bezchmurnie
29°
28°
poniedziałek
fot. facebook.com/magdalena.pietrulewicz/
Magdalena Pietrulewicz kandydatką PiS na Posła RP
16 sierpnia 2019 r. | 17:31
26

Mieszkanka Wręczycy Wielkiej - Magdalena Pietrulewicz znalazła się na liście Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Sejmu z okręgu 28. Pietrulewicz do Sejmu wystartuje z 11. pozycji.

Kandydatem PiS na senatora z naszego okręgu jest Ryszard Majer.

PAWEŁ GĄSIORSKI26 odpowiedzi na “Magdalena Pietrulewicz kandydatką PiS na Posła RP”

 1. Wyborca pisze:

  teraz tylko czekać na sponsorowane artykuły pana redaktorka promujące Panią Magdę

  13
  11
  • Czytelnik pisze:

   Siedzieć w rządzie, podnosić rękę i brać kasę to każdy by chciał i umiał. Już lepiej niech gra aktorkę w tym teatrzyku

   2
   3
 2. Olo pisze:

  To że startuje Pani z list PoPisu dyskredytuje, ale to że jest Pani kojarzona z redaktorkiem, naczelnym PLOTKARZEM okolicy kompromituje. Szkoda bo powinno się głosować na okolicznych ale nie w taki sposób…

  23
  20
 3. Osinski pisze:

  Wszyscy którzy głosowali na Pana Osinskiego w wyborach na wójta w ramach swojej rehabilitacji powinni teraz głosować na Panią Pietrólewicz. Mam nadziej ze mieszkańcy Wręczycy W. Mają choć trochę oleju w głowach!!!

  17
  18
 4. Franek pisze:

  Nie wiem co za gląby głosowały na osinskiego?!

  14
  11
 5. Ola pisze:

  Mój sąsiad który ledwo skończył zawodówkę, jest gorącym zwolennikiem Pana Osinskiego, ale czego się spodziewać po chłopie co pole orze.

  16
  15
  • Olo pisze:

   Takich po zawodówce, na których ty plujesz, zatrudniam jako hydraulików z pensją o której ty wyksztalciuchu mozesz pomarzyć. Co więcej większość z nich wydaje się być inteligentniejsza niż połowa moich znajomych że studiów a kierunek byl ciężki i na dobrej uczelni.
   A twój sasiad co ledwo zawodowke skonczyl zaglosowal na osinskiego bo widocznie redaktorek i jego kandydatka są zbyt yntelygentni żeby takiego człowieka przekonać. A może tak jak ty – ich elektorat – gardzą takimi ludźmi i ich głos im śmierdzi? Co by nie mówić to pokazali faka mądralom takim jak ty i idę o zakład że za 4 lata zrobią tak samo:D

   12
   7
 6. Mania pisze:

  Żenada znowu ma parcie na władze. Jak ją wyrzucą drzwiami to wejdzie oknem, karierowiczka.

  25
  15
 7. kibic pisze:

  nie ublizajmy chlopom,i tym po zawodowce. czasem maja wiecej rozsadku wyborczego,niz ci,,nazwijmy to,, wyzej wyksztalceni. ci dopiero potrafia byc glaby, nie tylko politycznie

  11
  0
 8. Z Grodziska pisze:

  Brawo, ale uważam że cel jest inny, trzeba wygrać kolejne wybory w gminie

  15
  4
 9. ASIK pisze:

  Oddam głos na panią Magdę ma moje poparcie. Osiński to jedna wielka pomyłka i katastrofa dla naszej Gminy !

  11
  15
 10. Pawel pisze:

  olo ile ci płacą za te farmazony?

  9
  4
 11. Bakteria pisze:

  Olo zabierz sobie twojego idola do swojej firemki, to człowiek wielu zawodów, na wszystkim się nawet na hydraulice, hahaha

  7
  5
  • ASIK pisze:

   Tak tak święta prawda nasz wójcik zna się na wszystkim to specjalista w każdej dziedzinie i wszędzie się wtrąca ze swoimi “umiejętnościami” on jest wszędzie!

   6
   3
 12. Jerrysen pisze:

  Lepiej na nią jak na spadochroniarza z warszawki

  8
  6
 13. Adam Przybysz pisze:

  Wybór Pana Tomasza Osińskiego na Wójta jest zły. Tomasz Osiński 2 kadencje był radnym. Nic nie zmieni, wszystko funkcjonuje jak za Henryka Krawczyka. Gdyby wójtem został ktoś z poza starego układu to była by szansa na zmiany itd. Adam Przybysz

  13
  5
 14. w pisze:

  Już lepiej zagłosować na nią niż tego tam pierwszego z listy PSLu. Ten to jest dopiero karierowicz z parciem na władzę

  12
  8
 15. wojsol pisze:

  Tfu,szkoda że tak póżno się ujawniła pis-ura ,zniszczyli Polskę,a teraz chcą zniszczyć gminy.

  5
  6
 16. Wyborca pisze:

  Wszędzie się ta kobieta pcha, a pewnie w niczym nie jest dobra skoro się zajmuje 100 rzeczami na raz. Wybory samorządowe przegrała to teraz do parlamentu chciałaby się dostać i mieć lekkie ręce. Bardzo dobrze, że wtedy Osiński wygrał wybory.

  2
  4
 17. Eleonora pisze:

  Jestem zdruzgotana poziomem tej “dyskusji” Tylko hejt, epitety i ocenianie nie poparte żadnymi argumentami. Dlaczego? Dlaczego niszczymy człowieka, który ma odwagę działać społecznie i zdążyć do ulepszania świata? Jeśli kogoś nie lubisz to masz do tego prawo, ale dlaczego niszczysz używając hejtu?
  Ja osobiście podziwiam zaangażowanie społeczne Pani Magdaleny. Uważam, że jest człowiekiem dobrej woli. Wyrażam swoje ubolewanie, że nie została wójtem i że dopiero jest 11 na liście PiS.

  4
  2
  • Konwerator pisze:

   Zawsze jak zbliżają się jakiekolwiek wybory to widzę na słupach praktycznie te same twarze. Jedni startują do upadłego, byleby się kiedyś dostać do władzy. We wszystkim trzeba mieć umiar i wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Można zająć się w życiu jednym a dobrze, a nie ” być wszędzie i nigdzie” . Poza tym hejt jest i będzie . Tego się nie pozbędziemy, tym bardziej , że tutaj jest miejsce przeznaczone zarówno dla pozytywnych jak i negatywnych komentarzy, które każdy ma prawo wyrazić.

   1
   1
 18. Eleonora pisze:

  Zależy jak się rozumie hejt. Wg mnie to wyraz nienawiści i życzenie wszystkiego najgorszego, podważanie wartości czlowieka i brzydkie insynuacje niczym nie poparte.Tak też tu się zadziało. A wystarczyłoby napisać, że po prostu się kogoś nie lubi, bo…. i nie będzie się na niego głosować. Jest różnica? I tak mógłby wyglądać negatywny komentarz, bez opluwania człowieka.

  2
  1
 19. Konwersator pisze:

  To nie ma znaczenia jak się ubierze w słowa swój komentarz. Równie dobrze mogę zacząć od słów jak Pani podpowiedziała : ,, Nie lubię tej osoby, bo… ” i ciąg dalszy tego samego co napisałem : ,,Zawsze jak zbliżają się jakiekolwiek wybory to widzę na słupach praktycznie te same twarze. Jedni startują do upadłego, byleby się kiedyś dostać do władzy. We wszystkim trzeba mieć umiar i wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Można zająć się w życiu jednym a dobrze, a nie ” być wszędzie i nigdzie” . Poza tym hejt jest i będzie . Tego się nie pozbędziemy, tym bardziej , że tutaj jest miejsce przeznaczone zarówno dla pozytywnych jak i negatywnych komentarzy, które każdy ma prawo wyrazić ”. Po prostu nie lubię ludzi, którzy za wszelką cenę chcą się dostać do wielu miejsc, aby w końcu móc rządzić. Czasem wystarczy mieć swoje silne zdanie, wyrażać je w rozmowach z innymi, polemizować bez konieczności spełniania jakiejś wielkiej misji. Tym bardziej, że trzeba mieć ” to coś ” w swojej osobie, aby mieć poparcie u innych. Tego się ani człowiek nie nauczy, a nawet jak się nauczy to widać od razu, że jest to sztuczne, wyuczone zachowanie.

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *