zachmurzenie duże
poniedziałek
Lawinowy wzrost pensji skarbnika gminy
21 czerwca 2017 r. | 11:24
10

40-letnia Barbara Jezior od 1 marca 2008 roku jest skarbnikiem gminy Wręczyca Wielka. Jeszcze w 2009 roku zarabiała rocznie nieco ponad 55 tys. zł. W przeciągu siedmiu lat jej pensja wzrosła o ponad 100 proc. i w 2016 roku osiągnęła wysokość 122 086,56 zł, a w porównaniu do 2015 roku wzrosła o blisko 4 tys. zł.

To sporo jak na skarbnika z takim stażem.

Poniżej oświadczenie majątkowe skarbnika gminy.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Wręczycy Wielkiej

 10 odpowiedzi na “Lawinowy wzrost pensji skarbnika gminy”

 1. mieszkaniec pisze:

  Nieźle a przy okazji ja bardzo chętnie kupie od pani skarbnik tą 27-arowa działkę za te 15tys. zł

  0
  0
 2. Igor Kis pisze:

  Skąd taki wzrost płacy?

  0
  0
 3. Mieszkaniec Truskolas pisze:

  Jak to jest możliwe, że Pani Skarbnik ma niższe wykształcenie niż większość pracowników w referacie skarbowym? Kończąc marketing i zarządzanie też chciałbym zarabiać prawie 130 000 zł rocznie nie wliczając “dodatków”. Za takie pieniądze mogłaby chociaż odpowiadać ludziom “Dzień dobry” w urzędzie a nie chodzić z podniesioną głową, mało nie zahaczając o sufit. Brak słów ! Gdzie tutaj sprawiedliwość? Nie ma kto zrobić porządku w tym burdelu, bo inaczej nazwać tego nie można.

  0
  0
 4. anonim pisze:

  Najbardziej intrygujący jest fakt, jakimi szczególnymi zasługami Pani Skarbnik wykazała się dla Gminy, skoro w ciągu ostatnich dwóch lat, Jej pensja wzrosła o 4 tysiące złotych…

  0
  0
 5. anonim pisze:

  Jaki wujt taki skarbnik

  0
  0
 6. anonim pisze:

  Wielka pani skarbnik !zimna nieprzyjema zarozumiala .Nizsze wyksztalcenie nie wiekszosc procownikow a takie wysokie zarobki .!!! Juz od dawna powinno zrobic sie pozadek !

  0
  0
 7. anonim pisze:

  Gdzie sprawiedliwosc !!!! Takie wysokie zarobki dla Pani Skarbnik !!! Pani ktora nie potrafi usmiechnac sie do klijena odpowiedzic na dzien dobry !!! Takimi Paniami to jedynie mozna oklejic ploty.!!! I to jeszcze trzeba sie zastanowic nad tym aby dzieci nie wystraszyc !!

  0
  0
 8. anonim pisze:

  Jak to możliwe, że osoba po marketingu i zarządzaniu, z praktycznie “zerowym” stażem w księgowości zostaje skarbnikiem Gminy. Jakimi :innymi kompetencjami” musiała się wykazać…

  0
  0
 9. Mariola W pisze:

  Jak mówią “człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy”… ta “Pani” aż kipi jadem i wyniosłością. Pani nie bez powodu w cudzysłowie – na Panią trzeba mieć wygląd, kulturę i zachowanie, którego ww. brakuje…. Może ktoś wreszcie się tej sprawie przyjrzy.

  0
  0
 10. Puszczewiak pisze:

  Będzie nowy wójt to będzie nowa kadra.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *