetonowal się PSL.

  16
  0
 2. Pisior pisze:

  Wyzywac na PIS to kazdy potrafi. Ale sie lezie jak swinia po podwyzki od Pisiorow

  11
  2
 3. Heniu pisze:

  Płaci to wymaga szkoda że nie swoimi pieniędzmi

  8
  0
 4. mieszkaniec pisze:

  Zawsze się zastanawiałem, czy oni mają inne brzuchy niż np biedna rodzina wychowująca trójkę dzieci, albo samotna matka wynajmująca ze swymi pociechami mieszkanie, która ledwie wiąże koniec z końcem, albo ciężko pracujący młodzi startujacy od zera, z kredytem na całe życie, z kredytem bo banda złodziei sztucznie wywindowała ceny materiałów budowlanych i działek ? Troska o Polskę, honor, szacunek dla drugiego człowieka, dla jego pracy, to wartości nadrzędne, których dziś brakuje wielu. Wartości materialne nie są najwazniejsze a to każdy z nas odczuje, kiedy przyjdzie czas rozliczenia jego uczynków.

  13
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *