zachmurzenie duże
poniedziałek
Koncert Noworoczny we Wręczycy Wielkiej
07 stycznia 2019 r. | 12:03
11

W sobotę w Gminnym Ośrodku Kultury we Wręczycy Wielkiej pod honorowym patronatem wspaniałego Wójta Tomasza Osińskiego odbył się Koncert Noworoczny.

Jak było? Możecie zobaczyć krótką fotorelację z tego wydarzenia.

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Koncert Noworoczny we Wręczycy Wielkiej”

 1. krysia pisze:

  Pytanie do Pana Redaktora
  Dlaczego często w artykułach są ironiczne wstawki na temat polityków?
  Miejscowość gminna bardzo atrakcyjna a gdy coś chce się poczytać z okolic to aż odpycha, tak samo jak w tvp-tvn-polsat. Wiadomości jak za czasów PRL-u, obiektywizm w stopniu zero.

  12
  5
 2. Krzysztof pisze:

  a kto jest tutaj politykiem u nas w gminie? Osiński politykiem? nie rozumiem pani

  5
  4
 3. Dariusz pisze:

  A czy na tym wydarzeniu Wójt Osiński był wystarczająco widoczny dla Pana? (nie tak jak na otwarciu poczty w Weglowicach)??
  Panie Gąsiorski już wszyscy wiemy że nie lubi Pan wójta, dałeś już temu wyraz w wielu artykułach (przepraszam za użycie słowa artykuł) więc może czas najwyższy skoro już się podjąłeś prowadzenia strony naszej gminy, pisać obiektywne informacje, nowiny, wieści bez zbędnego prywatnego zdania na temat wójta?
  Naprawdę nudne to już jest od jakiegoś czasu. Masz swój prywatny profil na fb, tam wylewaj jad i boleści na ludzi których nie lubisz a tu podawaj nam konkretne informacje ta temat gminy bez swoich słabych dopisków (w tym artykule wystarczyło napisać “pod patronatem wójta Tomasza Osińskiego) musiałeś dodać swoje ironiczne” wspaniałego “? Chory byś był gdybyś czegoś nie dopisał?

  13
  5
 4. Krzysztof pisze:

  To jest strona redaktora i może pisać i oceniać rzeczywistość jak chce. Każdy dziennikarz pisze subiektywnie. Gdyby prasa nie była subiektywna to czym by była? Jeżeli ci się coś nie podoba w twórczości redaktora to dam ci prostą radę – nie wchodź tu. Ja też uważam, że dopisek wspaniały kompletnie nie pasuje mi do Osińskiego. Żaden on wielki i wspaniały. To jest moje subiektywne odczucie i mam prawo swój pogląd głosić

  11
  9
 5. w pisze:

  Popieram Dariusza. Te uszczypliwe docinki wobec wójta są zupełnie nie potrzebne. Został on wybrany w demokratycznych wyborach i należy to uszanować a nie go ośmieszać na każdym kroku. Reprezentuje naszą gminę i to że z zawodu jest kominiarzem nie oznacza że trzeba mu to wytykać jakby to był jakiś zły zawód. Niejeden z nas wykonuje napewno gorsze roboty na codzień i się tego jakoś nie wstydzi. A jeżeli teraz macie zamiar przy każdej okazji i wydarzeniu na jakim pojawi się pan Osiński docinać mu na każdym kroku o byle co to znaczyć to będzie tyle, że jesteście tyle samo warci co Ci w tej Warszawie. I do pana redaktora to też się tyczy.

  10
  6
 6. kibic pisze:

  nie goraczkujcie sie. wojt jaki jest kazdy widzi.

  8
  1
 7. ktoniezmieciemtegozmieciem pisze:

  Oby za 5 lat nie powiedziano o obecnym wójcie cytując N. Bonaparte: “Popełnił największy z błędów – zajmował się tym, na czym się nie znał”.

  5
  2
 8. Marysia pisze:

  Taki z Niego dobry redaktorek jakim kiedys byl wybornym soltysem na Cisiu. Buhaaaaahhaaa

  13
  3
 9. do Marysi albo Marianny lato 102 pisze:

  redaktorek może pisać co chce w przeciwieństwie do Osińskiego, nie jest wójtem …

  7
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *