zachmurzenie umiarkowane
19°
18°
czwartek
facebook
Kandydat na Wójta wyzywa swoich wyborców od oszustów i kłamców
31 października 2018 r. | 11:31
54

Kampania wyborcza w gminie Wręczyca Wielka zaczyna być bardzo brudna. Najpierw nastąpił ogromny atak na kandydatkę Magdalenę Pietrulewicz przez przeciwnym jej hejterów. Teraz dochodzi do sytuacji takiej, że kandydat na Wójta Gminy Wręczyca Wielka - Tomasz Osiński na facebooku wyzywa swoich wyborców od oszustów i kłamców.

Rozumiem, że to kampania wyborcza, ale drodzy Państwo kandydaci, proszę o kulturę i spokój. W niedzielę wygra lepszy z Was, nie trzeba od razu wyzywać swoich wyborców od oszustów i kłamców.

PAWEŁ GĄSIORSKI54 odpowiedzi na “Kandydat na Wójta wyzywa swoich wyborców od oszustów i kłamców”

 1. Antonisz pisze:

  to ładnie pan kominiarz traktuje swoich wyborców !

  41
  14
 2. Mariollllka pisze:

  A czy profil pt. “Mariol Koń”, o którym mowa nie jest przypadkiem profilem Szanownego Pana Redaktora? Też mogę sobie nazwać konto “Grażyn Kot” i pisać komentarze, pluć jadem i potem płakać, że ktoś odpowiedział.
  Nie zapomnę wcześniej polubić na tym profilu wszystkich portali z Żarek, Myszkowa, Poraja, Niegowej, Herbów, Kryszyny czy Starczej jak i innych, które szanowny Pan Redaktor prowadzi, przypadek? “Nie sądzę” 🙂

  44
  14
  • Ania pisze:

   Zgadzam się. Pani Magda tonie i chwyta się czegokolwiek. Na początku byłam za nią ale widząc co wyprawia, jak próbuję oczernic Osinskiego jednak zmienię zdanie.

   26
   13
 3. Wiktor Nierobiś pisze:

  Panie Osiński, nie ładnie tak odzywać się do kogokolwiek a zwłaszcza do kobiety. Sposób wypowiedzi dyskredytuje Pana jako człowieka starającego się o urząd wójta. Wstyd.

  29
  15
  • Ciekawy pisze:

   A kto powiedział, że ten profil należy do kobiety? “Mariol Koń – nazwa dziwna, a na profilowym zdjęcie z neta, i pluje jadem dookoła 🙂

   16
   8
  • Wiktor Nierobiś pisze:

   Osoba ubiegająca się o wójta nie może tak mówić do nikogo.

   20
   11
  • Ciekawy pisze:

   “Jesteś kłamcą i oszustem” nie jest nieładnym zwrotem, szczególnie wtedy, gdy jest się pewnym tego co się mówi.
   Polecam znaleźć sobie oryginalne komentarze i poczytać jaką kulturą wykazuje się ta Pani…. przepraszam, ten profil na facebooku 🙂

   23
   11
 4. Wyborca pisze:

  A Pan dziennikarz powinien oznaczać swoje teksty jako sponsorowane przez Panią Pietrulewicz

  34
  14
 5. Pan pisze:

  Powiem tak jestem w 100% za Panią Magda i na Nia oddam swoj głos, ale prosze nie pisac kominiarz, to tylko zawód.

  23
  12
 6. Wyborca pisze:

  To pełna kultura kandydata.

  15
  8
 7. Ona pisze:

  Magda tonie I brzytwy się chwyta. Nie wygra I zrozumcie to .

  22
  19
  • Wyborca pisze:

   Pani Magdalena powinna nauczyć kultury tego człowieka.

   26
   14
  • Ania pisze:

   Że co?! Kultury ma uczyć? To kpina! Jakie ona zagrywki stosuje? Oczernic Osinskiego na każdy możliwy sposób, zaczynając od plotki ze strażakami, przez debatę na której najpierw miała być potem nagle zmieniła zdanie, przez sytuację z OSP Truskolasy… Człowieku otwórz oczy. Głosujesz na nią bo co? Bo jest atrakcyjną kobietą? Bo jest z Wręczycy? Nic więcej nie ma, zwłaszcza doświadczenia a jej obietnice wyborcze można włożyć między bajki.

   32
   38
  • Wyborca pisze:

   Bo według mnie jest zdecydowanie lepszym kandydatem. Uszanuj moją i mojej rodziny decyzję, nie musisz mnie za to wyzywać. Te wasze metody które oglądam w internecie są poniżej mojego poziomu. Zapewne nazwiesz mnie jak twój kandydat oszustem i kłamcą. To ma być kultura?

   23
   13
  • Ania pisze:

   Czy ja kogokolwiek wyzywam? Napisałam tylko to co widzę. Ja mam swoje zdanie, pan ma swoje. Pani Pietrulewicz była u mnie przed pierwszą turą wyborów i opowiadała co to ona w gminie nie zrobi. 90% tego co mówiła jest nierealne. Ale cóż… Zobaczymy po 4 listopada.

   13
   8
 8. Martyna pisze:

  Chciałabym zauważyć, że Pan Osiński napisał ,że ktoś kłamie, ponieważ ta osoba zarzuciła mu że usuwa komentarze. Bzdura! Po pierwsze… jeśli oskarża się kogoś o coś, w tym przypadku o usuwanie komentarzy, trzeba mieć na to dowody.
  Po drugie… dodam, że nie opowiadam się tu za nikim, ale to u pani Magdy ostatnio zostało udowodnione, że takowe komentarze są usuwane. Zresztą sama to pokazałam ponieważ byłam zdziwiona, gdy chcąc pokazać mężowi dyskusję, nie mogłam jej odnaleźć. Na szczęście została ona na moim telefonie i pozwoliłam ją sobie ponownie tam udostępnić. Cała ta kampania zmieniła się w jeden wielki haos. Przede wszystkim szanujmy się na wzajem! Powodzenia.

  22
  13
 9. Mloda pisze:

  Masakra co sie dzieje na tych wtborach…jeden kandytat rowny drugiemu- na to wychodzi…ehh ciekawe czy ten/ta co zostanie wojtem roeniez bedzie mial takie oddzywkii traktowanie do swoich wyborcow?? Czy teraz sie popisuja_tylko moim zdaniem. Napewno nie beda szanowani za takie glupie zachowania.!!

  11
  5
 10. Szymon pisze:

  A nie wpadłaś/wpadłeś że to my wyborcy to nakręcamy? Przecież jest kilka osób chcących udowodnoć tym po drugiej stronie że ma rację. Tu za ten haos nie odpowiadają kandydaci tylko MY WYBORCY. Dajcie sobie więcej luzu bo to co wyprawiacie jest ponizej krytyki. Piszę do kilku osób od strony Pani Magdy i kilku Pań od strony Pana Osińskiego. Jesteście matkami, mężami a przede wszystkim dorosłymi ludźmi, a zachowujecie się jak dzieci i prostaki. TU NIE SĄ WINNI KANDYDACI TYLKO MY WYBORCY.

  16
  2
 11. Gość pisze:

  Panie Gąsiorski !!!
  Mieszkasz Pan na Cisiu, nie jesteś Pan wyborcą Pana Tomasza Osińskiego, a wybór Wójta należy do wyborców naszej gminy.

  29
  7
  • ® pisze:

   Gościu !!! Firma sprzątająca śmieci w naszej gminie również nie jest z naszej gminy a jednak sprząta to samo dotyczy sprzedawanych gazet czy tez dostawcy prądu w naszej gminie. A właściwie to samochód którym jeździsz również nie jest z naszej gminy a jednak go używasz co więcej serwery tego internetu również nie są w naszej gminie a jednak ich używasz.

   3
   11
 12. Pan pisze:

  Jakby nie ciagle wypisywanie głupot i ciągłe dokuczanie przez strażaczke z Bieżenia i strażaczkę z Weglowic należącą do Czarnej Wsi to podejrzewam ze profil konia nie powstałby. Fejk czy nie fejk ale pisze czy piszą tam prawde z tego konta.

  15
  11
 13. Jola pisze:

  Ciekawe, że zamieścił komentarz (wyjęty z kontekstu) pana Osińskiego, z charakterystycznym dla siebie komentarzem, a o pisaniu nieprawdy w sprawie wynajęcia remizy w Truskolasach przez panią Pietrulewicz cisza. Ot, niezależne media. Czego to ludzie za pieniądze nie zrobią.

  14
  12
  • ® pisze:

   Gościu !!! Firma sprzątająca śmieci w naszej gminie również nie jest z naszej gminy a jednak sprząta to samo dotyczy sprzedawanych gazet czy tez dostawcy prądu w naszej gminie. A właściwie to samochód którym jeździsz również nie jest z naszej gminy a jednak go używasz co więcej serwery tego internetu również nie są w naszej gminie a jednak ich używasz.

   3
   3
 14. petarda pisze:

  Oglądałem spotkanie z kandydatką w Grodzisku. Odpowiadała na trudne pytania w sposób bardzo rzeczowy. Nikogo nie obrażała. Ma nową wizję i świeże spojrzenie na problemy mieszkańców i program. Byłem też na spotkaniu z kandydatem Osińskim. Z jego odpowiedzi wynikało, że dobrze jest jak jest. I mam taką refleksję, że za Osińskim zagłosują Ci wyborcy którym odpowiada to co było a za Pietrulewicz Ci którzy chcą zmiany. Po drugiej turze przekonamy się których jest więcej. Mieszkańcy Gminy Wręczyca Wielka to nie są ubezwłasnowolnieni obywatele, ale mądrzy wyborcy, Głos każdego z nich ma ogromne znaczenie w drugiej turze bez względu na to czy mieszkają na Hutce, czy w Puszczewie, Grodzisku, Węglowicach, Truskolasach i pozostałych miejscowościach w Gminie czy w samej Wręczycy. Mamy dwóch kandydatów i jedno miejsce na stanowisku wójta, jak sobie pościelemy tak będziemy spali przez najbliższe 5 lat. Dobrze by było, gdyby frekwencja była jak najwyższa a wybrany Wójt miał poparcie jak największej liczby mieszkańców. To będzie jego najlepsza karta przetargowa.

  31
  11
  • Wyborca ? pisze:

   Yyyyyy yyyy yyyy uważasz za rzeczowy brednie wyssane z palca bez pokrycia w budżecie

   14
   9
  • petarda pisze:

   do wyborcy
   Chyba się musisz udać do WC tak myślę i to szybko!!!

   11
   5
  • Pikaczu pisze:

   “Odpowiadała na trudne pytania w sposób bardzo rzeczowy…” problem w tym ze wogole nie odpowiadała, 3/4 jej wypowiedzi to “yyy, yy”. Rozmowa na żywo zupelnie różniła się od jej wcześniej nagranych wypowiedzi, gdzie wręcz z teatralną dykcją mówiła spójnie. Widać że z wyuczonymi rolami jakoś idzie do przodu ale w rzeczywistości poległa. ..

   12
   5
 15. kibic pisze:

  brawo. i to jest normalny komentarz

  7
  3
 16. Zorro pisze:

  Uffff doczekałem kolejnego lotnego artykułu Pana redaktora. A już się bardzo martwiłem, bo cisza i nic. Artykuł pełen profeska pięknie zredagowany, jestem Pana wielkim fanem. ? Ponawiam do Pana wielką prośbę o napisanie o układzie jaki powstał w gminie pomiędzy kandydatką na wójta oraz redaktorem portalu wreczycawielka.pl – (patrz wyżej). Uważam że taki artykuł bardzo zainteresuje mieszkańców, a Panu podbije jeszcze bardziej wejścia na stronę. Jeśli chodzi o styl, to o nic już nie proszę, jest jak jest, można się przyzwyczaić ? Proszę pozdrowić Panią Magdę !!! Z dreszczem emocji oczekuje Pana kolejnych dziennikarskich rzetelnych ……… śledztw czy jak to nazwać. Miłego dzionka życzę ?

  29
  9
 17. z borowego pisze:

  I od nowa polska ludowa. Skończcie już z tą durną wojną, wzajemnymi oskarżeniami i bezsensownym przekomarzaniem się. Oboje kandydaci są w porządku chcą dla gminy jak najlepiej i mają swoje pomysły na zarządzanie urzędem. rozmawiałem zarówno z jednym jak i drugim kandydatem i uważam że każdy z nich ma dobre rozwiązania dla mieszkańców gminy by żyło się nam lepiej. Poprostu wybierzmy jednego z nich a za 5 lat okaże się czy to był dobry wybór czy jednak zostaliśmy oszukani. Natomiast takie kłócenie się na tym forum to wyraz jakiejś bezradności i próby wywarcia wpływu na innych. Niech każdy zagłosuje według własnego przekonania i zobaczymy co czas przyniesie…..

  15
  0
  • Z wioski pisze:

   Zacznijmy od tego że pani P niestety ale nie ma pomysłu na gminę, raczej na wreczyce bo nadal nie wie jakie są wioski w gminie,
   A niestety uciekając od rozmów z mieszkańcami pokazała swoj brak zainteresowania rozmowa, olewanie swoich wyborców,
   Jedynie co się ciśnie na myśl to to że bezrobotna pani P chce dojść do źródełka na swoje (piękne to one nie są) oczy bo usmiechnie się do seniora i już ma poparcie, ale zacznijmy od tego że w gminie są ludzie którzy pragną się rozwijać i pragną zostać w niej a pani P ciśnie tylko do seniorów i nikogo innego,
   Organizacja teatrzyków jej wychodzi najlepiej ze wszystkiego, a stowarzyszenie pozostawię bez komentarza bo nikt nic o nim nie wie tylko klub seniora , wybierając panią P radzę od razu uciekać z naszej pięknej gminy bo będzie wstyd na całą Polskę że takiego wójta mamy,
   Pan Tadeusz jest konkretnym gościem , ma pojęcie o zarządzaniu gmina, zarządzaniu ludźmi, pracuje cały czas przy doatacjach unijnych gdzie w końcu coś będzie się działo, a pani P tylko chwali się że duprowadzila dotacje do skutku, ale na co ta dotacja ? Na organizację teatrzyku i nic innego, taka dotacje to załatwia nauczyciel jak robi teatrzyk dla dzieci, w radzie gminy uczestniczy tylko Osiński gdzie załatwia i doprowadza projekty nie dla swojego Puszczew tylko innych miejscowości,
   Niestety ale Magda nie jest dobrym kandydatem na wójta , na oczy nic nie załatwi, i swoim miękkim sercem również ,

   19
   10
  • petarda pisze:

   do Z wioski

   Przykro mi ale Pan Tadeusz nie jest kandydatem

   3
   4
 18. LALECZKA pisze:

  Magda pogrążona, przegrała, nikt za nią Tak murem nie stoi, proponuję jej stworzyć cyrk,nadaje się świetnie. Osiński wygrał intelektem I inteligencją.

  17
  26
 19. bolo pisze:

  a to dobre

  7
  0
 20. petarda pisze:

  Znowu ta żałosna LALECZKA

  8
  5
 21. petarda pisze:

  Nikt nie twierdzi, że Osiński to zły człowiek. Tylko zachowanie jego zwolenników jest żenujące. Początkowo wypisywano kim jest i jakie pełni funkcje. Ale jak forumowicze pytali o jakąś konkretną własną inicjatywę przeprowadzoną w Radzie Gminy na rzecz społeczeństwa to nabierali wody w usta. Otóż żadnej swojej inicjatywy Pan Osiński nie przeprowadził. Szkoda. Na terenie Wręczycy ani przed pierwszą turą ani przed drugą nie prowadzi żadnej pozytywnej kampanii. Pomijając poparcie radnych z Wręczycy, którzy swoim zachowaniem bardziej mu zaszkodzili niż pomogli. Obśmiewanie kontrkandydatki na forum świadczy o braku argumentów. Wyborcy w Gminie to nie ciemna masa. Interesujący się sprawami Gminy mieli okazję wyrobić sobie swoje zdanie i żadne zaklinanie rzeczywistości tu nie pomoże.

  45
  17
 22. bolo pisze:

  Najbardziej zastanawia fakt, że wyborcy z terenu Wręczycy nie mają żadnej informacji o kandydacie Osińskim. Nie wszyscy wchodzą na media społecznościowe. Osiński nie zatroszczył się choćby o skrótową informację na swój temat, ale też mieszkańcom Wręczycy nie może wciskać, że czegoś dokonał. To jawne lekceważenie elektoratu, który nie jest tylko maszynką do głosowania. A bynajmniej takie potraktowanie przez kandydata społeczności Wręczycy świadczy o braku szacunku dla niej i jej potrzeb. Rozmawiałem też ze znajomymi i nieprawdą jest, że mieszkańcy Wręczycy nie widzą potrzeby położenia kanalizacji w pozostałych miejscowościach w Gminie czy poprawy stanu dróg. Przecież odwiedzają swoje rodziny i załatwiają różne sprawy na terenie całej Gminy, ktoś kto twierdzi, że dla nich liczy się tylko Wręczyca jest w błędzie. Warto się zastanowić zanim odda się swój głos.

  9
  5
  • Anka pisze:

   Truskolasy też NIESTETY nic nie wiedzą o kandydacie. NIE BYŁO SPOTKANIA, ulotek i programu na Internecie. Także szkoda trochę no ale cóż.

   5
   4
 23. Dariusz pisze:

  Po raz trzeci wkleję, bo gąsiorskiego prawda w oczy kole ?
  Mariol Koń to fejkowy profil Pawła gąsiorskiego!!! I nie trzeba być dedektywem żeby to skojarzyć. Jesteś pseudo redaktorze na tyle głupi że ze swojego „Końskiego” profilu polajkowałeś gminy których też prowadzisz strony i kandydatów na korzyść których piszesz artykuły ( nie wspomnę o polubieniu strony związku kynologicznego a wszyscy wiedzą o działalności i zamiłowaniu Gąsiorowskiego przy wystawach psów!) niby taki mądry a sam się tak wkopałeś (dziwnym trafem mariol Koń już nagle się nie wypowiada pod postami bo po co skoro materiał na swój „artykuł” zebrał) ? ale do rzeczy : już nie chodzi o te twoje wypociny, o to że w bezczelny sposób popierasz jednego z kandydatów a drugiego oczerniasz, już nie chodzi ze Pan Osiński napisał prawdę że jesteś klamcą i oszustem ale najbardziej chodzi o to miernoto z Cisia że wepchałeś się buciorami w naszą gminę i podzieliłeś i skłóciłeś nas wyborców!!! ? Gdyby nie twoje (okazało się że nawet skuteczne) prowokacje , kampania wyglądałaby inaczej. A najgorsze jest to że my wyborcy i jednej i drugiej strony daliśmy się w to wciągnąć! I tak jak ktoś tu wcześniej napisał, to nie wina kandydatów tylko nasza wina ze wygląda to jak wygląda teraz, a ty siedzisz teraz pewnie przed komputerem, czytasz te wszystkie hejty w obie strony i się cieszysz że skutecznie rozsuałeś ferment. Niepowodzenia Ci życzę a nam wyborcą obojga kandydatów zaglosowania wedle własnego sumienia. (a i „odlajkowania tego profilu który prowadzi jakiś pajac z Cisia)
  PS. Wklejam jeszcze raz bo redaktorzyna usunął ?

  18
  1
  • Anka pisze:

   Niestety, ale ja jednak patrząc na internetową działalność niektórych osób zaczęłam wierzyć w agitacje straży ochotniczej i urzędników. Sama z jednym i drugim przypadkiem miałam styczność, już po artykule tutaj. Także nie są to niestety fake newsy. A dlaczego tak to wygląda przed drugą turą? Bo oczywiste jest, że trzech przegranych kandydatów było z wreczycy…więc widać puszczew i okolice bardzo boją się że kandydatka w naturalny sposób przejmie to poparcie. I tyle. P.S. odnoszę wrażenie że PRZEGRANY, który jest najbardziej AKTYWNY boi się najbardziej.

   9
   3
 24. mieszkaniec gminy pisze:

  Demokracja to taki ustrój, który pozwala na swobodny wybór. Nie może więc dziwić fakt, że jak o jeden fotel walczy dwójka kandydatów to społeczność jest podzielona. Po to są kampanie przedwyborcze, argumenty kandydatów, żeby do siebie przekonać mieszkańców. Prowadzona kampania, ma przybliżyć sylwetkę i program kandydata wyborcom. Jeśli ktoś tego nie robi, nie zabiega o głosy elektoratu sam sobie jest winien.

  5
  1
 25. M pisze:

  Olo ja teź dostalem i moje wpisy teź zostały usunięte.

  4
  0
 26. M pisze:

  W pełni popieram wypowiedz Pikaczu

  2
  0
 27. Jerrysen pisze:

  Nie można właściwie nic powiedzieć o kandydatach. Są nowi nikt nie nie pełnił takiego stanowiska. Każdy niech zagłosuje według własnego sumienia. Może nareszcie będzie wójt Gminy Wreczyca Wielka a nie miejscowości Wreczyca Wielka. Na razie było tak że wszystko najpierw tam inne miejscowośći jak zostanie. Zobaczcie kanalizację ile lat jest we wręczyć o kanalizacji w puszcze wie weglowicach mogą sobie pomarzyć.
  Pamiętam parę lat temu jak znajomi w 15 osób czekali na autobus do Weglowic a ten którym jechali z Częstochowy rozwozil 2 osoby po wreczycy

  5
  1
 28. Juwe pisze:

  Idzie nowe, nie pozwólmy zatrzymać zmian!!! W pierwszej turze próbowano ograć Panią Magdę, znamy już ,,tych zawodników”, wszystko jest jasne – zawarto brzydki sojusz wspólnoty interesów. Myślę że nasza społeczność oprze się układowi i zagłosuje na Panią Magdę.

  7
  10
 29. Light pisze:

  Odpowiedz masz w bardzo stronniczym artykule z wczoraj na Kłobucka.pl gdzie widać że tylko słodzą Osinskiej
  .

  3
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *