słabe opady śniegu
niedziela
Kamil Bednarek zaśpiewa we Wręczycy Wielkiej
04 sierpnia 2023 r. | 08:00
13

Na pożegnania lata we Wręczycy Wielkiej szykuje się wspaniała impreza. Na stadionie Sokoła Wręczyca Wielka odbędzie się "darmowy" koncert Kamila Bednarka wraz z Dziecięco - Młodzieżową Orkiestrą Dętą z Wręczycy Wielkiej.

Impreza odbędzie się 3 września od godz. 15:00. Wstęp wolny.

PAWEŁ GĄSIORSKI13 odpowiedzi na “Kamil Bednarek zaśpiewa we Wręczycy Wielkiej”

 1. Człowiek pisze:

  Z orkiestrą to nie to samo. Szkoda że nasza gmina nie potrafi zorganizować dni gminy jak robią tak wszędzie okoliczni włodarze. Ba i jakie zespoły potrafią zaprosić.

  2
  2
  • Karol pisze:

   I dobrze, że nie to samo. Przynajmniej będzie coś niepowtarzalnego, no i jakie przeżycie dla młodych muzyków. Ale wiadomo, najlepiej postawić Zenka żeby ruszał ustami do playbacku, przegryźć w międzyczasie kiełbasą i popić lanym piwkiem. Cieszcie się muzyką na żywo bo niedługo nie będzie juz komu grać.

   5
   0
 2. Czytelnik pisze:

  dokładnie nic nie potrafię zorganizować i nasz wójt gminy radni sołectwa tak samo gmina i wójt pomijają inne miejscowości takie jak Kalei. nikt nie myśli z władz żeby coś w danej miejscowości coś zrobić koncerty festyny itp itd skandal.

  2
  4
 3. Czlowiek pisze:

  Piotrek przestań narzekać i weź się za organizację sam. ciagle piszesz to samo. Wystartuj Na Wójta i rób koncerty disco polo co tydzień i tylko w Kalei. najwyżej będziesz sam na nich się bawił, bo nikt już nie chce tandetnej muzyki i wieśniackich zespołów.

  9
  3
 4. Jerrysen pisze:

  Nie jestem fanem tej muzyki ale sie mylisz zobacz jak było w Kłobucku .

  0
  0
 5. Człowiek pisze:

  Tu nie chodzi o to kto czego jest fanem czy czego słucha. Nikt nie chce Zenka ale popatrzcie na okoliczne gminy. Wszędzie sa dni gminy i coś dla mieszkańców. U nas w gminie tylko starostowe konwencjo-festyny z jakimiś Żukami. Kto to jest? Przyjedzie Zielonka, Brzęczek i Baran i wielki festyn z KGW. Rzygać się chce już tymi konwencjami-festynami na jedno kopyto. Jak nie stoły tradycji, to tradycje strojów, to przyśpiewki ludowe, ludowe wesela i inne ukierunkowane na PSL festyny. Czy ta gmina nie może żyć bez zielonych koniczyn i zorganizować czegoś konkretnego sama obojętnie gdzie? Czy w Kalei czy we Wręczycy Wielkiej czy w Węglowicach. Na prawdę nie idzie wydzielić w budżecie kasy na taką rozrywkę raz do roku?

  5
  0
 6. Remigiusz Machura pisze:

  No własnie, “darmowy” koncert. Moje dzieci wiedzą, że nie ma darmowych obiadów i darmowych koncertów. Za obiad i za koncert trzeba zapłacić i pewnie większość kosztów pokryje gmina ale tego nie wiem. Ktoś za to zapłaci.
  Taką imprezę powinna zorganizować prywatna firma i zprzedawać bilety lub nie a tak zapłacą ci co lubią takie imprezy i ci co nie lubią i nie przyjdą. To jest właśnie najgorszy sposób wydawania pieniędzy ściągniętych w podatkach od mieszkańców gminy.
  Czy są nam potrzebne “igrzyska” przed wyborami, czy to jakaś tradycja wydawania nie swoich pieniędzy przez gminę?
  A wystarczy nie zabierać ludziom tych pieniedzy na “darmowy koncert” i ludzie sami zorganizują się i wybiora taką formę pożegnania lata jąką chcą.
  Wolność dla wszystkich.

  1
  3
  • Ola pisze:

   Jeśli chodzi o kwestie pieniężne koncert dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i nie ma to nic wspólnego z wyborami XD jak wiadomo jest to JUBILEUSZ orkiestry dętej. Nie rozumiem dlaczego tyle negatywnych emocji skoro i tak zapewne pojawi się Pan na tym wydarzeniu korzystając z „darmowego” koncertu

   1
   2
  • Remigiusz Machura pisze:

   To prawda Pani Olu, byłem na koncercie i nie dlatego, że był darmowy ale dlatego, że doceniam pracę całego zespołu i chciałem zobaczyć zaproszonego gościa wieczoru. Jeżeli były by sprzedawane bilety na ten koncert to też bym kupił i przyszedł. A polityka i tak sie wkradła ponieważ była wystawiona informacja o kosztach na scenie i kto w tych kosztach partycypował. Już pojawiaja sie plotki o tym co kosztowało te 110 000 złotych z czego około 70 000 złotych wydało ministerstwo i to z moich podatków?

   1
   0
 7. Artprawda pisze:

  To jest tzw.kielbada przedwyborcza,wybory w październiku,a na wiosnę samorządowe
  Znowu wojt się będzie lansowal i fotografował i znowu jaki to patronat on zrobił.

  1
  0
  • Ola pisze:

   Przepraszam ale co ma wspólnego polityka do jubileuszu orkiestry który zawsze odbywał się hucznie, a to ze zaproszono Kamila Bednarka wiąże się z tradycyjnymi koncertami z gwiazdą które również nie są żadną nowością

   0
   2
  • Remigiusz Machura pisze:

   Pani Olu, Myślałem, że będzie inaczej a tutaj jest ten sam schemat polityczny co zawsze. Moim zdaniem orkiestra została wykorzystana do kampanii wyborczej. Pan Szymon Gizyński przekazał ponad 70 tyś. złotych naszych pieniędzy z podatków kdla orkiestry a teraz jest na bilbordzie w czyimś ogródku przy drodze we Wręczycy Wielkiej jako kandydat na sejm.
   Tak się to robi w polityce.
   Jak już pisałem. Nie ma darmowych obiadów.
   Szkoda, że tak się to skończyło.

   2
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *