pochmurnie
środa
I etap konkursu „Dzielnicowy Roku 2018” w Kłobucku
11 lipca 2018 r. | 10:27
0

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku oraz Komisariatów Policji we Wręczycy Wielkiej i Krzepicach uczestniczyli w powiatowych eliminacjach do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku 2018”. Mundurowi rozwiązywali test wiedzy. Zwycięzcy pojadą do Katowic, gdzie zmierzą się z przedstawicielami wszystkich jednostek garnizonu śląskiego.

W kłobuckiej komendzie odbyły się eliminacje I stopnia do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów dzielnicowych „Dzielnicowy Roku 2018”. Mundurowi z KPP w Kłobucku oraz Komisariatów Policji we Wręczycy Wielkiej i Krzepicach, rozwiązywali test wiedzy zawodowej dotyczący przepisów karnych i wewnętrznych, obowiązujących w Policji. Nad prawidłowością prowadzonych eliminacji czuwali osobiście: pełniący obowiązki I Zastępcy Komendanta KPP w Kłobucku podisp. Artur Wilczyński, Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Krzepicach podinsp. Izabela Woszczyńska oraz asp.szt.. Dariusz Idasz Kierownik Rewiru dzielnicowych kłobuckiej komendy.

Dwoje spośród dzielnicowych, którzy najlepiej rozwiązali test będą reprezentowali naszą jednostkę na tle garnizonu śląskiego. Najlepszym gratulujemy i życzymy powodzenia kolejnych etapach konkursu. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *