zachmurzenie duże
16°
15°
środa
Henryk Krawczyk myśli o jeszcze jednej kadencji!
28 maja 2018 r. | 11:46
10

69-letni Henryk Krawczyk rozważa start w najbliższych wyborach samorządowych na Wójta Gminy Wręczyca Wielka. Z informacji od bliskich współpracowników Wójta dowiedziałem się, że według Krawczyka w gminie nie ma godnych jego kandydatów. Gdyby wygrał tegoroczne wybory, rządzący Wręczycą Wielką od 44 lat Wójt, byłby jednym z najstarszych włodarzy w całej Polsce.

Krawczyk i tak jest najdłużej rządzącym włodarzem w naszym kraju.

I co wy na to?

PAWEŁ GĄSIORSKI10 odpowiedzi na “Henryk Krawczyk myśli o jeszcze jednej kadencji!”

 1. tubylec pisze:

  wstydu facet nie ma. ale starosta jeszcze gorszy aparatczyk..

  1
  2
 2. jerrysen pisze:

  To już jest przesada raz nie startuje ( wywiad z Gazety Kłobuckiej) teraz znowu startuje .
  Ten gość się wypalił . Jeszcze 2 kadencje temu był może ok , ta to już tylko wegetacja tej gminy ona się nie rozwija .
  Nie pomoże temu przedszkole we Wręczycy czy inne inwestycje . Tu trzeba dobrego gospodarza który ściągnie inwestorów , do miejsca pracy i pozyska fundusze europejskie a nasza gmina jest na końcu stawki

  15
  7
 3. Ja pisze:

  Parodia. Jeśli mieszkańcy znów go wybiorą to będzie znaczyło że trzeba stąd uciekać bo nic dobrego człowieka w najbliższej przyszłości tu nie czeka

  10
  6
 4. Gość pisze:

  Zgadzam się z osobami powyżej wójt gminy Już dawno nie powinien być wójtem tylko na siebie patrzy a żeby coś zrobić dla mieszkańców kalei to Już nie tylko patrzy na wręczyce. Dlatego trzeba wybrać kogoś innego co będzie działał w naszej gminie i godnie reprezentować.

  8
  6
 5. wręczycczanin pisze:

  masakra, ale starosta jeszcze gorszy aparatczyk…

  8
  2
 6. z Puszczewa pisze:

  byle obecnego łysego nie zastąpił kolejny łysy

  10
  9
 7. strażak pisze:

  Przy takim układzie sił w powiecie i przy takiej ordynacji wyborczej starosta na wójta nie wystartuje za dużo ma stracenia

  3
  0
 8. wręczycczanin pisze:

  niewielkie pocieszenie, a swoją drogą to pokażmy naczelnikowi co o nim sądzimy przy urnach..

  0
  1
 9. herod pisze:

  jak wystartuje to wygra. za duzo ludzi w calej gminie ,zbyt duzo mu zawdziecza,wiec kogo moga innego wybrac jak nie kumpla. przez tyle lat narobil przekretow ,dzieki czemu niektorzy sie dorobili przy nim. a maja przeciez duze rodziny.

  8
  3
 10. znawca pisze:

  o i to mi się podoba 🙂

  6
  7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *