zachmurzenie umiarkowane
15°
15°
środa
Ile zarabia wicewójt?
07 czerwca 2019 r. | 09:16
15

Przez 44 lata Henryk Krawczyk nie potrzebował zastępcy. Po ustaleniu sobie najwyższego wynagrodzenia, najwyższych diet radnych i najwyższych opłat za śmieci, w gminie został zatrudniony Bogusław Głąb. Tomasz Osiński powołał go na swojego zastępce.

Ile to wszystko was kosztuje? Zgodnie z informacją z gminy na temat wynagrodzenia Głąba, zarabia on 6000 zł. 4000 zł to podstawowe wynagrodzenie, dodatek funkcyjny to 1200 zł i dodatek stażowy to 800 zł.

Czy gminie potrzebny jest wicewójt?

PAWEŁ GĄSIORSKI15 odpowiedzi na “Ile zarabia wicewójt?”

 1. Wrek pisze:

  Ręce dupa cycki opadają jak się na to wszystko patrzy.

  15
  0
  • Jerrysen pisze:

   Jakie to komunistyczne podejście. Dodatek funkcyjny za jaką funkcje przeciez za zastępcę ma 4 tys. A jaki dodatek stazowy dopiero rozpoczął pracę. Gdzie w prywatnych firmach jest takie cos

   8
   0
 2. Łysy pisze:

  Gmina tych rządów chyba nie wytrzyma….. ja wam mówię ! Kiedy w końcu nasz przywódca zlikwiduje smród gówna we Wręczycy Małej?

  33
  1
  • Pawel pisze:

   Smród z oczyszczalni Prowadzi to do naruszenia szeregu dóbr osobistych, głównie chodzi o nietykalność mieszkania i godność osobistą – Nie oszukujmy się, ale sytuacja, w której do domu zapraszamy znajomych czy rodzinę spoza wręczycy powoduje krępujace doświadczenia. Dobrem osobistym jest też prawo do wypoczynku i korzystania z walorów środowiska. Trzeba złożyć zbiorowy pozew.

   13
   0
 3. mIESZKANIEC pisze:

  czy to tak dużo ? “Redaktor” podaje kwoty brutto – odliczcie sobie wszystkie składki – wychodzi około 4250,00 zł netto Jestem pewien że nie jeden mieszkaniec zarabia więcej w dzisiejszych czasach.
  Ludzie nie dajcie się omamić tymi artykułami !

  2
  8
 4. Janek pisze:

  Gdzie te tempe blond pipy, ktore tak wlaziły w dupe O. przed wyborami? Jaki ten wasz wójt jest wspaniały, aż się żygać chce.

  17
  3
 5. hmmm pisze:

  to może teraz artykuł, czym zajmuje się wice, jeśli robi coś dla gminy, to niech również adekwatnie do tego zarabia, ale jeśli ma być tylko następną osobą do fotografowania jak ten pierwszy, to dziękuję za takie ,,wójtowanie”

  13
  1
 6. wręcz pisze:

  MASAKRA !!!!!!

  18
  0
 7. kibic pisze:

  podziekujmy mieszkancom puszczewa i okolic,za tak ,,wspanialego,, ich wojta. wszagrze popedzili biegiem do urn-,,bo na naszego trzeba,,. no to macie. czasami sie zastanawiam,czy w naszym wspanialym kraju,nie powinno sie miec prawa posiadania broni,dla kazdego. wiela spraw by to rozwiazalo

  5
  2
 8. Janek pisze:

  Jaki wójt taki zapach. Nie długo pojawi się tvn i będzie głośno i będzie pachnieć.

  11
  1
 9. ASIK pisze:

  A co robi w Gminie ten Głąb?

  10
  0
 10. Gienek emeryt pisze:

  Zastępca powiem wam co robi ! to samo co jego kolega Osiński – uczy się i przeciera oczy bo przecież żaden doświadczenia w takiej pracy nie miał

  11
  3
 11. Pppp pisze:

  A co by zrobiła pani Madzia ? Właśnie obstawiam stanowisko w moku w Kłobucku, o wyborach już dawno zapomniała i tam kasuje tyle co wójt wreczycy

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *