bezchmurnie
29°
28°
poniedziałek
Jechał 108 km/h we Wręczycy Małej. Stracił prawo jazdy!
06 września 2019 r. | 10:25
6

Laserowy miernik TruCam obsługiwany przez policjantów z kłobuckiej drogówki w ostatnich dniach zarejestrował audi i peugeota, które w terenie zabudowanym poruszały się stanowczo za szybko. Kierowca pierwszego pojazdu jechał ul. Zamkową we Wręczycy Małej, a drugiego ul. Muznerowskiego w Krzepicach. Kierowcy tych pojazdów otrzymali wysokie mandaty i punkty karne oraz stracili prawo jazdy, które odzyskają za 3 miesiące.

Policjanci z kłobuckiej drogówki każdego dnia kontrolują prędkość w kilkunastu miejscach na terenie powiatu i dyscyplinują kierowców, którzy nie stosują się do ograniczeń prędkości jednocześnie stwarzając zagrożenie dla siebie samych oraz dla innych uczestników ruchu drogowego

Zgłoszenia dotyczące zbyt szybkiej jazdy są też jednymi z najczęściej przekazywanych informacji przez samych mieszkańców za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, co stanowi ważny element podczas dyslokacji patroli.

W ostatnich dwóch dniach na drogach powiatu kłobuckiego prawo jazdy straciło dwóch kierowców.

W środę, kilkanaście minut po godzinie 7.00, dokument uprawniający do kierowania pojazdem stracił 64-letni mieszkaniec gminy Wręczyca Wielka, który jadąc na ul. Zamkowej we Wręczycy Małej, przekroczył dozwolona prędkość o 58 km/h.

Natomiast wczoraj przed południem na ul. Muznerowskiego w Krzepicach, policjanci zatrzymali peugeota, który poruszał się z prędkością 96 km/h w terenie zabudowanym gdzie obowiązuje ograniczenie do 40 km/h. Samochodem kierował doświadczony kierowca, mieszkaniec gminy Krzepice.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, obaj kierowcy otrzymali wysokie mandaty, na ich konto dopisano również punkty karne, a prawo jazdy otrzymają dopiero za trzy miesiące. /KPP w Kłobucku/6 odpowiedzi na “Jechał 108 km/h we Wręczycy Małej. Stracił prawo jazdy!”

 1. Stefan pisze:

  Polecam https://anuluj-mandat.pl/ ponieważ trzeba powiedzieć stop milicji.

  1
  1
 2. z Wręczycy Małej pisze:

  jechał tak szybko żeby nie wąchać smrodu gówna z oczyszczalni, mandat powinien dostać wójt

  8
  2
 3. Leszek pisze:

  Dzisiejsza milicja to jak psy ludzi gnebiom. Lepiej za dilerów we wreczycy niech się wezmą. Bo tego tu nie brakuje.

  2
  0
  • ASIK pisze:

   Zgadzam się na tym odcinku trzeba jechać szybko a jak tam ma się sprawa z bakteriami? Działają? Zrobiły swoją robotę?

   4
   0
 4. Bogdan pisze:

  zrobiły w głowie co niektórym 😉

  4
  0
  • ASIK pisze:

   Tak tak co u niektórych w głowach mocno działają i jeszcze popijają wodę sodową mocno gazowaną 🙂

   4
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *