zachmurzenie duże
czwartek
Kierowca bmw potrącił nietrzeźwego rowerzystę
04 listopada 2020 r. | 10:17
9

Policjanci z Kłobucka wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę na ulicy Sportowej w miejscowości Borowe. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący bmw nie udzielił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście i w konsekwencji go potrącił. W chwili zdarzenia poruszający się rowerem mężczyzna miał w organizmie prawie 2,7 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, około godziny 14.45, na ulicy Sportowej w miejscowości Borowe. Jak wstępnie ustalili policjanci z kłobuckiej drogówki, 27-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego, kierujący bmw, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 60-letniemu rowerzyście i w konsekwencji go potrącił. Niestety w trakcie badania stanu trzeźwości okazało się, że w chwili zdarzenia kierujący jednośladem, mieszkaniec powiatu kłobuckiego, miał w organizmie prawie 2,7 promila alkoholu. Kierowca bmw był trzeźwy. Na skutek tego zdarzenia obrażeń ciała doznał 60-latek, który został zabrany do częstochowskiego szpitala.

Szczegóły tego zdarzenia badają teraz kłobuccy śledczy. Niezależnie od sprawy o wypadek drogowy 60-letni rowerzysta będzie musiał liczyć się z konsekwencjami kierowania rowerem w stanie nietrzeźwości. /KPP w Kłobucku/9 odpowiedzi na “Kierowca bmw potrącił nietrzeźwego rowerzystę”

 1. Pisior pisze:

  2,7 promila to musial miec mocna faze ale i szczescie

  2
  0
 2. Cycu pisze:

  Ten rowerzysta nigdy trzeźwy nie był…

  5
  0
 3. Zainteresowany pisze:

  Czy ktoś wie może jak ma wyglądać ten wiadukt kolejowy co będą budować w Borowem jakiś projekt czy tez rzut jak będzie wyglądał gdzie początek i koniec górą czy dołem.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *