bezchmurnie
piątek
List Mieszkańców do Wójta
04 listopada 2016 r. | 10:58
17

Anonimowi Mieszkańcy Gminy Wręczyca Wielka skierowali list do Wójta Henryka Krawczyka w sprawie wielu niejasności dotyczących pracy urzędników.

Treść tego list publikujemy poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Nowiny Kłobuckie

Nowiny Kłobuckie



17 odpowiedzi na “List Mieszkańców do Wójta”

 1. Tytus pisze:

  Ale afera…

  0
  0
 2. Były esbek pisze:

  Ta sytuacja trwa od momentu uzyskania praw emerytalnych przez tych urzędników. Proszę spojrzeć w ich oświadczenia majątkowe które są dostępne na stronie BIP Wręczycy Wielkiej. To są zaufani ludzie wójta i wszyscy o tym wiedzą. Ja to bym poczekał na wyrok Tytus, wtedy będziemy mieli dużo do powiedzenia w zależności dla kogo będzie korzystny !

  0
  0
 3. admin pisze:

  czy autorzy listu będą na na sesji aby wysłuchać wyjaśniej wójta

  0
  0
 4. Mieszkaniec pisze:

  a kiedy będzie ta sesja??

  0
  0
 5. Kowalski pisze:

  Ludzie listy piszą, a dziadki i tak są na stołkach. Układ, którego nikt nie chce rozbić!

  0
  0
 6. Radny pisze:

  Układ przecież chciał rozbić radny Tomasz Szymański z Hutki. Nie pamiętacie jak ludzie robili z niego oszołoma, że tylko się czepia najlepszego wójta? Że sprawy które wyciągnął to same bzdury? Tak lud gminy WW się wypowiadał w tamtym czasie. Moim zdaniem sami jesteście sobie winni… A teraz jak słyszę że godnym następcą ma być obecny starosta to tak się zastanawiam czy naprawdę tego nie widzicie ? Że władza śmieje się z was pluje wam prosto w twarz?

  0
  0
 7. zwykly pisze:

  -Radny — Skoro Pan Szymański był taki wojownikiem, to dlaczego teraz jest największym fanem wójta i wręcza mu prezenty, nagrody i medale. Wystarczyło trochę kasy dać na ośrodek którego jest kierownikiem i już jest fanem. A pan starosta będzie prawdziwym następcom – zadba o interesy watahy.

  0
  0
 8. Łysy z Puszczewa pisze:

  Jeżeli piszesz prawdę to Szymański pokazał na co go stać i to z tej bardzo złej strony. Starosta niech się zajmie Złochowicami, a nie naszą gminą.

  Zamierzam stworzyć ludowy ruch przeciwko tej kandydaturze !

  0
  0
 9. bWe pisze:

  stare larwy siedzą na stołkach od początku świata i siedzieć będą do samego końca. jak już się zemrzeć przydarzy to zaraz zastępuje córunia, syneczek czy inny pociot… ważne, żeby wszystkie wały zostawały w rodzinie…

  0
  0
 10. Zenon Kubat pisze:

  Witam.
  Na wstępie chciałbym poinformować,że nie jestem mieszkańcem gminy WW.Urodziłem się w Truskolasach i dlatego mnie interesuje co się tutaj dzieje.Na przestrzeni lat nastąpiły pozytywne zmiany, a gmina zmieniła się nie do poznania.
  Czytam te posty i myślę ,że ludkom brak odwagi. a chcieliby rządzić w gminie .Jak mam coś do kogoś to pytam podając swoje imię i nazwisko.Ale to już Was przerasta ,by to zrobić.Najłatwiej anonimowo ubliżać , unikając indywidualnej odpowiedzialności za swoje wypowiedzi.Takie działania utwierdzają mnie w przekonaniu,że w bezpośredniej konfrontacji ze” starymi larwami” narobicie ze strachu w majtki. Naraźie wasze majtki są suche ,bo ukrywacie swoja tożsamość.
  Pozdrawiam mieszkańców gminy Wręczyca Wielka ,a w szczególności znajomych z Truskolasów.Wesołych Świąt.

  0
  0
 11. masz rację ktoś młody ambitny, nasza gmina pod względem polityki kryje się do Herb pisze:

  kanalizację robią już parę lat we wsi Czarna Wieś, Węglowice i Puszczew. Dobrze że są oczyszczalnie ścieków i ludzie sami sobie zakładają a gmina nie ma nic do tego ponieważ przepisy unijne mówią że gmina nie może nam tego zakazać a jak już to niech to dadzą na piśmie i są przegrani.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *