7 czerwca na stadionie we Wręczycy Wielkiej odbędzie się impreza pn. Bezpieczeństwo Województwa - Silna Społeczność, podczas której będziemy mogli obejrzeć szeroką promocję działaczy związanych z Polskim Stronnictwem Ludowym.
Dla mieszkańców ma zaśpiewać Jacek Stachursky.
program:
15:00 - Animacje dla dzieci - Galimatias
16:00 - Oficjalne powitanie
16:20 - Występy sekcji GOK-u
17:00 - Koncert „Baw się razem z nami”
Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta
Wokal: Ula Kozielska, Łukasz Reks i Frele
19:00 - Gwiazda wieczoru – JACEK STACHURSKY
20:30 - Zabawa taneczna z DJ-em
Wstęp wolny.
PAWEŁ GĄSIORSKI
PYTANIE
Ile to będzie kosztować gminę .
Serio? Jacek Stachurski? Kto ku?wa dobiera tych wykonawców? Czemu w Blachowni potrafi być Raz Dwa Trzy, Pakosińska, Tabu, Hurt, OSTR i to na jednym koncercie, a u nas wykonawca popularny 20 lat temu albo jak ostatnio drugoligowy gwiazdor discopolo! Maryle Rodowicz weźcie żeby było świeżo… masakra
Na Marylę to nie stać Blachowni z Wręczycą i resztą gmin z okolicy razem wziętych.
Nie ważne kto zaśpiewa tylko ,że się polansowac będzie można gdyby nie trzeba było oglądać lansu polityków PSL to może bym się wybrał dziadka Stachurskiego posłuchać 🙃
Będzie takie same zainteresowanie jak badaniami przed gmina ,widocznie coraz mniej ludzi chce mieć fotkę z kimś z PSL ☘️💪☘️
Oj będzie Fiesta, będzie się działo 🤣🤣🤣
W GOK- u brakuje tablicy informacyjnej na drzwiach do sali widowiskowej!!! Trudno trafić, powinna tam być.
Będzie taka sama frekwencja jak na dniu zdrowia ,badali się sami wystawcy i pracownicy gminy 😎już nikt nie chce nawet patrzeć na te gęby z PSL