zachmurzenie umiarkowane
16°
15°
środa
“Jestem widoczny, jestem bezpieczny”
06 grudnia 2018 r. | 10:58
3

Kłobuccy mundurowi wraz ze Sznupkiem odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej w Borowem. Wizyta policjantów związana była z finałem szkolnego konkursu pt. „Jestem widoczny, jestem bezpieczny”. Jesteśmy pewni, że uczestnicy spotkania doskonale wiedzą, iż „Widoczny=Bezpieczny”.

Policjanci z kłobuckiej drogówki wspólnie z profilaktykiem społecznym, odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej w Borowem. Wizyta mundurowych związana była z finałem szkolnego konkursu „Jestem widoczny, jestem bezpieczny” w ramach, którego dzieci wykonywały prace plastyczne oraz literackie.

We wszystkich wykonanych pracach dzieci przedstawiały jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych. Podczas krótkiej prelekcji policjanci przypomnieli podstawowe zasady ruchu drogowego, wskazywali jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, która stroną drogi należy się poruszać gdy nie ma chodnika oraz mówili w co powinien być wyposażony rower. Uczniowie, których prace konkursowe zostały wyróżnione otrzymali nagrody, natomiast wszyscy uczestnicy spotkania dostali odblaskowe przywieszki.

Tradycyjnie największym zainteresowaniem cieszył się pies Sznupek – maskotka Śląskiej Policji, który po zakończonych zajęciach bawił się z dziećmi. Jesteśmy pewni, że przedszkolaki oraz uczniowie szkoły w Borowem wiedzą, iż „Widoczny=Bezpieczny”. /KPP w Kłobucku/3 odpowiedzi na ““Jestem widoczny, jestem bezpieczny””

 1. Olo pisze:

  O i do tego się redaktorku nadajesz. To są niusy na twoim poziomie. Trzymaj ten poziom

  4
  1
  • Jerrysen pisze:

   To są właśnie dobre wiadomości, wolałbys ploteczki jeśli tak zapraszam na pudełka

   1
   2
  • Olo pisze:

   Po czym to wywnioskowales? Odniosłem się do poziomu artykułów tego “dziennikarza” stwierdzając że tylko takie newsy pisze rzetelnie. Naucz się czytać że zrozumieniem, jaśniej już się nie da tego napisać.

   4
   2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *