zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
II Dni Gminy Wręczyca Wielka
27 kwietnia 2018 r. | 12:32
4

Od 8 do 10 czerwca na boisku sportowym KS Olimpia Truskolasy odbywać się będą obchody Dni Gminy Wręczyca Wielka. W ramach uroczystości zaplanowane są występy zespołów ludowych, szkolnych oraz przedszkolnych.

Wszystkie organizacje zainteresowane udziałem w II Dniach Gminy Wręczyca Wielka proszone są o zgłaszanie do Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej do 30 kwietnia 2018 roku.

Wszelkie informacje odnośnie tej imprezy można uzyskać pod nr tel. 34 319 24 24 oraz pod adresem poczty elektronicznej - gok@gokwreczycawielka.pl4 odpowiedzi na “II Dni Gminy Wręczyca Wielka”

 1. Anonim pisze:

  a kalei to gdzie nam też się coś należy a wójt gminy tylko patrzy na wręczyce a na kalei nie żeby coś zorganizować . To samo nasi radni.

  1
  4
  • Olo pisze:

   Nam się należy daj daj nam też się należy, nawet bardziej niż im, nam się bardziej należy, daj daj nam się należy, daj daj

   7
   0
 2. ja pisze:

  O ile dobrze słyszałem to co rok impreza ma być w innej miejscowości więc i pewnie na Kalej przyjdzie czas

  4
  0
 3. Mieszkaniec pisze:

  To nie wójt decyduje, która miejscowość w danym roku organizuje dni gminy, tylko radni. A ponieważ przy takiej imprezie trzeba się narobić i poświęcić dużo swojego czasu, to chętnych do organizacji brak. Rok temu Wręczyca, teraz Truskolasy, bo radnej Toborek i radnemu Zomerfeldowi się chce. Pozostali się przyglądają i ewentualnie przychodzą wręczyć medale i uścisnąć łapkę ?

  9
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *