zachmurzenie umiarkowane
sobota
Jest przetarg na zimowe utrzymanie dróg w gminie Wręczyca Wielka. Będzie jeszcze więcej dziur, będzie ślisko!
14 października 2022 r. | 09:00
4

Wójt Gminy Wręczyca Wielka ogłosił przetarg na zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Wręczyca Wielka. Szkoda, że większość tych dróg jest dziurawa i nie została załatana po poprzedniej zimie...

Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg gminnych, chodników, placów i parkingów w okresie zimowym 2022/2023 w przypadku wystąpienia niekorzystnych zjawisk atmosferycznych. Do obowiązków wykonawcy należy całodobowe świadczenie usług zimowego utrzymania przejezdności poprzez odśnieżanie i zwalczanie gołoledzi dróg, chodników placów i parkingów oraz rozstawienie, napełnienie i uzupełnienie skrzyń z piaskiem. Usługę odśnieżania lub zwalczania gołoledzi na chodnikach placach i parkingach należy rozpocząć równolegle z pełnieniem akcji zimowej na drogach.

Wykonanie zamówienia ma na celu wyeliminowanie lub ograniczenie zakłóceń ruchu drogowego wywołane takimi czynnikami jak śliskość zimowa i opady śniegu.

Oferty należy złożyć do poniedziałku.

Szczegóły TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Jest przetarg na zimowe utrzymanie dróg w gminie Wręczyca Wielka. Będzie jeszcze więcej dziur, będzie ślisko!”

 1. czytelnik pisze:

  Przeciagnac po tych dziurach wielmoznego wojta gola dupa to moze sie zarownaja. Nie wyobrazam sobie tego jak bedziemy jezdzic teraz przez ten Dlugi Kat taki dlugi okres. Totalna porazka. Nie jeden sie przekona

  5
  0
  • Kierowca pisze:

   Przez Bieżeń nie lepiej, na drodze przy Alpakarni dziury po kostki, ale co się dziwić, jak kolej blokuje drogi na pół roku i dziesiątkami jeżdżą tam codziennie tiry.

   3
   0
 2. Obserwator pisze:

  Przetarg wygrany przez przydupasa Wójta 🤣

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *