zachmurzenie duże
14°
13°
czwartek
Jechał 131 km/h na Sienkiewicza we Wręczycy Wielkiej
31 marca 2021 r. | 12:22
7

W poniedziałek w miejscowości Wręczyca Wielka przy ulicy Sienkiewicza drogówka zatrzymała kierowcę audi. 32-letni mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 81 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym. Pożegnał się z prawem jazdy na trzy miesiące.

W poniedziałek przed godzina 17:00, policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę audi. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Wręczyca Wielka przy ulicy Sienkiewicza. Kierowca osobówki przekroczył dozwoloną prędkość aż o 81 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym. 32-letni mieszkaniec gminy Wręczyca Wielka musiał pożegnać się z prawem jazdy na okres trzech miesięcy, a za popełnione wykroczenie dodatkowo został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych oraz 10 punktami karnymi.

Pomimo licznych apeli oraz cyklicznych działań kierowcy nadal lekceważą przepisy zagrażając bezpieczeństwu wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Pamiętajmy, że przekraczanie dopuszczalnej prędkości to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych na polskich drogach! /KPP w Kłobucku/7 odpowiedzi na “Jechał 131 km/h na Sienkiewicza we Wręczycy Wielkiej”

  1. Krycha pisze:

    spieszył się do Urzędu Gminy?

    3
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *