bezchmurnie
piątek
Jechała ponad 100km/h na Śląskiej we Wręczycy Wielkiej. Straciła prawo jazdy!
07 sierpnia 2018 r. | 07:42
0

Policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali kolejny dokument uprawniający do kierowania, za jazdę z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym. W niedzielę, kilka minut przed godziną 22.00 prawo jazdy straciła 31-letnia kierująca, która na ul. Śląskiej we Wręczycy Wielkiej jechała fordem powyżej 100 km/h.

Wzmożone kontrole prędkości na DW 492 są prowadzone w związku ze zgłoszeniami jakie otrzymujemy na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Wczoraj policjanci z drogówki kilkukrotnie kontrolowali prędkość na ulicy Śląskiej we Wręczycy Wielkiej. Po raz kolejny wybór miejsca prowadzonych pomiarów nie był przypadkowy i wynikał ze zgłoszeń jakie otrzymywaliśmy za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Z przekazywanych za pomocą tego anonimowego narzędzia informacji wynikało, że kierowcy przekraczają tam dozwoloną prędkość. Podczas weryfikacji naniesionego zagrożenia mundurowi namierzyli poruszającego się z dużą prędkością forda. Samochód jechał w kierunku Kłobucka z prędkością powyżej 100km/h w terenie zabudowanym. Kierowcą okazała się 31-letnia mieszkanka powiatu sieradzkiego. Kobieta, która znacznie przekroczyła dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym została ukarana wysokim mandatem i punktami karnymi. Oczywiście, zgodnie z obowiązującymi przepisami zatrzymano jej prawo jazdy, które otrzyma dopiero za trzy miesiące. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *